Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM ADSL DEN VDSL ALTYAPI YA GEÇİŞ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
5
Favori
8.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

şuan kabinde çalışıyorlar, internet kesildi.1-2 saate aktif ederler :)
  • SONUNDA AKTİF ETTİLER !!!!!!!

TÜRK TELEKOM ADSL DEN VDSL ALTYAPI YA GEÇİŞ
  • TÜRK TELEKOM ADSL DEN VDSL ALTYAPI YA GEÇİŞ

1 yılın sonunda bu hızları görmek, gerçekten fazlasıyla mutlu etti.
    bu başlığa açıp okuyan okuyuculara teşekkür ederim.merak edip okuyanlar,bilgi açısından bakanlar veya aynı aşamalardan geçecek kişiler için umarım katkı sağlamıştır.

Bu çalışmalar da anladım ki;
    -Genel olarak altyapı çalışmaların bu kadar uzun sürmesinin nedeni, belediyenin ruhsatı sorunuymuş.
    -Bölgedeki saha teknisyenlerin,taşeron firmaya bağlı çalışanların, ne zaman aktif edileceğini konusunda bilgi sahibi olmadığını,sadece işin yaptıklarını farkettim.
    -Mahalle olarak çalışmalar yapılıyorsa EN AZ 1-2 ay gözden çıkarmak gerektiğini,
    -Bazı test süreçlerinin önemli olmadığını,6 ay test sürecinde olanın da 1 haftadır test sürecinde olanın da aynı günde aktif edebildiklerini gördüm.

yardımlarını esirgemeyen,her soruma sıkılmadan cevap veren Mustafa Çevik e,Ömer demirtaş a,nitronos a teşekkür ederim. :)

• kadirkul20 kullanıcısına yanıt
    Sevindim gerçekten herkes keşke bu hızları görebilse ama maalesef dediğiniz gibi sorunlar çıkabilir bazende ödenek çıkmıyor hayırlı uğurlu olsun size bilgi sağladıysak ne mutlu bize.

Hattınızın değerleri Harika neden 100 mbps vermiyorlar yada siz geçmiyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NitroNos -- 20 Kasım 2018; 23:26:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Hayırlı olsun, güle güle, keyifli kullanımlar dilerim. Darısı olmayanların başına İnşallah.

• Vay be, sonunda geldi demek. Hayırlı olsun, sorunsuz bir kullanım olur inşallah.

• Türk Telekom da daha dolabında adsl harici vdsl alabilirmişiz ama bu bilgiyi bana Net sepeed verdi port isteyin diye marta kadar beklemek mi iyi tahattüt bitsin diye yada şimdiden turk Telekom da devam edip vdsl mi isteyim

• quote:

Orijinalden alıntı: NitroNos

Sevindim gerçekten herkes keşke bu hızları görebilse ama maalesef dediğiniz gibi sorunlar çıkabilir bazende ödenek çıkmıyor hayırlı uğurlu olsun size bilgi sağladıysak ne mutlu bize.

Hattınızın değerleri Harika neden 100 mbps vermiyorlar yada siz geçmiyorsunuz?
    teşekkür ederim.kabinle mesafem 220 metre olmasına rağmen beklediğimden daha iyi sonuç aldım. 100 mümkün mü acaba ?
  • Ö1f1 kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim.inşallah
  • Jakosez J kullanıcısına yanıt
    1 yıl bekledim ama sonuca ulaşmak, bu hızlara ulaşmak çok iyi geldi. teşekkür ederim,darısı diğer adsl mağdurlarına.
    220 metreden mi Maşallah.

Değerler destekler diyor :)

• Ben 1 senedir uğraştım ama yapacakları yok 2 hafta sonra internetin taahhüdünün sonuna geliyorum kapattiricam. Ocaktata 33 senelik ev telefonunu kapattiricam. Bundan daha iyi tepki olmaz herhalde olurda aslında anarşist faaliyete girer. Ben anarşist değilim bu yüzden tepkimi para kazandirmayarak göstereceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: kadirkul20

1 yıl bekledim ama sonuca ulaşmak, bu hızlara ulaşmak çok iyi geldi. teşekkür ederim,darısı diğer adsl mağdurlarına.
    Ümraniye inkılap santrali taşınacağı için benzer bir proje de ümraniye için yapıldı. Cogu yerine tip7 kutular konuldu taa şubatta. fiber de o zaman çekildi kutuya. Aylarca kutuya elektrik çekilmesi için beklendi, kutuya elektrik geldi fakat sayaç aktif değil. Bütün ümraniyeyi kapsadıgı için proje parça parça aktif ediyorlar. Ben artık umudumu kestim ya, adamların kaç senede yaptıgını kablonet 1 haftada yaptı. Taahhütüm bittiğinde direkt kablonet'e geçeceğim.

Türk telekom kadar müşterisini umursamayan bir firma daha görmedim. Vdsl geliyor diye 16 mbitlik sınırsız tarifeye geçmiştim 10mbit alıyorum rezillik. Vdsl de gelmedi.

Bu arada fiber altyapı mevcut her yerde. Isp'ler bizi yiyor sadece başka da bir şey değil. 2019a giricez hala satralden eve bakır kabloyla internet kullanıyoruz.

Bununla ilgili açtıgım konu bile var altta, siz düşünün kaç yılda bu seviyeye geldiğini.
    https://forum.donanimhaber.com/umraniye-de-fiber-internet--34935611

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi take a minute -- 21 Kasım 2018; 3:1:11 >

Altyapınız 100 kaldırır şimdi geçin ilerde geçemezsiniz.

• take a minute T kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bendede var ama ne yapalım bakır kabloya devam.

• Tip 7 Genişbant Erişim Kabinine 20 m mesafedeyim. Türk Telekom mağazasına gidip altyapı sorgulaması yaptırdım. Bana altyapı yok dedi. Ama dolaba daha uzak mesafedeki binalar ne hikmetse daha hızlı internet kullanıyor. Ben 8 Mbps Yalın internet kullanıyorum.
  • vay be film gibi konu olmus gecen senede ben yazmistim konuya mahallemi iyi arastirdım kabinler 14 senelik cikti biz halen adsl ile surunuyoruz insallah bizede en kisa zamanda gelir ben mail atmaktan ceoya yazmaktan biktim oraya buraya sikayet etmekten biktim umidimide kestim zaten tahattutum bitince netspeede gecicem turk telekom ücra koylere fiber cekerken 15 bin nufuslu mahallelere adsle mahkum ediyor

• ultranet ADSL 16 mpbs kullanıcısydım isatanbul küçükyalı Türk telekoma gittim
    vdsl2 35mpbs 50gb anlaştım direk kontrol ettiler destekliyor dediler akşam eve geldim sorunsuz
    çalışıyor hemen modem arayuzune baktım sıkıntı yoktu..

• irfan1973 İ kullanıcısına yanıt
    112000 mbps fiber gibi hattın var hocam vdsl2 35mpbs 50gb kaç lira hocam tarifenin ismi nedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: wellman

112000 mbps fiber gibi hattın var hocam vdsl2 35mpbs 50gb kaç lira hocam tarifenin ismi nedir
    ev telefonu var yani yalın degil
    59TL

https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/destek/internet/SozlesmeVeTaahhutnameler/hesapli-kampanya.PDF

HESAPLI KATILIM KAMPANYASI MEVCUT MÜŞTERİ
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.