Şimdi Ara

Türk Telekom, AKK yerine kota ve ek paket uygulamasına gitti [Güncellendi] (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
639
Cevap
6
Favori
56.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
149 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet hocam ya bayan çıkıyor telefona sinirlenip içimize atıyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahmet8989 A kullanıcısına yanıt
    250 tane avukat ordusu ile yaklaşık 1 yıl boyunca buna çalıştıkları için hukuktaki boşlukları ezbere biliyorlardır şuan. hiç bir şey olmaz onlara bir emsal karar çıkmadıkça

• 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    türknet de yıllardır akk ve kota yok. uyumaya devam

• Senelerdir TurkNet kullanıyorum, senelerdir insanlar imrenerek bakıyor... hayır anlamıyorum, neden hala imrenerek bakıyorlar?.. Hem öpüldüğünü bil, hem de hala devam et... Cellatını sever ülkeyiz vesselam...

• Lan şeyin laciverti bu bu türktelekom az çakal değil ha

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sus sus duymadınlar uyanmasınlar.

Ama uyanmış olanlar varsa da gelsin Turknet e. Biz burda rahatız

Not: biz dediğime bakmayın bazı insanlar bağlantıda sorun yaşıyo.ben yaşamayan şanslılardanım.çok ta memlunum

• Denecek bi şey kalmadı.

• Uyuyan sensin, türknet alt yapısı her yerde yok. Foruma girip türknet şikayetlerine bakarsan türknet'in balon oldugunu gorursun. Mesele türknet bilmem ne net degıl, mesele kota ve akk nin tamamen kalkmaması.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-907EA767C

Limitsiz internet 84.90 dan başlayan çok çok avantajlı fiyatlarla enflasyonla topyekün mücadele
    16 mps nasıl 98 olur ya? Önceden 60-70 arasıydı

• Kablo tv internete ne gibi değişiklik olacak bilen var mı
  • 5 yerine 8 e düşecekmiş aman ne büyük marifet söylenecek çok şey var

• Gece 2-8 olayı kalkarsa +fiyatlarda artış ile her şey onların avantajına

• Bu olay mahkemede sonuç bulur ancak kullanıcılar bizim aleyhimize diyor tt lehine diyor mahkeme karar verir aleyhinemi lehine mi başka yolu yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keşke sizlere ulaştıklarında "gece 2-8 kotaya dahil edilmeden paket hızı ile kullanım" devam edecek mi? diye de ekleseydiniz. "Hayır" gibi bir cevap verirlerse, o zaman nasıl tüketici lehine uygulama oluyor bir açıklayıverirlerdi herhalde.

Ayrıca AKN kalkmasına rağmen aynı sistemi "isimsiz" devam ettirmek hangi mevzuata uyuyormuş onu da bir söyleselerdi keşke.

Bu konuyu sitede haber yaptığınız için teşekkür ediyorum. Maalesef bu durumu haber yapmaları ve anasayfalarında yer vermeleri gereken mecralardan çoğu durumu görmüyor, görmemezlikten geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gilth -- 9 Kasım 2018; 10:41:7 >
  • Firmalar kendilerine göre herzaman bir arka yol buluyor.Bu kanunu yapanlar bunu bilmiyormuydu,
  • Man Of Earth kullanıcısına yanıt
    Hocam onların derdi kota değil aslında,kota umurlarında bile değil.
    Onların en büyük endişesi,1 kişinin tüm mahalleye yayın yapması (Mahalle abartı tabi)
    sonrasında satışlarında büyük düşüş yaşaması,endişeleri bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @BJK@ -- 9 Kasım 2018; 11:1:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Uyuyan sensin, türknet alt yapısı her yerde yok. Foruma girip türknet şikayetlerine bakarsan türknet'in balon oldugunu gorursun. Mesele türknet bilmem ne net degıl, mesele kota ve akk nin tamamen kalkmaması.
    Ben Türknet müşterisiyim ve memnunum.
  • Sözleşmede şunu belirtmesi lazım TT'nin: "Bu uygulanacak yeni durum 01.01.2019 başına kadar kullanıcıların lehine bir durumdur." Ama bunu yazmayıp 1 Aralıktan itibaren diyor. Yani 2019'da da devam edecek. Peki ben soruyorum 2019'da AKK kalkacaksa bu hız düşmeler ne oluyor? AKK olmadığı için aşılacak bir durum yok. O zaman hız düşmesi de olmaması lazım. Sadece 1 Aralık 1 Ocak arası bunu yapacaklarsa tamam ama 1 Ocaktan itibaren devam ettireceklerse, işte burada BTK'nın kararına uymayıp kullanıcının aleyhine bir durum olur.

• Siz bu ülkede ne zaman bizlerin lehine bir şey olduğunu görünüz ki? Hiç şaşırtmadılar :)

• Bana dokunmayan yılan bin yaşasın zihniyetindeki insanlardansın. Bu ulkede alt yapı yok, cogu ınsan hala fiber ınternet bıle kullanamıyor. Rezıl tarıfelere cag dısı tarıfelere servet oduyorlar. Turknet bıle turk telekomun alt yapısını kullanıyor. Port sorunları oluyor o yuzden. Senın memnun olman herkesın memnun oldugu anlamına gelmıyor.

Kendını degıl baskalarını dusunmeyı ogren. Burada konu turknet degıl, kota ve akk dır.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.