Şimdi Ara

Türk telekom'a geçtim dakika bir gol bir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, 4 sene boyunca süperonline kullandım 2 senesi 8Mb hız 2 senesi 16Mb hız olarak. Sonra kota mevzusu yüzünden 6 ay önce türknete geçtim ve ben böyle kötü bir internet ve hizmet görmedim resmen internetim 15 dk da bir kopuyordu ama hızım iyidi yine 16mb 14 görüyordum. en sonunda bu kopmalar canıma tak etti ve türktelekoma geçmeye karar verdim, dedim ki altyapı onların zaten sorun yaşamam heralde hızda ve bağlantı sorunlarında, en azından 1. elden alırım dedim. neyse başvuru yaptım bana kullanıcı adımı ve şifremi yolladılar bende modeme girdim ve bi hız testi yaptım. 6Mb hız gördüm ping değerleri iyidi, dedim neyse bi arayayım hızımı güncellesinler. aradım dedim ki böyle böyle ben şu şu ISS leri kullandım hızım 14mb filan. telefonda ki abla dedi ki hat değerlerinizin en fazla alabilceği hız bu gözüküyor dedi bende dedim ki önceki kullandıgım ıss ler de sizin alt yapıyı kullanıyor ama onlarda 14mb alıyordum. dedi ki aldığınız hız santralle uzaklıgınıza göre değişiyor dedi. bende dedim santralin yerimi değişti sizin ? hayır dedi bende benim evimin yeri de değişmedi ozaman nasıl bu hızım 6mb oldu benim dedim bişi diyemedi. sonra önceden de 6 alıyorsunuzdur dedi imkansız dedi diğer ISSlerden 14 almıyorsunuzdur dedi, diğer ISS leri kullandıgınız zaman hız testi yapıyormuydunuz diye sordu bende dedim sürekli yapıyordum 14mb dedim hala bana diyor değildir. dedim abla sana mı inanıcam kendi yaşadığım gördüğüm şeylere mi dedim bişey diyemedi. ozaman tekrar arıza kaydı açıyorum dedi. ne yapmalıyım anlamadım nasıl bir yol izlemeliyim sizce ?

• www.milleni.com.tr/fiber-nerede

buradan kaç mbps hız alabiliyorsun

bu işi direk müdürlük çözer sanırım, müdürlüğe gitmen gerekbilir

modem değerlerini atabilir misin

bir de kaç mbps hız kaç gb kota ve fiyatını
  • büyük hata yapmışsın. son 1 haftadır internetimin durumu bu. arayınca da bölgenizde 23 şubata kadar genel arıza var diyip kapanıyor. çıldırma durumuna geldim

Türk telekom'a geçtim dakika bir gol bir
  • mcrew kullanıcısına yanıt
    hocam linkte tıklayıp adresimi girdim 16mb yazıyor. 16mb kadar 100gb kota 63TL modem değerlerine nasıl bakılıyor tam bilmiyorum ama modem ara yüzünde şunu buldum bunu mu diyorsunuz ?

ADSL Durum ve İstatistikleri
    ADSL Bağlantısı: Bağlı
    Veri Gönderme Hızı(Kb/s): 797
    Veri Alma Hızı(Kb/s): 8191
    Mod: ADSL2+
    Gelen Veri Hattı Zayıflaması (dB): 20.5
    Giden Veri Hattı Zayıflaması (dB): 11.4
  • sedateren23 S kullanıcısına yanıt
    Hocam senin ki kan ağlıyor net yok gibi bir şey bu yani. benim durum şu şekildeTürk telekom'a geçtim dakika bir gol bir
  • BiilimAdamı kullanıcısına yanıt
    Hat değerlerin iyi anladığım kadarıyla çok rahat 16 mbps alırsın.

Müdürlük yakınsa müdürlüğe ugrayabilirsin.

Ya da Twitter dan Paul doany ye yaz o hemen döner sana.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    ben de bişeyler yazcam o paule. türkçe yazsam anlar mı acaba?
  • sedateren23 S kullanıcısına yanıt
    ikisinden de yazabilirsin o dönüyor hemen
  • BiilimAdamı kullanıcısına yanıt
    hocam 8 e sınırlamış bence. sınırı kaldırsalar 16 yapsalar alırsın. bence basit bir işlem.

Ağa konuyla alakası yok ama sen Güngören demi oturuyorsun ben Esenyurt ta oturuyorum babaanemin evin size yakın Bahçelievler de oturuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.