Şimdi Ara

Türk Telekom 8GB - 1000DK - 1000SMS = 29 TL (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
861
Cevap
35
Favori
92.366
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • KENDİ ABONESİNE KERİZ MUAMELESİ YAPAN BAŞKA BİR FİRMA DAHA YOK
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmanlıminder

faturasıza dersek olurmu garantiyse diyelim ?

http://forum.donanimhaber.com/m_117397935/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: iyo

Ben daha pazar günü geçtim 5gb-1000dk-1000sms 29 tl .Şimdi bu olmadı. Napsak bu yeni tarifeye geçirirler mi? Geçiş yapınca belli bir süre iptal hakkımız var mı?

Ben de cumartesi geçiş başvurusu yaptım faturasiza çevirin de buna gecebileyim dedim olmaz dedi bayi bakalım hat açılsın inadına başka operatore gececegim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 444 ve 0850 ile baslayan bütün müşteri hizmetleri mi ücretli yoksa sadece avea müşteri hizmetleri mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Faturasıza geçince 20₺ kesiyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Operation Manager -- 14 Haziran 2016; 13:02:00 >
  • çok iyi tarife
  • Arkadaşlar başına 444 koyunca dakikalardan gidiyor. Ama doğrudan 500 ü ararsanız ücretli. Bu mantıkla diğer müşteri hizmetlerinde de bu şekilde olması lazım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: QRX

444 ve 0850 ile baslayan bütün müşteri hizmetleri mi ücretli yoksa sadece avea müşteri hizmetleri mi?

444'lü aramalar ücretlendirme bilgileri.
    Tarife Bilgisi

Yurt içinde Türk Telekom mobil hatlarınızdan yaptığınız 444 ile başlayan aramalar, tarifenizin standart Ev/İş yönü arama fiyatına göre ücretlendirilmektedir.
    Yurt içinde Türk Telekom mobil hatlarınızdan yaptığınız 444 1 500 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri aramaları yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.
    Yurtiçinde faturasız Türk Telekom mobil hatları tarafından yapılan 500 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri aramaları ilk 25 saniye ücretsiz, aramanın takip eden ilk dakikada sonlandırılması halinde 60 Kuruş, 1 dakikadan fazla sürmesi halinde ise görüşme başına 60 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir. Yurtiçinde faturalı Türk Telekom mobil hatları tarafından yapılan 500 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri aramaları ise ilk 30 saniye ücretsiz, sonrasında görüşme başına 60 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.

• İstanbul merkezde çekimle ilgili bir sıkıntı yaşar mıyız, örn. Levent, beşiktaş, şişli civarında?

Kullanan varsa fikir verebilir mi? Trcell'den geçeceğim buna.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Murat_5320

quote:

Orijinalden alıntı: KuzeyRüzğarı

quote:

6GB 1000dk 1000sms 30 lira ödüyorum.1 yıl taahhüt verdim, ilk 3 ay cayma bedeli yoktu. taahhüt vereli 2,5 ay olmuş
    Ardım bugün müşteri hizmetlerini fırsat 8gb tarifesine geçmek istiyorum dedim, yok dedi geçemezsiniz şöylede böylede faturasızdan faturalıya geçenlere yada numarasını taşıyanlara falan dedi tüm çabalarıma rağmen bu tarifeye geçirmediler. Hattımı faturasıza taşımak için kayıt oluştrudum yarın arayacaklar, orada sıkı bir pazarlıkla bu tarifeyi alırım diye düşünüyorum bakalım. Olmadı vodafone a geçeriz birkaç ay takılırız.
    Yarım mesajımı editlerim.

Seninle aynı durumdayım hocam sonucu buraya yazarsan sevinirim

Tabiki hocam sonucu buradan bildiririm.

Hocam son durum nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: YasiN®

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KuzeyRüzğarı

quote:

6GB 1000dk 1000sms 30 lira ödüyorum.1 yıl taahhüt verdim, ilk 3 ay cayma bedeli yoktu. taahhüt vereli 2,5 ay olmuş
    Ardım bugün müşteri hizmetlerini fırsat 8gb tarifesine geçmek istiyorum dedim, yok dedi geçemezsiniz şöylede böylede faturasızdan faturalıya geçenlere yada numarasını taşıyanlara falan dedi tüm çabalarıma rağmen bu tarifeye geçirmediler. Hattımı faturasıza taşımak için kayıt oluştrudum yarın arayacaklar, orada sıkı bir pazarlıkla bu tarifeyi alırım diye düşünüyorum bakalım. Olmadı vodafone a geçeriz birkaç ay takılırız.
    Yarım mesajımı editlerim.

Seninle aynı durumdayım hocam sonucu buraya yazarsan sevinirim

Tabiki hocam sonucu buradan bildiririm.

Hocam son durum nedir?

Şimdilik arayan soran yok hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: karaginn

KENDİ ABONESİNE KERİZ MUAMELESİ YAPAN BAŞKA BİR FİRMA DAHA YOK

Emin misiniz?

Turkcell
    Vodafone
    Digitürk
    Türksat
    vs vs liste uzar gider. Yeni üyelere cazip kampanya yapmayanı görmedim henüz.
  • daha_iyiye kullanıcısına yanıt
    geceleri 3 gb nasıl oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmanlıminder

geceleri 3 gb nasıl oluyor

mağazadaki bilboardda gördüm hocam detayı bilmiyorum
  • 1bucuk 2 ay once faturasiz hattimi faturalida 4gb tarifesine gecirdim. Aylik 25tl tahut verdim. Bu tarifede ilk 3 ay cayma hakkimz var herhangi bi ceza odemeden.

Smdi arasam tekrar faturasiza gecirsem hattimi, sonra bu tarifeye gecebiliyormuyum? Yoksa illaki baska operatorden mi gecmek gerekiyor? Bununla ilgili aciklama goremedim sitede

• bdurmus kullanıcısına yanıt
    Baska opereysina gec bence sonra aveaya gel cunku faturasiza gecmek icin 20 tl arti vergiler tarifeye gecincede bir defaya mahsus 30 tl odersin maama baska opareysina gecip gelirsen sadace 90 gun dolmadigi icin 30 tl odersin

• hattım aveadaydı bugun turkcelle tasıdım şimdi tekrardan aveaya tasıyacagım bu şekilde geçemeyecek miyim bu tarifeye?

15gb wına 80 lira ödüyordum sonunda bitti taahütüm bende kurtuldum. 29+29= 58'tl ye 16 gb internet alacağım
  • Şimdi görüştüm sadece taşıma ve yeni hat faturasız olacak dedi. Buda gol değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: WisdomunMemeUcu

kendi müşterileriniz bilmem şey çocuğu zaten değil mi

edit : ben şimdi pttcell 15tl lik tarife kullanıyorum taahhüt yok yani bunu iptal ettirip kendimi faturasıza çevirebilir miyim? sonrasında da buna geçebilir miyim?

Onun yerine pttcellden muhtesem 1 gb paketi al (sinirsiz 3 gb kota icerisindeyken, ilk 250 bittikten sonra). 3+1 4 gb internetin oluyor gayet hizli sekilde. 1 gb hizli paket aliyorsun 3 gblik kisim da hizlaniyor yani anlayacagin

• Bimcelle taşıma başvurusu yaptım. Bu ne hakikaten yok 30 tl ceza ödersin yok şunu ödersin yok bunu ödersin. Şart yok koşul yok Bimcelde.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.