Şimdi Ara

Türk Telekom 8GB - 1000DK - 1000SMS = 29 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
861
Cevap
35
Favori
92.364
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    TTmobil de 90 gün kuralı var.
    Başka operatör e geçtiğim tarihten itibaren 90 gün içinde dönüş yaparsan bir defaya mahsus 30 tl ceza odersin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu zamana kadar gördüğüm en iyi tarife. Bakalım vodafone ve turkcell den nasıl ataklar gelecek
  • 3 gun once hattimi taşımıştım

Bu hamlenin üstüne diger operatorlerden de hamle gelecektir 2 aylik deneme surecinde iken baska operatore tasiyayim bari hattimi.

• Once faturasiza gecsek sonra faturaliya donerek yararlanabilir miyiz?

• hepsınden kazık yıyoruz en azından para devlete gşdşyor diye turk telekomdan yemeye razı olduk artık napalım
  • Faturali olunca bilemedim..

• quote:

Orijinalden alıntı: shifisitert

hepsınden kazık yıyoruz en azından para devlete gşdşyor diye turk telekomdan yemeye razı olduk artık napalım

Türk Telekom'un yarısından fazlası Suudi Arabistanlı bir şirketin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 226ibrahim

TTmobil de 90 gün kuralı var.
    Başka operatör e geçtiğim tarihten itibaren 90 gün içinde dönüş yaparsan bir defaya mahsus 30 tl ceza odersin.

30 TL ceza önemli değil. Bu tarifeye geçer miyim peki ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akbell

quote:

Orijinalden alıntı: shifisitert

hepsınden kazık yıyoruz en azından para devlete gşdşyor diye turk telekomdan yemeye razı olduk artık napalım

Türk Telekom'un yarısından fazlası Suudi Arabistanlı bir şirketin.

haklsıınız napalım en azından azıkların%35e yakını devlete igidiyordur belkı
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

şartlara bakmadım genelde olan şart şudur: taşımadan önce 90gün aveada olmamak gerekir

Şartlarda 30 TL kayıt ücreti alınır yazıyor. Tarifeye geçebilir miyim sonuç olarak sizce 30 TL ödeyerek.

• quote:

Orijinalden alıntı: mtyg

quote:

Orijinalden alıntı: inexo

şartlara bakmadım genelde olan şart şudur: taşımadan önce 90gün aveada olmamak gerekir

Şartlarda 30 TL kayıt ücreti alınır yazıyor. Tarifeye geçebilir miyim sonuç olarak sizce 30 TL ödeyerek.

O paraya sıfır hat alırsın dostum. Yapma bence öyle şeyler
  • 8 gb çok bana aslında. 19 tl ye 1000 dk, 1000 sms, 3 gb var. Buna mı geçsem. Evde internet, işte internet var. Yolda da çok fazla kullanamıyorum. Bilemedim.

• Tüh bende yeni taşıdım hattımı 19 luk tarifeye hattım gece Telekom a taşınmış olacak iyiymiş bu tarife . Hattima tl yuklemeden bu tarifeye geçebilir miyim acaba

• TT kendi abonelerini bu tur tariflere kabul etmediği için dun vodafon a geçtim. 750 dk 1000 sms 2 gb=19 TL.bittikçe dolan 2gb tarifesi. İlk ay ücretsiz.ramazan kampanyası varmış.

3-4 ay sonra avea da bunun benzeri bir tarife olursa hemen geçerim . Bu kampanya gayet iyiymiş.

• mtyg kullanıcısına yanıt
    Gecersin ilk ay 30 tl fazla odersin sonraki aylar normale döner

• quote:

Orijinalden alıntı: espial

Bimcell kullanıcısı olarak bu tarifeye geçebiliyor muyuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi espial -- 12 Haziran 2016; 22:36:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: reyes_19

quote:

Orijinalden alıntı: xweser

8 gb çok bana aslında. 19 tl ye 1000 dk, 1000 sms, 3 gb var. Buna mı geçsem. Evde internet, işte internet var. Yolda da çok fazla kullanamıyorum. Bilemedim.

Hocam evde iste net varsa yeni konu acilmis 500dk 1000sms 5gb net (3gb gece ama) 15 tl ye yaz firsati kampanyasi bile yeter size

Gördüm bunu da. Çok makul geldi bana. Olabilir. Teşekkürler.

• cevap yokmu?
  • 19'luk vodafone'da 3 ay takılayım. başka operatördekiler tt'de kral. kendi müşterisiyle indirim yaptık diye dalga geçiyorlar. kaçan müşterisini kazanmak için bol keseden dağıtıyorlar. zihniyet amatör
  • quote:

Orijinalden alıntı: matsipik

Tüh bende yeni taşıdım hattımı 19 luk tarifeye hattım gece Telekom a taşınmış olacak iyiymiş bu tarife . Hattima tl yuklemeden bu tarifeye geçebilir miyim acaba

Sıkıntı olmaz gecersin :)

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.