Şimdi Ara

Türk Telekom 4.5G ve Volte Sorunu - One Plus 5 (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
12.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • dün akşam honor 8x aldım. sms ile zaten volteyi aktifleştirdim. online işlemlerden uygulama telefonu ve modelini tanıyor. volte açık diyor yani.

ama telefonun ayarlar bölümünde volteyi aktifleştirecek bir buton göremiyorum.

önceki telefonumda kullanabiliyordum vardı ayarı ama bunda yok. ağ operatörünü manuel yaptım cihazı yeniden başlattım, sonuç yok. tekrar otomatiğe aldım, sonuç yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konu 3 senelik ama bilgi olsun diye tekrar yazmak istedim

oneplus 7t kullanıyorum..aynı şekilde türk telekom da volte etkinleştirme yapamamıştım..belirtilen yöntem ile volte'yi aktifleştirdim..ANCAK.. hat üzerinde cihazım farklı marka/model olarak göründüğü için volte ekrana gelmiyordu..iphone 6s'e kartımı taktım..volte ve vowifi ayarını açtım.birkaç dakika bekledim,hatta da volte aktif oldu..daha sonra kartımı tekrar telefona taktım..cihazımı tekrar farklı marka/model olarak görmesine rağmen volte ve vowifi aktif oldu..sorun çözüldü..

seçenek olarak da PDC uygulamasında ayarlardan india-vodafone'u seçerseniz üç operatör için de volte aktif oluyor..
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.