Şimdi Ara

Türk Telekom, AKK yerine kota ve ek paket uygulamasına gitti [Güncellendi] (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
639
Cevap
6
Favori
56.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
149 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • foz54 kullanıcısına yanıt
    Turknet altyapısı her yerde yok. Mecburen Türk Telekom abonesi oldum. İSS ler altyapı konusunda çok yetersiz maalesef. Böyle firmalara mahkum oluyoruz. Bahsettiğim yer Ankara nın merkezi.
  • Ahaber: müjde kotalar kalkıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler benim anlamadığım şimdi normalinde akk yeyince hız azalıyor öyle devam ediyordukya, şimdi bitince ekstra para mı vereceğiz kota için?
  • Sözleşmem 10 ay sonra bitiyor. O zamana kadar 16mbite düşecek hızım 20mbit olacak. sonrasında da fiyatlandırma talebi olacak anladığım kadarıyla..
  • Ayrıca hız düşümünde de adaletsizlik var. Ben 100 Mbps 200 GB paketini kullanıyorum ama internet hızım AKK dolduktan sonra 50 Mbps tarifesini kullanan abone ile aynı hıza düşecek. Üst paketler 50 Mbps ye düşmeli en azından. BTK konuyla ilgili soru işaretlerini giderecek bir açıklama yapmalı bence.
  • Malum firmayı kullanan kaldı mı hala. 2 senedir TürNet kullanıyorum ve malum firmadaki taahhütümü bozarak 500 küsür tl cayma bedeli ödeyerek geçmiştim türknet e ve birgün olsun pişman olmadım. Hiç sorun yaşamadım demiyorum elbette ufak tefek sorunlar yaşadım ama 2 yıl taahhüt e razı gelecek kadar sorunlar olmadı.

Birşeylerin değişmesini istiyorsak herzamankinden farklı hareket etmeliyiz. Bir ürünü eleştirdiğin halde almaya devam edersen o üründe bir değişme göremezsin pozitif yönde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • akk devam edecek demiyor da kotayi gecince hizi dusuk ek paket diyor ulan saka gibi yemin ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: GAMEHUNTER

İyi de böyle bir şey yaparlarsa AKN'nin sadece adı değişmiş olacak. AKN aşıldı hız düştü yerine Tarife aşıldı Ek Paket Devreye Girdi Hız Düştü diye tanımlanacak.

Saçmalığın dik alâsı.

Hocam faiz yerine başka isim koyan islamcılara benzemiş bu durum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 50Mbit 300GB fiber paketini kullanıyorum ttnet’in. Kotayı doldurduğum zaman hızım 16mbit’e düşüyordu faturaya baktım artık 35Mbit’e düşecekmiş
  • Türknet'e geçiş işlemini başlattım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam kısaca bişe soracağım. Şimdiki kullandığım internet 75 GB AKK var. ben bu AKK'yi geçtiğimde sadece internet hızım mı düşüyor yoksa ek ücret ödeyerek ek paket mi alıyorum ?
  • Adil'i gitti kotası kaldı

• 50MB 200 GB paketini kullanıyorum sözleşmemi 2 ay önce yeniledim mevcut müşteri olduğum için sözleşme gereği hızım 2 yıl boyunca 35'e düşücek ama bu duruma sevmiyorum ben. Fakat bakıyorum da sevinenler var, 15 MB hızımı çalılıyor adamlar resmen nesine seviniyorlar anlamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 9 Kasım 2018; 17:46:5 >
  • Niye sevinmeyelim şuan kotayı geçince 16mbit’e düşüyordun şimdi 35’e düşeceksin daha ne olsun. Haa 50mbit sınırsız istiyorum dersen ay da 250₺ basman lazım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türknet 65 lira 40MB/5MB kullanıyorum
    kota yok akk yok bişey yok
    kafam rahat
  • Olması gereken AKK'nin tamamen kaldırılması zaten. Bakan AKK kaldırılacak dediğinde hız düşme yada belli limitlerin tamamen kaldırılması bekleniyordu. Mesela Türknet olması gerekeni yapmış burada hatta yetmemiş erken bile davranmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 9 Kasım 2018; 17:57:39 >
  • Bi doymadınız be, bi doymadınız...

• St-Anger S kullanıcısına yanıt
    uğrasa uğrasa akk kalktı, kına yaksınlar şimdi 50 paketli alırlar artık 64.90 a, bitincede 10 gb ek paketi 20 tl ye, bittikçe almaya devam, ay sonu 150 170 gb yı hız düşümlü 64.90 a kullanırken şimdi 200 250 tl fatura öderiz artık 150 170 gb ye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • olması gereken mi

64.90 tl lik Akk li paketi hız düşünce bile hiç aksama olmadan aylık en az 150 gb kullaniyorduk şimdi yine aylık 150 gb yi 64.90 a kullanabilecekmiyiz,,,,,,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.