Şimdi Ara

Türk Telekom:500 dakika+3gb+1000 sms(yeni gelene)19tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
5
Favori
2.571
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Baya eski bir paket ama unutuldu. uygun fiyata arayanlar yararlabilir. Taraftar hatlarından birine geçiyorsunuz o kadar.

30tl yüklerseniz ekstra 1gb hediye

quote:

Coşturan 3GB Paketi ile tam 3GB Cepten İnternet, Her Yöne 500 DK ve Her Yöne 1000 SMS sadece 19 TL!

Üstelik aylık tek seferde 30 TL ve üzeri yüklemelerde 1GB Cepten İnternet Hediye!

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/costuran-3gb-paketi-yeni.aspx

• Adam burda demek istemiş ki 3e kullanıyorsan ekime 5e kullanıyorsan Dikimevine. Bizde kullanabilecek miyiz? Nasıl kullanabileceğiz? Onu anlat.
    Yok eğer kullanamıyorsak bu mesaj ile ne elde etmeyi hedefledin? Herkes sana vay be adamın kullandığı hatta bak deyip şapka mı çıkaracak? Kime ne yararı var senin kullandığın hattın?
  • 19 liraya 10 gb + 500 dk + 500 sms kullanıyorum
  • melikyasar06 M kullanıcısına yanıt
    O teklif bir bana gelmedi elli kere aradım ama yapmıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • buyur hocam neden eskisi gibi konular açılmıyor. sizin konuya yazdıktan sonra deneme amaçlı konu açtım bakın gelen ilk cevaba
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/142275036

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hareketliperde -- 7 Mart 2020; 10:51:48 >
  • hareketliperde kullanıcısına yanıt
    Çiçek gönderip hayırlı olsun dememizi bekliyorlar galiba.

• Perşembe günü uzun zamandır tt faturasızda kullanılan hatta online işlemler uygulaması üzerinden önerildi ben de kabul ettim direk 35tl attım(en düşük bu yükleniyor internette) 1gb daha verdi 1 haftalık.

Düzenleme:Hat selfy üyesi ve yeni hat değil ve uzun süredir tt de.Bize gelen paketin adı Karnaval3gb imiş 500dk 3gb 500sms bir de 2gb hediye gelmiş 1 haftalık.Eğer boşta duran hat varsa online işlemlere bakın Türk Telekom:500 dakika+3gb+1000 sms(yeni gelene)19tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DieForMC -- 7 Mart 2020; 11:53:37 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

Napalım yani kullanıyorsan?

• quote:

Orijinalden alıntı: heamvivna

Napalım yani kullanıyorsan?
    konu sahibi sen misin seni alakadar eden durum nedir birader boş konuşmaya mı geldin
    Türk Telekom:500 dakika+3gb+1000 sms(yeni gelene)19tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: melikyasar06

konu sahibi sen misin seni alakadar eden durum nedir birader boş konuşmaya mı geldin

Alıntıları Göster
    Adam burda demek istemiş ki 3e kullanıyorsan ekime 5e kullanıyorsan Dikimevine. Bizde kullanabilecek miyiz? Nasıl kullanabileceğiz? Onu anlat.
    Yok eğer kullanamıyorsak bu mesaj ile ne elde etmeyi hedefledin? Herkes sana vay be adamın kullandığı hatta bak deyip şapka mı çıkaracak? Kime ne yararı var senin kullandığın hattın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeMETH_ -- 7 Mart 2020; 12:54:50 >
    Boş yapan sensin arkadaşım. Ne cins insanlar var arkadaş

Bize ne? Bizi o tarifeye geçirebiliyorsan eyvallah. Öbür türlü bize ne senin tarifenden?

• İyiymiş, hafta içi taşıyayım hattımı.. 19 lira + vergiler değil mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fuckulteli kullanıcısına yanıt
    evet 19 +3tl vergi olarak düşünün. taşıma yaparken taraftar hattına taşımanız gerekiyor bu arada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hareketliperde

buyur hocam neden eskisi gibi konular açılmıyor. sizin konuya yazdıktan sonra deneme amaçlı konu açtım bakın gelen ilk cevaba
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/142275036
    Hocam canli ornegini de gormus olduk bu insanlar bitirdi iste sicak firsatlari.Tesekkur edecegine daha uyguna aldigini iddia ediyor paylas link bizde faydalanalim anca lafta bu arkadaslar

• quote:

Orijinalden alıntı: DieForMC

Perşembe günü uzun zamandır tt faturasızda kullanılan hatta online işlemler uygulaması üzerinden önerildi ben de kabul ettim direk 35tl attım(en düşük bu yükleniyor internette) 1gb daha verdi 1 haftalık.

Düzenleme:Hat selfy üyesi ve yeni hat değil ve uzun süredir tt de.Bize gelen paketin adı Karnaval3gb imiş 500dk 3gb 500sms bir de 2gb hediye gelmiş 1 haftalık.Eğer boşta duran hat varsa online işlemlere bakın
    Online İşlemler'in hangi kısmında çıkıyor hocam? Tarife kısmında saçma sapan tarifeler çıkıyor 40-50 TL'lik.

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Gezerken çıktı birden karşıma.Sağ üstteki butondan sil süpürün bulunduğu ekrana gelip aşağıya doğru inip bakın

• stop yok kötü yanı.aşım yaparsanız kötü fatura katlanır.
  • şurda 5 tane kafası kalın arkadaş var.kendi kullandığım paketi konudaki paketden daha uygun olduğunu ve sıcak fırsat olmadığını vurguluyorum.bu paketi o yüzden yazdım. bunu ahmet de mehmet de ali de herkes kullanabilir.benim hedeflediğim şey budur.önce insan olun lütfen.konu sahibi hiçbirşey dememiş siz burda haldur huldur konuşuyorsunuz üzerinize vazife olmayan şeylere karışmayın.benim yorumumu alıntılamak veya cevaplamak zorunda değilsiniz işinize bakın hadi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melikyasar06 -- 7 Mart 2020; 22:19:39 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.