Şimdi Ara

Türk Telekom’a borçları için verilen süre doldu: Şimdi ne olacak? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
203
Cevap
1
Favori
13.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Umarım borcu"m" çok değildir. Borcum dedim, çünkü borc ne kadarsa bizim cebimizden çıkacak. Welcome 2 Turkey.

• Hazır olun Türk Telekom borç ödeme vergisi geliyor

Sonuçta hazineye 50 milyar lira zararı olacak Türk telekomun zarar etmesinden sorumlu olanlar ve gereğini yaparız diyenler bu borcu ödeyecek değil ya tabiki halk ödeyecek

• Türk Telekom'un nasıl 50 milyar borcu olabilir? Yılardır "internet tekeli" olmasının verdiği ayrıcalıkla altyapı yatırımı yapmayıp bakır kablolarla bilmem kaç mbite kadar diye sürekli kopan yavaş internet kakalayıp milyonlarca insandan tıkır tıkır parasını alan TT nasıl 50 milyar zarar edebilir? Belli ki yolsuzluğun, hortumun kralı var.

• new zamlar are coming...
  • Umarım devlete tamamen geri döner ve umarım bunu iyi bir şekilde değerlendirip hem yatırım yapar hem elde edilen gelirlerle hazineyi doldurup vergi baskısını azaltırlar insanlardan. Tabii tekel durumunu da göz ardı etmemek lazım. O da olmaması gereken bir şey haliyle. Vatandaşın hayrına olsun sonuç.

• Reklamda Ronalda oynuyor diye eleştiriyorduk da bu paralara komple Real Madrid'i alırsın. Şaka mı bu? Gerçek değildir bence bu rakamlar. Olmasın yani.

• Telekomun batması çok normal.Tüm siyasilerin yakınlarının yüksek maaşla çalıştığı arpalık kurumu Türkcell aynı hizmeti 5 bin personelle gerçekleştirirken Telekom 35 bin çalışanla siz hesaplayın gerisini çalışanlar işten anlasa yine batmazdı

• Oh ne güzel hazine garantörlüğünde kredi çekmiş. ÜStüne yatmış. Yine vatandaştan çıkacak bunun faturası. Ülkeyi böyle böyle soydurtuyorsunuz. Özelleştirirken aldığınız parayi misliyle bankalara ödersiniz artık. Özelleştirmeden daha zararlı çıktı devlet. Böyle kurumları yok pahasına satıyorsunuz. Sonra çektikleri kredilere garantör olup kazık yiyip oturuyorsunuz. ben de hazine garantörlüğünde kredi çekmek istiyorum.

• İnternet paketlerine %40 zam yaparlar ne olacak.

• 50 milyar TL icin vatandasa yeni vergi koyarlar olur biter.

• 50 milyar / 70 milyon = Ötv ye yüzde 70 zam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ÖZELLEŞTİRENİN ve ARKADAŞLARININ ... sonsuza kadar ... yapsınlar !
    Özelleştirilmesini desteklerinde aile ve tanıdıklarını sonsuza kadar ... yapsınlar !

• Yabanci yatırımcı bizden borç para alıp bize hisse ortağı olacaksa bunun adı "yabancı sermaye" olmuyorki! Madem hazine garantisi ile kredi çekmeye izin veriyorsunuz ben talibim Türk Telekoma.

Hatta ülkedeki bütün kamu kaynaklarına da hisse ortaklığına girebilirim. Siz yeterki hazine garantili kredi verin bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Umit_22 -- 2 Ekim 2017; 16:05:17 >
  • TTV geliyor hazırlanın. Türkiye yine kalkınacak(!)

• quote:

Orijinalden alıntı: tahir40

Türk Telekom'un nasıl 50 milyar borcu olabilir? Yılardır "internet tekeli" olmasının verdiği ayrıcalıkla altyapı yatırımı yapmayıp bakır kablolarla bilmem kaç mbite kadar diye sürekli kopan yavaş internet kakalayıp milyonlarca insandan tıkır tıkır parasını alan TT nasıl 50 milyar zarar edebilir? Belli ki yolsuzluğun, hortumun kralı var.

Yabanci ortagi turk telekomdaki gelen paralarin hepsini aldi o da yetmedi 4 5milyar dolar bankalardan kredi cekti.

Tabi bunlari da odeyemiyorum kardesim napayim deyip resti cekti.

• quote:

Orijinalden alıntı: yoksulseytan22

Yabanci yatırımcı bizden borç para alıp bize hisse ortağı olacaksa bunun adı "yabancı sermaye" olmuyorki! Madem hazine garantisi ile kredi çekmeye izin veriyorsunuz ben talibim Türk Telekoma.

Hatta ülkedeki bütün kamu kaynaklarına da hisse ortaklığına girebilirim. Siz yeterki hazine garantili kredi verin bana.

Yalniz okadar paranin hazinede oldugunu dusunmuyorum. Halihazirda okadar para yok. Zaten yol tunel kopru aciklari anca yetiyor. Hazineden aldiklari

• Şimdi bu adamlar borç parayla mı Ronaldo'yu oynattı? Söyleyecek söz bulamıyorum.

• Bu yolsuzluğu, üçkağıtçılığı,hoyrat yönetimi yapanlara, yapmasına imkan tanıyanlara, göz yumanlara, müdahale edebilecekken etmeyenlere, doğacak mali yükü bize yüklemeye çalışacaklara (şayet olursa) şimdiden hakkımı helal etmiyorum, etmeyeceğim de. Sebep olan herkes er ya da geç gerektiği gibi hesap versin inş.

• Bu kadar calismayan yaitirm yapmayan firmanin borcu olmasi sacma birileri parayi caliyir bunlardan devletin el atmasi lazim artik

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.