Şimdi Ara

Türk Telekom 3 aylık 10 GB cepten internet 35 lira (Mevcut müşterilere - Faturasız)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
7
Favori
9.636
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türk Telekom 3 aylık 10 GB cepten internet 35 lira.
    https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/internet/Sayfalar/3-aylik-10-gb-paketi.aspx

GBı 3,5 liraya geliyor ve 3 ay süreli, gayet iyi.
    En ucuz faturasız data paketinde bile GBı 4 liraya geliyor. Turk telekomun faturasız data hattını kullanmanın bir ayrıcalığı kalmadı...

İyi bayramlar

Not: Paket detayları tam yazılmamış. Sorumluluk size ait.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kepenk -- 6 Temmuz 2016; 16:22:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• faturalılara ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paket Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

3 Aylık 10 GB Paket 90 günlük olup fiyatı 35 TL’dir.
    Pakete kayıt SMS ile veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilir.
    Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 90 gündür, kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir.
    Faydaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
    İnternet paketinizde kalan kullanımlarınızı faturasız hatlar için KALAN 3AY10GB yazıp 5555'e ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz.
    3 Aylık 10 GB kotanız bittiğinde paket aşımlarınız için 2 KR/100KB ile ücretlendirileceksiniz.
    3 Aylık 10 GB İnternet Paketiniz yenilemesizdir.
    Paket kapsamında sunulan internet kullanım hakkı yurt içi İnternet APN ve WAP APN üzerinden yapılan veri indirme ve veri yükleme kullanımlarında geçerlidir.

Hemen Paketi Alın

Faturasız müşteriler 3AY10GB yazıp 5555'a SMS gönderin.

Fiyat çok iyi bu fiyatlarndırmayı ne vodafone ve turkcell yapmıyor. Eğer bulunduğunuz bölgede tt çekiyorsa 1 dakkika beklemeden geçiş yapın. Yoksa diğer firmaların dize geleceği yok.

• Tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: last_uk

Tesekkurler

Rica ederim.

Aslında GB başına en fazla bir hadi bilemedin iki lira olması lazım...

• teşekkürler aldım sorunsuz
  • hemen geçiyorum 10 numara oldu bu paket
  • quote:

Orijinalden alıntı: yellowcat

teşekkürler aldım sorunsuz

hocam normal paketinizde internet var mı önce hangisinde gidiyor?
  • En son bu paketi ne zaman alabiliriz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 35 tl ye yükle 3 ay kafa rahat. Pakedi bitirmezsen aylık 10 tl ye kapatmış olursun
  • tam zamanında geldi bu kampanya, teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsndnc

quote:

Orijinalden alıntı: yellowcat

teşekkürler aldım sorunsuz

hocam normal paketinizde internet var mı önce hangisinde gidiyor?

normal olan bitmişti onu bende bulamadım
  • woopslulara ek 2gb 7 tl zaten.daha ucuz olmalıydı fiyat
  • iKD44 İ kullanıcısına yanıt
    -Herkes whoopslu değil.
    -O 2gb "ek" internet için hali hazırda bir paket kullanıyor olmanız lazım, bunu herhangi bir paket olmadan da alabiliyorsunuz. Bu "ek" paket değil.
    -Bu paket 3 aylık.
    -Diğer operatörlerde "ek" olmayan internet paket fiyatları abartı derecede yüksek, bu onların yanında bedava kalıyor.

Gayet uygun bir paket. Mobil data paketlerinin fiyatları daha da ucuzlamalı, o konuda haklısınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: kepenk

-Herkes whoopslu değil.
    -O 2gb "ek" internet için hali hazırda bir paket kullanıyor olmanız lazım, bunu herhangi bir paket olmadan da alabiliyorsunuz. Bu "ek" paket değil.
    -Bu paket 3 aylık.
    -Diğer operatörlerde "ek" olmayan internet paket fiyatları abartı derecede yüksek, bu onların yanında bedava kalıyor.

Gayet uygun bir paket. Mobil data paketlerinin fiyatları daha da ucuzlamalı, o konuda haklısınız.

ek2gb paketi almak için halihazırda paket olmasına gerek yok. ben 2 aydır paket almadığım halde ek 2gbı alabiliyorum. sınır falan da yok bildiğim kadarıyla 3 sefer alıyorum genelde her ay.
  • Bende karar veremedim woops kullaniyorum 25 tl ye 4 gb gunduz 3 gb gece var uzerine 2 gb ek paketle toplamda 32 tl ye 9 gb yapiyor...

Ek 2 gb yi bir fatura doneminde kac defa alabiliyoruz bilgisi olan var mi

• ek 2 gb olayını bütün woops paketleri alabiliyor mu? bir yanlışlık olmasın?
  • Ben yukarida belirttigim interneti bol paketi kullaniyorum ek 2 gb 7 tl ye alabiliyorum ancak bir fatura doneminde en fazla kac adet alabilirim onu merak ediyorum

• darnglove D kullanıcısına yanıt
    Ben 4 kere aldim sikintisiz @darnglove

• "Bu paket mevcut paketiniz ile beraber kullanilamamaktadir. Yararlanabileceginiz paketlerin bilgisi icin web sitemizi ziyaret edebilirsiniz."
    Ben de almak istedim paketim 2 gun önce bitmişti vermedi woopsluyum 4+3 gb 25 tl lik paketi kullanıyorum her pakete de vermiyo sanirim, ondan dolayi iyi bir alternatif bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsndnc -- 7 Temmuz 2016; 4:11:37 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.