Şimdi Ara

Turk Telekom 750 Dk + 1000 SMS + 6GB + Tivibu Süper Paket 45 TL (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
414
Cevap
16
Favori
40.833
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu tarifede süper paket uydu hizmetini seçenlere sadece dekoder ile mi bağlantı hizmeti sunuluyor. Yoksa dekoder yerine cam modül (smart card) ile bağlantı yapılabiliyor mu tv ye? Dekoder olursa bir de onun kumandası olacak malum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jujuuu

Bu kadar basit bir seyin cevabinin kullananlarda ve sartlarda yazanlarda farkli olmasini aklim olmuyor

Uydu yayinda sadece SD olur yaziyor ,kullanan ise HD var diyor

tivibu uydu platformunda sd kanal yok zaten. kanal listesine burdan ulaşabilirsiniz.
  • Prime versiyonu da varmış bunun 65 TL'ye;

https://forum.donanimhaber.com/10-gb-tivibu-super-paket-1500-dk-65-tl--123561491

http://www.turktelekomprime.com/tarifeler/TivibuluPrimeTarifesi

Başvuruyu yapmış bulundum bilseydim onu alırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpermete -- 21 Şubat 2017; 9:0:10 >
  • Herkese merhaba tivibu uyduya bu kampanya ile abone olup aktif kullanan arkadaşlara bir soru soracağım:

Tivibu Kanal listenizde Sinema TV ler varmı? İzlenebiliyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Antenden kablo çekmek için para alıyorlar mı acaba?
  • Ben süper paket 45 tl lik e 1 ay önce üye oldum. Sinema belgesel ve uefa,/şampiyonlar liği dahil. Çatıda anteniniz varsa kurulum için ücret ödenmiyor.

• Beyler acil cevap.Bugün tivibunun sinema paketine üye oldum 24 ay tahhahüt vererek.yani toplamda bana 35tl ücret gelecek her ay.Sözleşmeyi imzalarken yayınların belgesel vs. hd olduğunu söylediler.Bu arada uydu olarak kayıt oldum.iptv değil yani.Şimdi bir yanlışlık olmasın nat geo wild gibi kanalları hd olarak izleyebileceğim değilmi bu paketle?aylık faturamda herşey dahil 35tl gelecek?
  • Dostum şu an discovery showcase hd kanalını izliyorum. Süper paketteyim.net geo wild da hd olarak var.sıkıntı yok uyduda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolsevgim -- 11 Mart 2017; 22:36:19 >
  • Bu yıl Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi'nin yayın hakları ihalesi yeniden yapılacak 2018-2021 yıllarını kapsayan yayınlar için. O yüzden süper pakete geçmek için beklemek gerek yeni geçmeyi düşünen arkadaşlar. Zaten tivibuda spor olarak bunlar dışında bildiğim bi tek rus ligi portekiz ligi gibi dandik ligler var değmez yani eğer şl ve al yi alamazlarsa.

• Bu paketi aldık alalı bilmem kaç numaralı aboneliğinize ait internet faturası diye mesaj geliyor, TT bayisine soruyoruz tivibu olabilir biz göremiyoruz diyor, nasıl böyle bir saçmalık olabilir? TT'den bu abonelik adına sözleşmemizi göstermelerini aksi halde dava açacağımı söyleyeceğim. Hiç bağlı olmayan bir internetin faturasını da ödeyecek değiliz herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: damn2u

Bu paketi aldık alalı bilmem kaç numaralı aboneliğinize ait internet faturası diye mesaj geliyor, TT bayisine soruyoruz tivibu olabilir biz göremiyoruz diyor, nasıl böyle bir saçmalık olabilir? TT'den bu abonelik adına sözleşmemizi göstermelerini aksi halde dava açacağımı söyleyeceğim. Hiç bağlı olmayan bir internetin faturasını da ödeyecek değiliz herhalde.

Benzer bir durum başıma geldi.

444 0 375 i arayıp telefon numaranıza kayıtlı ttnet aboneliği olup olmadığını sorun eğer varsa hangi il ve ttnet abonelik numarasını öğrenin. O abonelikten şahsi telefon numarasının çıkarılmasını talep ediniz

Ayrıca mutlaka e devletten. Adınıza açılmış abonelikleri inceleyiniz

https://www.turkiye.gov.tr/btk-mobil-sabit-internet-kablo-tv-uydu-isletmecilerinden-borc-ve-alacak-sorgulama

• Bu kampanyada hd kanallar yok. hd pakete gecmek isterseniz sizi baska bir kampanyaya yönlendiriyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elmariacci -- 12 Mart 2017; 10:51:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tu_navy21

Ben süper paket 45 tl lik e 1 ay önce üye oldum. Sinema belgesel ve uefa,/şampiyonlar liği dahil. Çatıda anteniniz varsa kurulum için ücret ödenmiyor.

Hocam bizde anten var ama pasif durumda, kablosu filan yok sadece anten duruyor. Uydu ayarlaması ve kablo çekiminde ücret alırlar mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: elmariacci

Bu kampanyada hd kanallar yok. hd pakete gecmek isterseniz sizi baska bir kampanyaya yönlendiriyorlar.

Beyler bir açıklık getirelim.HD kanallar varmı yokmu?uydu üzerinde aldığımız takdirde ki ben o şekilde aldım yarın kurulum yapılacak.Bana var denildi ayrıca.HD kanallar mevcut olacakmı 35liralık pakette?
  • Benim anten ve kablo bağlantısı hazırdı bir ücret ödemedim. Ama bilgilendirmede dış kurulum yapılırsa 125 tl bir ücret olduğu söylenmişti, taksitlede ödenebiliyordu 132 tl olarak. Ayrıca benim paket 6 gb lık süper paket ve uydudan hd kanallar mevcut hem ulusal hem belgesel hemde spor kanallarında.

• International kullanıcısına yanıt
    Hocam benim başıma geldi kendimden biliyorum. Simdi size taahhuttu yapan elemanlar ya da yarin baglantiyi yapanlae diyecek ki hd kanallar var. Ama isin asli oyle değil siz hd kanallari actirmak icin musteri hizmetlerini aradiginiz da sizi baska kampanyaya gecirecekler.

Uydu tv de tam olarak nasil bilmiyorum ama ip tv de durum bu.

Adamlar hakli cunku verdiklekleri kucuk kitapçıkta sadece sd kanallar diyor.

• International kullanıcısına yanıt
    Turk Telekom 750 Dk + 1000 SMS + 6GB + Tivibu Süper Paket 45 TL

• HD Kanallar IPTV'de yok, Uydu versiyonunda var. IPTV'de HD yayınlar için 5 TL fark ödemeniz gerekiyor, biraz mantıksız ama durum bu. Yalnız benim bir sorum olacak, üye olurken Tivibu için damga vergisi kadar bir fatura çıkar deniyordu ancak cep telefonu faturası dışında herhangi bir fatura bulunmuyor. Bunu nasıl sorgulayacağız veya öğreneceğiz. Ayrıca otomatik ödeme verebileniniz var mıdır?
  • Beyler acil cevap.Tivibu kuruldu.Herşey tamam.Ama istediğim bazı türksat kanalları olmadığı için iptal ettirmek istiyorum.7 gün içinde cayma hakkım mevcutmu acaba?ne yapmam gerekir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: International

Beyler acil cevap.Tivibu kuruldu.Herşey tamam.Ama istediğim bazı türksat kanalları olmadığı için iptal ettirmek istiyorum.7 gün içinde cayma hakkım mevcutmu acaba?ne yapmam gerekir?

Maalesef yok

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.