Şimdi Ara

Turk Telekom 50mbps internet hakkinda?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
1
Favori
1.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet beyler az once anlastim ayda 119.20 tl ilk 3 ay ucretsiz 27 ay taahhut ile 50 mbps internet aldim..

50 mbps internet hızlımı? yani benim istedigim sayfalar şakkada nak diye acilsin videolar su gibi aksin indirmelerde aşırı bekletmesin tabiki bu gb oranina gore degisir..

Sizlerin gorusu nedir..

Not olarak simdi diyiceksiniz daha ucuza daha iyileri vardi inanin arastirdim beyler gibi turknete kablonete digerlerine guvenip boş uğraşlar sergilemem deneyenleri gördüm bazen bildiginden şaşmamak gerek..

Altyapi konusunda maalesef turk telekom cok iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Konudaki birçok kişi yanlış bilgi vermiş. TurkNET'e bulaşma.

Türk Telekom 50mbps paketini ayda 125,90 tl karşılığında kullanıyorum. Alt yapım 52-60 mbps arası değerleri destekliyor.

Bu hız testi sonucum: (İstanbul'dayım ve İstanbul'da bulunan Türk Telekom'un sunucularından)

Bu da Frankfurt yurtdışı çıkışları:

Valve yönüne tracert sonuçlarım:

Steam indirme hızım:

Gerekli bilgileri sunduğumu düşünüyorum. 1 ay bedava kullanacaklar diye çöp hizmete gitme. Gerisi sende kalmış.

• İlk olarak altyapı olarak iyi değiller bunu aldığınız 50mb den, hala çoğu yerde bakır teknoloji kullanmasından anlayabilirsiniz.
    50 mb ortalama hızlı vdsl de max 100mb alınıyor yani siz şuan 5MB ile indirme yapacaksınız max ortalama bir hız, adsl e göre tabii çok iyi. 1080p video vs izlersiniz sıkıntı olmaz.
  • videolar açılır açılmasına ama oyuna güncelleme geldiğinde bilgisayarın başında beklersiniz

• Ben 35Mbps'e 130 veriyorum... Turk Telekom 50mbps internet hakkinda? 

• Ben de 100mbite 70 lira veriyorum ama 2 ayda bir arkadaş davet edip bedava kullanım alıyorum. Yani ayda 35 liraya geliyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: miskindvd

Ben de 100mbite 70 lira veriyorum ama 2 ayda bir arkadaş davet edip bedava kullanım alıyorum. Yani ayda 35 liraya geliyor :)

Hocam açıkçası bu konuda türknet kafamı çok kurcaladı şimdi benim mevcut altyapım 75 mbps'e kadar destek veriyor.. internette arastirdim türknet 1gps int hız hizmeti bile veriyormuş yeterki mahalleniz veya cevrenizde fiber altyapısı olsun mükemmel ötesi bir durum ...

Aradım fiber altyapı ekibinin numarasını verdiler sagolsunlar.. ama ne biliyim hocam güvenemedim.. yorumlarını okudum köprüyü geçene kadarmış herşey..

• Taahhüt yok, %90 ihtimal ile çok güzel bir internet alacaksınız. Eğer şanssızsanız ve kötü bir durum oluşursa kimse zorla tutmuyor, turknetten ayrılabilirsiniz. Denemeye değmez mi sizce ?

• quote:

Orijinalden alıntı: cormen

Ben 35Mbps'e 130 veriyorum...  

Annemde 24 mbps internete 120 tl veriyordu baktim yeni gelen kullanici avantajları daha iyi suan 50 mbps+3 ay ucretsiz.. 4. ay ve sonrası 119.90.tl ..

Türknet'i dusunmustum yorumlarini vs okudum belli bir sureden sonra hizi surekli assagi iniyormus..

Ben suan 24 mbps kullaniyorum ttk aslinda gayette memnunum yani 4k videoyu takilmadan izleyebiliyorum hanedekiler wifiye yuk vermedigi surece..

Ve speed upload oranları cok iyi download boşta 26.20 mbps 6.50 upload cikiyordu..

Bizim.. ust komsu 50 mbps internet kullaniyordu kendilerinde gerekli testi yaptım gayet hizli is gorur internet gamer falan olsam 100 mbps assasini hayatta kullanmazdim

• quote:

Orijinalden alıntı: miskindvd

Taahhüt yok, %90 ihtimal ile çok güzel bir internet alacaksınız. Eğer şanssızsanız ve kötü bir durum oluşursa kimse zorla tutmuyor, turknetten ayrılabilirsiniz. Denemeye değmez mi sizce ?

Hocam açık konusuyum google yorumlarini twitter yorumlarini arastirdim bir cok kaynaktan çoğu kullanıcı memnun değil..

işte birisi yazmış taahhut yok diye tercih ettim hic memnun kalmadim abonelik fesih suresince cok ugrastirdilar.. falan fistan bir cook boyle yorum var internette... guvenemedim

• Konudaki birçok kişi yanlış bilgi vermiş. TurkNET'e bulaşma.

Türk Telekom 50mbps paketini ayda 125,90 tl karşılığında kullanıyorum. Alt yapım 52-60 mbps arası değerleri destekliyor.

Bu hız testi sonucum: (İstanbul'dayım ve İstanbul'da bulunan Türk Telekom'un sunucularından)

Steam indirme hızım:

Gerekli bilgileri sunduğumu düşünüyorum. 1 ay bedava kullanacaklar diye çöp hizmete gitme. Gerisi sende kalmış.

• 50 mbit internet ile 4K 60 fps youtube videosunu sadece yarım saniye kadar yüklemesini bekledikten sonra açarsan...

günümüz internet kullanımında download hariç her türlü fazla fazla yetiyor..normal internet kullanımında instagram ından diğer tüm sitelere kadar (video siteleri hariç) en fazla anlık 25 mbit e kadar çıktığına şahit oldum..bu hızla bütün siteler resimler vb. herşey yüklenmiş oluyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzil -- 4 Mart 2021; 13:50:14 >
  • Şimdi ben de size şöyle bir açıklama yapayım. İnternette yorum yapan insanlar memnun olmadıkları için yorum yapıyor. Oysa Turknet kullanıp memnun olan yüzbinlerce insan var. Ama onları görmüyorsunuz.Çünkü onlar yazmıyor.

Bir yeriniz ağrıyıp internette araştırdığınızda oo hooo sizi direk kanser ilan ediyorlar. Bu yüzden yorumlara çok fazla takılmayın derim. VDSL altyapınız varsa çok güzel hizmet alırsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AAD4AAA61

Konudaki birçok kişi yanlış bilgi vermiş. TurkNET'e bulaşma.

Steam indirme hızım:

1   1 ms   1 ms   1 ms 192.168.0.1

2   2 ms   3 ms   1 ms 192.168.1.1

3  12 ms  12 ms  12 ms 172.17.1.178

4  14 ms  14 ms   *   245.100.146.159.srv.turk.net [159.146.100.245]

5  12 ms  12 ms  12 ms 246.100.146.159.srv.turk.net [159.146.100.246]

6  19 ms  15 ms  16 ms 249.100.146.159.srv.turk.net [159.146.100.249]

7  16 ms  18 ms   *   22.100.146.159.srv.turk.net [159.146.100.22]

8  51 ms  54 ms  52 ms vie.valve.net [146.66.155.1]

• quote:

Konudaki birçok kişi yanlış bilgi vermiş. TurkNET'e bulaşma.

Steam indirme hızım:

Hocam degerler guzel benziyo traced değeri falan pek anlamiyorum benim istedigim sayfayi tikladigimda tak açsın 4k film izlemek istediğimde takılma olmadan seyrettirebilsin.. gerçi belirttiğim gibi şuan kullandigimiz 24 mbps internette 4k filmi kesintisiz oynatabiliyor ama hat boşta olması lazim yani wifi sadece benim bagli olmam lazim oda her zaman mümkün olmuyor..

Hocam sen bilirmisin birde benim altyapi vdsl fiberi nasıl getirte bilirim???

• 50mbps yetecektir, geçiş yapabilirsiniz.
  • quote:

50mbps yetecektir, geçiş yapabilirsiniz.

Tamamdır sağolun

• Gecis yapmadin ise ben devir yapabilirim sana

• Ayda 100tl 50mbps 300gb kotaliisten cikarildim diye devir etmek istiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: zzfertatzz

Ayda 100tl 50mbps 300gb kotaliisten cikarildim diye devir etmek istiyorum

2 gün önce hizmet başlatıldı..

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.