Şimdi Ara

Türk Telekom, AKK yerine kota ve ek paket uygulamasına gitti [Güncellendi] (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
639
Cevap
6
Favori
56.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
149 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyi de böyle bir şey yaparlarsa AKN'nin sadece adı değişmiş olacak. AKN aşıldı hız düştü yerine Tarife aşıldı Ek Paket Devreye Girdi Hız Düştü diye tanımlanacak.

Saçmalığın dik alâsı.
  • boşa çırpınmayın telekom sömürücü bir firmadan daha sömürücü olan bankaların eline geçti çok şey beklemeyin.

• Devletin sen onlara dava açınca onların haksız çıkartılmasına izin mi vereceğini sanıyorsun ?
    Yenisin galiba Türkiye'de hoş geldin.

• Bir yıldan fazladır Türknet kullanıyorum 75 MB hız ve sınırsız,şimdiye kadar neredeyse sorunsuz kullandım,herkese tavsiye ederim.

• Bat telekom enkazını görelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ''Türk Telekom'un kullanıcı lehine olacak şekilde 8Mbps olarak süreci uygulayacağı belirtildi'' btk ayrı bunlar ayrı, oy aldıkları kişileri düşünen bir kişi var mıdır bu memlekette

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdilik kota dolduktan sonraki bu ''ek paketi'' ücretsiz veriyorlar. Yakında onu da ücretli yaptıklarında eskisinden daha karlı olacak şirketler için.

• türk telekom iliklerine kadar hortumlandı ne bekleniyor ki.
  • Türknet in kendi altyapısı varmı yoksa onlar da TT altyapısını mı kullanıyorlar?

• ahmet8989 A kullanıcısına yanıt
    senin anlaşman akn li !! eger btk akn yi kaldır diyorsa anlaşma bozulmuş demek olur . dolayısıyla yeni bir anlaşma veya sözleşme olması gerek mantıken

sözleşmeye istinaden akn ile dewam edersen sıkıntı yok . akn kalksın dersen zaten sözleşmeyi bozmuş oluyorsun .

sen tüketici olarak hız düşmesin akn kalksın kota olmasın diyorsun bu şirketin işine gelmez

diceksin ki btk akn yi kaldır dedi . iyide akn yi kaldır dedi diye kota uygulamayacak anlamına glmiyor . yeni kurallar yeni şartlar oluşturuyor

şeytanın avukatlığını yaptık gibi ama vaka da bu şekilde anladıgım kadarıyla
  • Ne bu şimdi adı mı değişti ?

• Yok kardeşim fiber alt yapısı yok. Forumdan adres veremem.

• ahaha götümle gülüyorum çünkü burası türkiye, ne bekliyorduk ki

• Kanunu,yönetmeliği kim takar. Bu ülkede en büyük kural 'kuralsızlık'. Biz elin Avrupalısına,Amerikalısına,Avustralyalısına imrenmeye devam edeceğiz. Çok yazık...
  • BTK yönetmeliğinde açığı bulmuşlar, umarım BTK hızlı bir şekilde buna önlem alır.

• Dostum güncelleme yapmışsında onlar salak sendemi onlardansın btk şikay ediceksiniz akk yapıyo bana tt diye 16 dan 8 düşürdüler diyceksin o zaman sikicekler zaten.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Türktelekom gece 2-8 arası gibi yapmazlarsa, gündüzleri ay sonuna kadar cimere şikayet edin yasa dışı olucağından ağır ceza yer.Hız düşmiycek dedimişti btk başkanı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hırsıza kilit dayanmazmış bu telekom, arap firması idi dimi ?
    bunlarda hak hukuk allah korkusu gibi kavramları beklemek mantıksızlık olur.
  • Gece 2-8 arası hız düşürmek tüketici aleyhinedir muz cumhuriyeti değilsek BTK müdahale eder

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.