Şimdi Ara

Türk Telekom’a borçları için verilen süre doldu: Şimdi ne olacak? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
203
Cevap
1
Favori
13.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sidar2000

Yine anlamazlar. Çok aşırı büyük bir kriz olmadıkça makarna tayfası bunları anlamaz.

Beyin yerine makarna taşıyorsunuz kendini muhalefet sanan zavallılar. Eleştiri yapmaktan aciz bir grup zavallıdan öteye gidemeyeceksiniz. Ve bunlarda bütün hatalarına rağmen iktidar olmaya devam edecekler.Olan bize oluyor ona yanıyorum
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Ben mi anlayamadım imzayı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • burdan kazandıklarını kendi şirketlerine kaçırdılar.bugüne kadar kazandıkları ile 3 tane daha türk telekom açarlar nasılsa hazine garantisi var.el koysan ne yazar hazine bankalara borcu öder olan yine millete olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: ysakay

Milletin a....a koyan zat hakkında sözünü tutan sözünün eri.

• Allah zaten belamızı vermiş, hani bazıları diyorya Allah neden bişey yapmıyor diye. Allah daha ne yapsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khrmndgn -- 2 Ekim 2017; 20:50:3 >
  • ben istanbul'un göbeğinde oturuyorum, 4 yıldır TT kullanıcısıyım (16mb net hızı max. aldığım 13m max.)
    bir gün netten araştırdım fiber var mı diye yok yazıyor
    turknete girdim ordan baktım o da aynısını diyor 16mb en fazla diye
    Şimdi istanbul'un göbeğinde fiber yoksa başka nerede olacak ? hani Türkiye'nin en şey şehri ya
    onu geçtim müşteri hizmetleri bana kampanya sunuyor daha hızlı daha ucuz net diye
    bende diyorum benim alt yapım yok nasıl olacak o iş cevap veremiyor

bir de reklam yaparlar yok şu dağa kadar fiber yok şu kadar yatırım

yahu önce sen istanbul'un göbeğine alt yapı yap sonra dağa kadar yaparsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aschil -- 2 Ekim 2017; 20:42:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysakay

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deresay -- 19 Aralık 2020; 22:21:4 >
  • Hazine denen bizim cebimiz )?&?)(;:@(())?)((?)?(;

• Bakan yakında açıklar internet indirme hızı 1.6 mb/s ye kadar olanlara %50 2.0 mb/s ye kadar olanlara %100 2 üstüne %160 ttv vergisi geliyor diye sonra yetmez adsl e %5 vdsl e %10 fibere de %15 ek vergi koyarlar. Yurtdışına çok fazla ping gidiyor önlem almak lazım hemen.

• Oger’e 2013 yılında 4.75 milyar dolar tutarındaki krediyi veren 30’a yakın banka arasında en büyük payı Akbank, Garanti Bankası ve İş Bankası alıyor.
    Şirket borcu ödeyemezse bankalar haciz yoluna gider.
  • güzel yoldular yalnız memleketi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • herkes dikkatli olsun.. bana 3 gün önce mesaj geldi.. 122 tl borcum varmış ödemezsem icraya verilecekmişim.. sanırım 7-8 yıl olmuştur türk telekomla ilişiğimi keseli.. en ufak bir borcum yoktu.. bakalım ne olacak..

Allah belalarını versin.. haramzadeler...

• Yani özetle diyor ki, sizden kuş kadar paraya akılsız yöneticileriniz sayesinde büyük bir kurumu satın aldık, sonra o kurumdan yıllarca sizi kazıklayarak kazandıklarımızı cukka yapıp kendi ülkemize taşıdık bu süre zarfında da çıkan borçları da yine sizin ülkenize bıraktık. Cevap basit, kandırıldık.

Allah bu ülke insanını bu hale getirenlere çok güzel bir son hazırlaması dileği ile.
  • 2018 de %50 internet erim vergi zammı var zaten milletin ağı çıkdı daha beter olsunlar yok olsun İNŞALLAH bakir telle 8 mb internete 70 tl alıyorlar daha beter olsunlar yatırım yok ilerleme yok e nolcak biri hup cebe indirecek cukka

• Adamlara batsın diye beddua ettik. Bedduamız tuttu oda yine halka patladı arkadaş.

Tekel olup batmak da ayrı bir meziyet. Hazine garantörlüğünde kredi çekmek de ne demek. Madem öyle garanti var bende talibim Türk Telekom'a.Yine yüksek vergiler gelecek yine ceremesini biz çekeceğiz.

• 5 fazla 2 kuruşluk haysiyeti olmayan bir kuruluş. Umarım belalarını bulurlar

• Satan kim=Turkiye

Alinirkenki parayi veren kim=Turk bankalari

Alan kim=Araplar

Kar ederse kimin=Araplarin

Zarar ederse kime girecek=Turkiye`ye

Bu denklemde bir yanlislik yok mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazz48 -- 2 Ekim 2017; 21:57:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kımyasal

parayı kaldırıp kaçtılar demek ne olcak

Elin İngilizi, Fransızı futbol adı altında bu enayi arapların parasını cukkalıyor, bunlarda kazık ata ata bize atıyor... Normal kandırılmaya alışkın bir topluluk var
  • Ronaldo ya reklam için verdikleri 2 milyon euro dan sonlarının ne olacağı belliydi.
  • Bunlar hortumu vatandaşa bağladılar , cem uzan bile bunların yanında amatör kaldı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.