Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Türk Telekom' a Saldırı Düzenlemenin Eşiğindeyim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
224
Cevap
5
Favori
25.157
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Türk Telekom >> Türk Telekom' a Saldırı Düzenlemenin Eşiğindeyim
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    85 Mesaj
    4 veya 5 yıl önce beni de gün aşırı arıyorlardı. O zaman ev int sınırsız değil sınırsız yapalim diye ısrar ediyor arayanlar. Geriye dönük bakın ben hiç kotayı aşmamışım neden sınırsız geceyim falan diye güzellikle anlatiyorum. Öğretmen olduğumdan sabırlı bir adamımdır biz kimlere laf anlatmadık ki buna da anlatırım diye düşünüyordum. Olmadı. Bir gün bu densizlerden biri sınırsız yapın film izlersiniz diye akıl verince yakasi açılmadık küfürlerle tlf açmaya başladım. 2 defadan sonra aramadilar :)

Tek anladıkları dil bu. Yapacak yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

|
    |
    |
    |
  • Hocam oncelikle basiniz sagolsun.Bunlar laftan anlamazlar.Beni taahhut yenilemek icin aramislardi.Ben de numarayi gorunce acmadim tabi.Sirf acmadim diye 15-20 gun olmasi lazim her gun 1 veya 2 kez aradilar.Sonunda dayanamadim actim.Agzima ne geliyorsa saydim.Cevap vermek zorunda miyim diye.Allah bunlarin eline kimseyi dusurmesin.

|
    |
    Başınız sağolsun adınıza çok üzüldüm.Türkiyede kan emici şirketler arasında Türk Telekom ilk sırayı çekiyor babamın hattı Türk Telekom benimde öyle telefonu masaya koyuyorum dakika başı mesaj geliyor yok 50 TL ver şunu al bunu al banane abicim zaten hali hazırda paketim var benim.Babamı devamlı arıyorlar 60 TL ücretlendirme var paket verelim diye adam yok diyor hala arıyorlar engelledik numaraları kurtulduk sizde öyle yapın ama hakkını ara
    |
    |
    Kenar mahalledeki bir sokağın bakkalı Türk Telekom denen leş firmadan daha kurumsaldır. İnsaniyeti, tatlı dili boşver. İyi bir avukatla bu gereksiz boş firmadan tüple kan almaya bak. Anladıkları dil bu.

Bu arada başın sağolsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 3 Şubat 2018; 22:6:29 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Celeste

quote:

Orijinalden alıntı: Why Shy

Telefonu niye açıyorsun? Hadi açtın diyelim yanlış numara de kapat. Hadi onu da geçtim numara engelleme diye bir şey var.

Başka numaradan arıyorlar sürekli.

Başka numaradan arıyorsa o dolandırıcıdır. TTNETin sabit numarası var.
    |
    |

|
    |

Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.

Mevcudiyetinin ve istikbalinin yegâne temeli budur. Bu temel, senin, en kıymetli hazinendir.
  • Yüzbaşı
    747 Mesaj
    Türk telekom kadar rezil bir firma yok.
    |
    |
    Amd Fx 8350 / MSI 970 GAMING / MSI GTX 970 4G Twın Frozr V / Kingston HyperX Savage 240 gb / Crucial Ballistix Tactical Tracer 16 gb DDR3 1866MHz CL9 / WD 3.5 1TB Caviar Black 7200Rpm / Xıgmatek Vector S Serisi 80PLUS 750W SİLVER /ASUS MG248Q 24 inc 144 hz
  • Yüzbaşı
    642 Mesaj
    YAHU yazınızı okurken kendi geçmiş kötü tecrübelerim aklıma geldi, cumartesi akşamı ayrı sinir stres oldum evde...BUNLARDA UTANMA ARLANMA YOK. Başınız sağolsun hocam...Tavsiyem birşekilde sakinleşmeniz. Şikayet kısmını kurum Müdürlüğüne, CİMER, BİMER hepsine yazarak halletmeniz...
    |
    |
    I5 4690k / Msi Z97 Gaming 5 / Asus Gtx 780 DirectCu II OC / Gskill RipjawsX 16GB DDR3 1866Mhz (4x4GB) / Samsung 840 EVO 2.5 120GB SSD Caviar Blue 1TB / Corsair Carbide 400r / Corsair CX v2 750W 80 / 23.6" Asus Vn247h / Logitech G500s / Logitech G105 / Logitech Z533 2.1 / A4 Tech HS-30
  • Yüzbaşı
    365 Mesaj
    Hocam arayanlar yan kuruluşlar küçük bayiler satış yapmaya çalışıyorlar. Beni de sürekli arıyorlar evimde alt yapı yok hala DSmart kullanıyorsunuz size internet verelim diyorlar aramayın

Diyorum bir kaç gün sonra başka bir numara arıyor.

|
    |
    Türkiye'de Türk(!) Telekom'un batmasını istediğim kadar hiçbir şeyi istemedim. TürkNet kullanıyorum da çok rahatım. Az çektirmediler kökleri kurusun bunların beter olsunlar ismi Türk olup da Arap Telekom olan ilk bunlar var sanırım mümkünatı olan TürkNet'e falan koşsun telefon operatörü olan da başka hat kullansın bu kan emicilere para yedirmeyin.
    |
    |

Orijinalden alıntı: bombombombom

quote:

Orijinalden alıntı: sp@wn

Konu sahibinin durumuna gerçekten de üzüldüm. Umarım makul yollarla çözebilir.

@bombombombom Hocam listenizde numarası çıkmayan isim ile gelen mesajları da engellediğiniz görünüyor. Bunu nasıl yapıyorsunuz? Harici uygulama olmadan sadece numarası olanlar engellenebiliyor diye biliyorum.

Gelen mesajda sağ üst köşede ünlem işareti var oraya tıklıyorsunuz

En başta mesajın geldiği (yazıya numaraya) tıklayın

En aşağıda bu arayanı engelle deyin

İlk defa Android iOs arasındaki farklılığa bu kadar üzüldüm desem yeridir. S7 edge, android 7.0.1 ile malesef sadece sil seçeneği çıkıyor, dolayısıyla sadece numarası olan mesajlar engellenebiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sp@wn -- 3 Şubat 2018; 23:12:46 >
    |
    |

Şampiyon olmak mümkün, FENERBAHÇE olmak imkansız ...

PSN: RuNYa53

• Yüzbaşı
    742 Mesaj
    Linkedin de Türk telekom ceo sunu etiketledi şikayetini yaz, ben öyle yaptım Paul sağolsun bir günde halletti, illallah etmiştim beni hergün bir iki kere arıyorlardı..

|
    |
    Dava aç kardeşim, lütfen dava aç. Herhangi bir saldırı onlarda anlam ifade etmez, fakat açacağın maddi manevi tazminat davası onlarda büyük yaralar açar... Neden mi? Çünkü onlar kurumsal bir firma, kapital bir sistemin değişmez bir üyesi; onlar için anlam ifade eden tek şey para ve yapacağın eylemin onlar için anlam ifade etmesi için tazminat davası açmak yapacağın en akıllıca eylem olacaktır.
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: OzeNHocA

Numara Engelleme, Blaclist, Truecaller tarzı uygulamalar ile istenmeyen çağrılardan kolayca kurtulabilirsiniz.

Eğer ev telefonu ise içerisinde çağrı engelleme barındıran telsiz telefonlarla da bu işi çözebilirsiniz.

Bırakın otomatik ret yedikce onlar çıldırsın.

Android telefonlarda da numara engelleme özelliği var diye biliyorum, en azından benim Note 4'de var.

O özelliği kullanınca bloklu numara sizi aradığı zaman "aradığınız kişi şuan bir başka biri ile görüşüyor" uyarısı veriyor
    Intel® Xeon® Processor E5-2697 v2, Nvidia Geforce GTX 1080, Kingston HyperX 8x8=64 GB RAM DDR3 1866 MHZ, Logitech G910, Logitech G700s, Logitech G230 G930, Logitech Z506 5.1 Sound System, MSI Optix AG32C
  • Yüzbaşı
    344 Mesaj
    Öfkeyle kalkan zararla oturur hocam. En iyisi bir dilekçe yazın. Konuşma kaydını da bir cd ye yazdırıp savcılığa şikayet dilekçesi bırakın. En doğru yol bu olacaktır. Diğer türlü haklı iken haksız duruma düşeceksiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simerazzı -- 3 Şubat 2018; 23:34:15 >
    |
    |
Reklamlar
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.