Şimdi Ara

Türk Telekom Adslden Netspeed Vdslye Geçiş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1 ay sonra telekomla sözleşmem bitiyor netspeede geçmeyi düşünüyorum. Vdsl 35 mbps paketine geçmeyi düşünüyorum ancak modemim desteklemiyormuş bir de modem alacağım.

Soracağım soru şu adslden direkt vdslye geçiş olmuyor diyorlar bu doğru mu sıkıntı yaşar mıyım geçiş yaparken?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Şans işi, bazen 10dk içinde VDSL sinyal veriliyor hemen modemini kurup baplanıyorsun. Bazen seni önce ADSL olarak taşıyorlar. Sonra sen VDSL için geçiş başvurusu yapıyorsun port yok denebiliyor falan filan. Şans yani

• aynı şekilde türknete geçmiştim 1 yıl oldu iyiki geçmişim 7-8 mb lerden 60 mb te çıktım bi anda , direk geçiyorsun ben o zamanda vdsl / adsl modem kullandığım için sorun olmamıştı şimdiden ayarla modem he 2. el almak istersen de uyguna dükkan sayfamda mevcut Türk Telekom Adslden Netspeed Vdslye Geçiş 

• Ben geçtim memnunum. Aynı altyapı bir değişiklik yok hatta daha iyi gibi.Referrans kodum W40IGI yeni üye olacak arkadaşlar bu kodu verirse çok memnun kalırım. Hem siz hemben 5 tl indirim kazanırız her faturada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de aynı şekilde babamın internetini Netspeed'e taşımayı düşünüyorum, TT'da sözleşme önümüzdeki ay bitiyor. Şu anda TT ADSL 16mbps kullanıyor, bir de alo paket var. Çeşitli operatörlerden telefon no ile sorgulatınca 69mbps VDSL ve port var görünüyor. Şimdi TT'da paket yükseltip VDSL'e geçiş yapabilir miyim, böylece VDSL modem gönderirler belki. Sonra da Netspeed'e geçiririm. Daha kolay olur mu geçiş?

• emrah06 kullanıcısına yanıt
    Hocam türk telekomda paket yükseltirseniz yeni taahhüt başlar. Ben vdsl modemi kendim aldım netspeede öyle başvuracağım. İsterseniz almayıp 9 tl her ay modem kira ücreti ödeyebilirsiniz netspeedde.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Referrans kodum W40IGI yeni üye olacak arkadaşlar bu kodu verirse çok memnun kalırım. Öğrenciyiz, sizde destek olun bize Hem siz hemben 5 tl indirim kazanırız her faturada

Türk Telekom Adslden Netspeed Vdslye Geçiş

• Darkimore kullanıcısına yanıt

🙏

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.