Şimdi Ara

Türk Telekom 2021’e hızlı başladı (sektörel) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
1
Favori
4.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: phasan

cok az yatirim var

kaç kişiden internet alıcam ama port yok lafını duydum. İzmir'deyim, az bile yok.

• onderweb kullanıcısına yanıt
    Bir mahallede ornek 100 kisi yasiyor diyelim 1 port var ve 70 kisilikse digerleri bekler istedigi kadar tt yatirim yapsin mahalle cogalirsa yine yetersiz kalir

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ülkemizde de müstakil evlere fiber verilebiliyor, tamamen planlama ile alakalı bir durum hocam. @nicktatör

• XpressMusic34 kullanıcısına yanıt
    Parasını vermeden ya da araya tanıdık sokmadan maalesef gelmesi imkansız gibi birşey.

• Olabiliyor hocam bu dedikleriniz olmadan da.

• XpressMusic34 kullanıcısına yanıt
    Tabi oluyor ama şanslıysanız ve %100 'de %1 şans ile.

• Bölgeden bölgeye değişiyor hocam. Türk Telekom 2021’e hızlı başladı (sektörel) 

• Yurtdışı sunucularına ortalama 50 ms ping ile bağlanıyorum. Yaşadığım caddede en yoğun kullanan internet kullanıcısı benim. Bu gecikme değerleri sanki 90-150 ms gibiymiş olarak gözüküyor. Bu yavaşlamayı daha çok rekabetçi FPS oyunlarında fark edebilirsiniz.

Not olarak düşeyim, yakın zamanda zaten internet hattımın bakımını yaptırdım. Turknet kullanıcısıyım, TT altyapısından VDSL hizmet alıyorum.

Yurt içi serverlarda hiçbir sorun yaşamadım yoğunluğa rağmen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Death Mark07 -- 9 Mayıs 2021; 1:0:27 >
  • Tabi hızlı başlar. 50 mbit sınırsız internete 170 lira para bayılıyoruz her ay. Benim gibi milyonları düşün. Mobil kısmını daha katmıyorum. Hızlı başlamasın da ne yapsın?

• Apartman ın altına fiber kutuyu koyuyor , sonra her daire tek tek VDSL abonesi olup herkesten minimum 100 TL para kazanıyor, 25 daireden her ay 2500 TL
    Ver apartmana kutuyu 500 TL ye herkes ortak ödesin masrafınız azalsın olmaz mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TürlTelekomun özelleşmesi kamudaki yükü kaldırdı. Başta çok güzel altyapı çalışmaları yapıldı. Mevcut bakır kablolar yerine cat5 kablolar vdsl hizmeti vs çok iyi ilerledi süreç. Ama elin oğlu dedi ki yeter. Ben versem de alacak vermesem de alacak. Elin oğlu da bizim Türk yöneticilerimiz. E tabi bunda belediyelerin de suçu yok değil. Orayı kazma burayı delme. Oraya biz 15 sene sonrasına asfalt dökeceğiz kazdırtmam. Kullanılmayan yola ilan asıp ben buraya asfalt dökeceğim altyapını yap? Pankartı şirket nereden görsün? Yani canım ülkem elektrik su altyapısını düşünürken Telekom özel diyip karışmıyor. Bu ülkenin internet altyapı aş diye bir kurum kurup görevlerini belediyelere devretmesi gerekiyor. Tüm isslere aynı bugün elektrikte yaptığı gibi kullanım ücreti alıp 2 3 senede maliyetini çıkartabilir. Ondan sonra görelim TürkTelekom bize ne hız sunuyor. Adil rekabetçi bir ortamda savaş başlar... 5 senede bu işi çözebilecekken benim gibi 15 kata fiber kablo döşeyip 50mt hattı altyapıya yansıtmasın.

• Starforces S kullanıcısına yanıt

35 mbps vdsli 63 Liraya kullanıyorum bu fiyata verebiliyorlarsa çok iyi karları var

100 lirada Türk Telekom 2021’e hızlı başladı (sektörel) Türk Telekom 2021’e hızlı başladı (sektörel) 

• Death Mark07 kullanıcısına yanıt
    CS:GO'da adam vururken aim tam üstüne gelse bile (Awp ile) 50 ping ile vurulmamis gibi gözüküyor. 240hz ekranım mevcut.

• Bugün gelen mesaj Türk Telekom 2021’e hızlı başladı (sektörel)

• Reis forumca 5v5 atak yau. Karşı konulamaz ve öngörülemez aimimi artık dh oyuncularıda bilmeli.

Sunucu ayarlarım ben.

• Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    Geleneksel DH CSGO turnuvaları başlasın o zaman, ekibi ayarlamak lazım

• Harbi ya. Oynamak isteyen bana özelden ulaşsın.Türk Telekom 2021’e hızlı başladı (sektörel) 

• Planlı çalışmadır hocam, bir şey çıkmaz.

• Evet bende bu konudan söz ediyorum.

Sizin üstelik 240 Hz monitörünüz var. Özellikle bu durum hafta sonları çekilmez seviyede.

• Ö1f1 kullanıcısına yanıt
    Az önce santrali guncellediler, 58mbps'ye çıktı hızım ve üstüne 9,3 oldu snr değerim. Türk Telekom 2021’e hızlı başladı (sektörel)

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.