Şimdi Ara

Türk Telekom AKK Uygulaması Kalktı mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
2.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Şuan tam kesin olmamakla birlikte yazıyorum sanırım akn türk telekomda kaldırdı 10 gün önce geçmiş olduğum akk dan bu yana 300 kb ile sürünüyordum az önce download yaparken fark ettim ve speedtest yaptım. Şuan akk kalkmış durumda bende aynı durumda olan var mı ? yoksa bana özel birşey mi anlayamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ber-G -- 24 Mart 2017; 7:28:40 >

• Hey allahım
  • Türk Telekom AKK Uygulaması Kalktı mı?

bende bu şekilde :)
  • Modem resleyip tekrar deneyin belkide belirli semtler veya belirli illerde yapiyordur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaçıncı konu bu artık :(

• Sizin kotada bir bug olmuştur.Türktelekom Donald Trump emretse bile kaldırmaz akkyi
  • Başlığa bak konuya bak

Sana özel değil kardeşim arada böyle şeyler oluyor bazen kotaya takılmıyorsun bazen hızın yükseliyor artık bu sistemsel bir şey mi deneme mi yapılıyor orasını bilemeyiz.
  • Ben de sabahtan beri full hız alıyorum. Modemi resetledim tesadüfen hız birden full oldu. sömürüyorum neti
  • Paul Doany dahi açıklama yapsa AKN'yi kaldırıyoruz diye kaldıramazlar rekabet kuralları sebebiyle. Pazar payı düşük olandan yüksek olana doğru kalkar ancak.

• Değiştir yada sil konu başlığını artık

• AKN ile rekabetin bir alakası yok. Türk Telekomun diğer servis sağlayıcılar için toptan fiyatları mevcut kendisi bu fiyatlara inemez ve rekabeti ihlal edemez. AKN ayrı bir konu rekabet ve fiyatlandırma apayrı.
  • Benim kotam 200GB ve şuan 6GB geçmeme rağmen hızım hala düşmedi önceden geçtiğim anda 3Mbit'e düşüyordu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • telekom hala 3mb
  • Türk Telekomda adsl'den vdsl'e geçiş yapamadım ne kota kaldırması:) 4 gündür sinyal yollayamadilar

• Türk Telekom AKK Uygulaması Kalktı mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • HAYAL bunlar.
  • AMC A kullanıcısına yanıt
    Sorun nedir

• Yok ne kalkması aynı benim sadece modem arayüzündeki upload hızım 2mbps den 3mbps ye cıktı o kadar :Dhttp://www.speedtest.net/result/6159739346.png
  • Benimde modemde hızım 3 gözüküyor fakat hızım sizin ki gibi 2.1. Neden az veriyorlar.O hızı vermek zorunda değil mi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.