Şimdi Ara

Türk Telekom 8GB - 1000DK - 1000SMS = 29 TL (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
861
Cevap
35
Favori
92.364
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam o 3gb de hız 128kbps mi oluyor? ben eski müşteriyim ben de 300mb bittikten sonra direk 128 düşüp hep öyle devam ediyor. bi de şöyle bi sorunum var 26 sında sıfırlanıyor akşam olmadan mesaj geliyor 300mb bitti diye hiç bi şey yapmadan. 1gb yi geçen ay almıştım o da aldığım gün bitti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugun gittim sordum bu tarifeyi vergilerle birlikte 30.5 lira.
    Faturasizda icinde kalan tl ilk faturada dusuyormus.Mevcut tarife fakat yok oluyor 2-3 gun kala gecirmekte fayda var.Isin kotusu benim 3 gun once yenilendi.

Kampanya 4-5 ay surer dedi gorevli tabi kesin degil hizli olmak lazim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende 4gb int 1000dk 1000sms 39tl faturasızdan bu tarife için başvurdum. 12 taahhüt için ya soz 5555 (1tl) yazın ya da arayın dediler yoksa 10tl zamlı gelir dediler

• quote:

Orijinalden alıntı: rungormus

quote:

Orijinalden alıntı: iyo

Ben daha pazar günü geçtim 5gb-1000dk-1000sms 29 tl .Şimdi bu olmadı. Napsak bu yeni tarifeye geçirirler mi? Geçiş yapınca belli bir süre iptal hakkımız var mı?

Ben de cumartesi geçiş başvurusu yaptım faturasiza çevirin de buna gecebileyim dedim olmaz dedi bayi bakalım hat açılsın inadına başka operatore gececegim

Başka operatörden geçiş olacaksa geçişi işlemini iptal ettirebilirsin bayiden. Daha sonra tekrar başlatırsın henüz hat açılmadıysa.. Daha önce denedim uzayınca geçiş işlemi tarife son tarihine yetişmeyecekti iptal edip başka tarife beklemiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alemist -- 14 Haziran 2016; 19:48:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Alemist

quote:

quote:

Ben daha pazar günü geçtim 5gb-1000dk-1000sms 29 tl .Şimdi bu olmadı. Napsak bu yeni tarifeye geçirirler mi? Geçiş yapınca belli bir süre iptal hakkımız var mı?

Ben de cumartesi geçiş başvurusu yaptım faturasiza çevirin de buna gecebileyim dedim olmaz dedi bayi bakalım hat açılsın inadına başka operatore gececegim

Başka operatörden geçiş olacaksa geçişi işlemini iptal ettirebilirsin bayiden. Daha sonra tekrar başlatırsın henüz hat açılmadıysa.. Daha önce denedim uzayınca geçiş işlemi tarife son tarihine yetişmeyecekti iptal edip başka tarife beklemiştim.

Avea bayiye gittim geçiş iptal edilemiyor dediler sehven faturalı yazdık faturasiza geçiş yapın dedim ona da hayır dediler umudum mh bakalim

• Bu tarife faturalı mı faturasız mı

• Şirketçe bıraktık şuan turkcell ile mutluyuz, sebebi ise bilindik konu çekmiyor! İstanbulun göbeğinde çekmiyor..

• 10 yıllık turkcell hattımı değiştireceğim bu kampanya sayesinde. Şu an 500 dk 1000 sms 3gb 39 lira kullanıyorum. Hattı tanıyınca cayma yapabiliyor muyuz?

• quote:

6GB 1000dk 1000sms 30 lira ödüyorum.1 yıl taahhüt verdim, ilk 3 ay cayma bedeli yoktu. taahhüt vereli 2,5 ay olmuş
    Ardım bugün müşteri hizmetlerini fırsat 8gb tarifesine geçmek istiyorum dedim, yok dedi geçemezsiniz şöylede böylede faturasızdan faturalıya geçenlere yada numarasını taşıyanlara falan dedi tüm çabalarıma rağmen bu tarifeye geçirmediler. Hattımı faturasıza taşımak için kayıt oluştrudum yarın arayacaklar, orada sıkı bir pazarlıkla bu tarifeyi alırım diye düşünüyorum bakalım. Olmadı vodafone a geçeriz birkaç ay takılırız.
    Yarım mesajımı editlerim.

Evet sonunda aradılar. Yaklaşık 17 dk süren pazarlığım sonuç vermedi. En fazla yapabileceğim sizin için tarifenize ek %10 indirim olur dedi kabul etmedim bende.
    Yalnız dün aradığımda faturasızdan faturalıya gelenler ve numarasını taşıyanlar için demişlerdi , bugün arayan kadın ise ısrarla sadece numara taşıma ile gelenler için diyordu. Belkide bende faturasızdan faturalıya geçtim, sadece 2 ay önce geçtiğim için suç mu işledim o yüzdenmi bu tarifeye geçemiyorum dediğim için öyle demiştir.

Çokta dert etmedim, yarın vodafone 2gb tarifeye hattımı taşır birkaç ay idaere ederim. O sırada da türktelekomdan daha iyi bir kampanya çıkar benim için daha iyi olur.
    Türk telekom yeniyılda 4 gb interneti 29 liraya verdi oo çok iyi tarife dedik, mart-nisan gibi 6 gb 29 liraya verdi oo manyak tarife dedik, şimdide 8 gb 29 liraya veriyor süper tarife diyorsuz. Dönemin şartlarına göre gerçekten çok iyi tarifeler ama demem o ki Türktelekom ciddi atağa kalktı 2016 ile birlikte 3-5 aya 10 gb ı bu fiyatlara alabileceğimizi düşünerek Türktelekoma şimdilik veda ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Murat_5320 -- 14 Haziran 2016; 21:02:18 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Alemist

quote:

quote:

Avea bayiye gittim geçiş iptal edilemiyor dediler sehven faturalı yazdık faturasiza geçiş yapın dedim ona da hayır dediler umudum mh bakalim

Ben vodafone da iptal ettirmiştim. Onda oluyorsa aveada da olması gerek. Zorla mı geçirecekler müşteri hizmetlerine mail atın btk ya şikayet ederim diye. Hat benim taşımaktan vazgeçtim diyin. Ben normal şekilde başvuru yaptığım bayide iptal etmiştim.

• h4rml3ss kullanıcısına yanıt
    Sanırım Kaçmaz 39 paketi kullanıyorsunuz. Bende o paketteyim ve benim hattım 10 yıldan çok daha fazladır Turkcell ama bu paket gerçekten operatör değiştirtecek kadar güzel. Turkcell deki paketim ile karşılaştırdığım zaman gerçekten kendimi kazıklanmış gibi hissettim. Turkcellde şuan sadece mobil veriden harcamayan Turkcell Müzik ( Fizy) cazip geliyordu ama sonuçta 5 gb fazla internet olacak çok istersem ayda 10 tl ye spotify alıp 1-2 gb interneti ona harcarım ama yinede şimdiki kullanımdan cazip olur. Benim 12 aylık taahhüt bu ayın 25 inde bitiyor. Taahhüt bitmeden numara taşıma yaparsam benden para alırlar mı yada ayın 24 ünden sonra geçersem bu seferde 1 aylık tarife ücreti alırlar mı kafam karışık. Bu konuyu Türk Telekom ve Turkcell i arayıp kesinleştirip taşıma işlemini yapacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bubora

Sanırım Kaçmaz 39 paketi kullanıyorsunuz. Bende o paketteyim ve benim hattım 10 yıldan çok daha fazladır Turkcell ama bu paket gerçekten operatör değiştirtecek kadar güzel. Turkcell deki paketim ile karşılaştırdığım zaman gerçekten kendimi kazıklanmış gibi hissettim. Turkcellde şuan sadece mobil veriden harcamayan Turkcell Müzik ( Fizy) cazip geliyordu ama sonuçta 5 gb fazla internet olacak çok istersem ayda 10 tl ye spotify alıp 1-2 gb interneti ona harcarım ama yinede şimdiki kullanımdan cazip olur. Benim 12 aylık taahhüt bu ayın 25 inde bitiyor. Taahhüt bitmeden numara taşıma yaparsam benden para alırlar mı yada ayın 24 ünden sonra geçersem bu seferde 1 aylık tarife ücreti alırlar mı kafam karışık. Bu konuyu Türk Telekom ve Turkcell i arayıp kesinleştirip taşıma işlemini yapacağım.

Aynen o paket. Okuduğum bir yazıda cayma ücreti taahütün kalan ayının tutarından düşükse o tutar kabul edilir falan diyordu. En güzel bilgiyi turkcell hesabıma giriş yaparak gencavere sor. Ben cayma ücretimin 15 tl olduğunu bu gün ondan öğrendim mesela. Umarım pişman olmayız.

• Faturasıza var mı? NT?

• Arkadaşlar bu geceleri 3gb hediye kampansını yapsam mevcut Ramazan hediye paketim iptal olur mu yoksa ekstradan fazladan geceleri hediye ınternetimiz mi eklenir paketimize

• 9 Ay Turk Telekom 3 Ay Turkcell kullanirim. Faturasiz hat kullanirim.

Haziranda turkcelle gecer yeni geldiniz indirimlerinden faydalanirim. Yazin internet ihtiyacim cok olmuyor, wifi var bulundugum mekanlarda 2-3 GB ve kampanyalarla vs. idare ederim.

Eylul geldiginde tekrar aveaya (turktelekoma) gecerim. 3 ay farkli operatorde kaldiginiz taktirde yeni musteri muamelesi goruyorsunuz. Yeni cikan guzel bol internetli paketlerden birini secer kapak atarim hazirana kadar...

• quote:

Orijinalden alıntı: Murat_5320

quote:

6GB 1000dk 1000sms 30 lira ödüyorum.1 yıl taahhüt verdim, ilk 3 ay cayma bedeli yoktu. taahhüt vereli 2,5 ay olmuş
    Ardım bugün müşteri hizmetlerini fırsat 8gb tarifesine geçmek istiyorum dedim, yok dedi geçemezsiniz şöylede böylede faturasızdan faturalıya geçenlere yada numarasını taşıyanlara falan dedi tüm çabalarıma rağmen bu tarifeye geçirmediler. Hattımı faturasıza taşımak için kayıt oluştrudum yarın arayacaklar, orada sıkı bir pazarlıkla bu tarifeyi alırım diye düşünüyorum bakalım. Olmadı vodafone a geçeriz birkaç ay takılırız.
    Yarım mesajımı editlerim.

Evet sonunda aradılar. Yaklaşık 17 dk süren pazarlığım sonuç vermedi. En fazla yapabileceğim sizin için tarifenize ek %10 indirim olur dedi kabul etmedim bende.
    Yalnız dün aradığımda faturasızdan faturalıya gelenler ve numarasını taşıyanlar için demişlerdi , bugün arayan kadın ise ısrarla sadece numara taşıma ile gelenler için diyordu. Belkide bende faturasızdan faturalıya geçtim, sadece 2 ay önce geçtiğim için suç mu işledim o yüzdenmi bu tarifeye geçemiyorum dediğim için öyle demiştir.

Çokta dert etmedim, yarın vodafone 2gb tarifeye hattımı taşır birkaç ay idaere ederim. O sırada da türktelekomdan daha iyi bir kampanya çıkar benim için daha iyi olur.
    Türk telekom yeniyılda 4 gb interneti 29 liraya verdi oo çok iyi tarife dedik, mart-nisan gibi 6 gb 29 liraya verdi oo manyak tarife dedik, şimdide 8 gb 29 liraya veriyor süper tarife diyorsuz. Dönemin şartlarına göre gerçekten çok iyi tarifeler ama demem o ki Türktelekom ciddi atağa kalktı 2016 ile birlikte 3-5 aya 10 gb ı bu fiyatlara alabileceğimizi düşünerek Türktelekoma şimdilik veda ediyorum.

Aciklamalariniz icin tesekkurler, ayni tarifeyi kullaniyoruz yapmayi dusundugum herseyi siz zaten yapmissiniz, ama malesef istediginizi alamamissiniz. Bende ayni yolu izleyecektim hic ugrasmayayim o zaman.

Bi diger operator tarifelerini arastirayim bakalim.

• Çok sıcak çooook

• bu benim 31.5 tl'lik açtığım tarifeden çok daha iyiymiş. üstelik çetrefilli de değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eneshatipoglu

Arkadaşlar bu geceleri 3gb hediye kampansını yapsam mevcut Ramazan hediye paketim iptal olur mu yoksa ekstradan fazladan geceleri hediye ınternetimiz mi eklenir paketimize

Up

• bimcell den geçebiliyor muyuz acaba ? bilen bir arkadaş çok acil yardım edebilir mi
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.