Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM 2019 - (KOTALI PAKETLER) EK PAKET HIZLI TARİFELER ! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
1
Favori
29.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • onlar artıkkotalı paket adı altında satılıyor naromalde 100 gb bitnce netin durması lazım ama durmuyor size ek paket tanımlıyolar

ttnet den baska boyle yapanda yok suanda digerlerinde gecince ya duruyor yada ek para alıyolar
  • Tşk ederim. İzin verirseniz bişey daha sormak istiyorum şuan adsl 16mbs kullanıyorum taşınacağım yerde fiber internet var. Şimdi taşınınca adsl devam edebilecekmiyim yoksa fiber var diye geçmek mecburi mi? Fiber geçersem mevcut taahut geçiş tarihinden itibaren teni mi başlıycak yoksa onceki tarih mi devam edicek hocam? Bide adsl 69lira oduyorum aynı fiyata kotasız fiber verir mi bu elemanlar :).

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TORQ4k kullanıcısına yanıt
    Adsl baglatip fibere egecersin tahhut sifirlanmaz. Tabii fiberden kasdin vdsl ise.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SYLAS -- 10 Ocak 2019; 11:43:26 >
  • Şu kotalıda akn sonrası 8mbps nedir Allah aşkına 100mbps kullanıyorsun ve 100 GB tı bitirdin al sana 8mbps rahatla zevk al diyorlar :D :D

Tamam kotalı veriyorsunda adam akıllı 100mbps için şöyle versene 500gb üstünü o zaman 100 mbps olayını anlarım...

Resmen attan inip eşeğe binin diyorlar.

AKN sonrası hızları kabul edilemez gerçekten.. Şöyle neti kapatsalar daha iyi yani...
  • Vdsl oldugunu zannetmiyorum belkide oyledir yeni yapılmış konutlar internetten bakınca ttnet fiber diye görunuyor. Adsl bağlatmıycam hocam suan kullandgm adsl fibere geçersem taahut nolur? Uygun fiyat vermezlerse adsl 16mbs devam edıyım diyorum.

ıptal olur kontrat aynı hızmet yoksa.
    İçinde bulunduğunuz taahhütlü kampanyada fiber veya hiper paketler var ise bu paketlere geçiş yapabilirsiniz (seçeceğiniz paket 69 TL'den ucuz olamaz). Kampanya adınızı online işlemlerden öğrenip, google'da kampanyanın taahhüt belgesini sorgulayarak kampanya paketlerine (tarife listesine) ulaşabilirsiniz.

Taşınacağınız yerde sadece fiber var ise (gerçek fiber var ise yani binaya kadar fiber gelmişse). Mecburen taahhüt yaptığınız kampanyada bulunan (eğer varsa) bir fiber pakete geçmeniz gerekir. (seçeceğiniz paket 69 TL'den ucuz olamaz). Bu şekilde yapacağınız geçişte taahhüt yenilemesi olmaz.

Eğer binaya kadar fiber değilde sokaktan fiber geçiyorsa yani biz buna vdsl diyoruz. Türk Telekom'un tabiriyle hiper. Bu şekilde bir altyapı varsa mevcut tarife ile devam edebilirsiniz ya da taahhüt yaptığınız kampanyada bulunan (eğer varsa) farklı hiper paketlere geçiş yapabilirsiniz. (seçeceğiniz paket 69 TL'den ucuz olamaz). Bu şekilde yapacağınız geçişte de taahhüt yenilemesi olmaz.

• 13 ocak taahhüt bitecek 35 mbps fiber abonesiyim ilk önce tele mesaj geldi kampanya bitimi ücretiniz 142 tl olcak diye, sonra dün telefon ettim ttnet prime mh ne ordaki bayana taahhüt bitecek nedir öneriniz mevcut şartlarla devam etmek için diyorum bana 127 tl sınırsız ve taahhütsüz olcak diyor, bende diyorum kotalı tarifeleriniz var daha uygun fiyatlı ben zaten 100gb kolay kolay geçmiyorum. dedi ki onlar yeni müşteriler için eski müşteriler için böyle bişey yok sadece akksiz yani sınırsız var o da 127 tl. diye diretti.

bir de telekom müdürlüğüne gidip soracağım anladıgım bu kotalı tarifeler sadece yeni müşteriye özel, eski olanlar ya 2 kat fiyata kullanacak ya da başka iss ye geçsin istiyolar.
  • teşekkür ederim yorulup uzun uzun yazdığın için aydınlatıcı oldu gerçekten.
  • cemu kullanıcısına yanıt
    Evet konudaki kampanya sadece yeni müşteriler için bunu zaten konuda belirttim.

"Evde internet müşterisiyim" seçeneğini seçtikten sonra mevcut abonelere özel kampanyaları aşağıdan inceleyebilirsiniz.
    https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/kampanyalar/Sayfalar/internet-kampanyalari.aspx

Size sunulan kampanyalı fiyat ise aşağıdaki sanırım 35 mbps yalın sınırsız. 127,90 TL gibi bir fiyatı var.
    https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/kampanyalar/Sayfalar/doya-doya-internet-kampanyasi.aspx

Keşke yılbaşından önce taahhüt yapsaydınız, aramış olmaları lazım aslında.

Ayrıca Türk Telekom ile sözleşmenizi iptal ettikten 3 ay sonra yeni müşteri gibi bu konudaki kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Bu konudaki kampanyanın detaylarında zaten belirtilmiş aynen alıntılıyorum.

quote:

"Daha önce Türk Telekom evde internet hat sahibi olan ve abonelik iptali yapan aboneler, iptal tarihinden sonraki ilk 3 ay içinde tekrar Türk Telekom evde internet başvurusu yapması durumunda bu kampanyadan yararlanamaz."

Bu 3 ay boyunca ise taahhütsüz teklif veren firmalardan hizmet alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anomalife -- 10 Ocak 2019; 19:34:58 >

• 300-400 gb kotalı paket yok mu 100 neye yetecek

• Arkadaşlar bu telekomun SABİT 16 mbps gibi bir paketi yok mu? !6 ya kadar dedikleri zaman hiç bir zaman 16 vermiyorlar bana şansım varsa geceyarısı 8 mbit görüyorum.
  • Alçaklar.

• Bu ülkenin adam olmayacağını bir kez daha anlamış oldum

• Akn daha iyiydi

• Bu akşam üzeri telekom’dan arandım, 08.2018 tarihinden itibaren 24 aylık taahhüt’üm (35Mbps 100 gb) olmasına rağmen, tarifemin yeni uygulamaya göre düzenleneceğini söyledi.Bende müsait olmadığım için yarın arayın görüşelim diye kapattım telefonu.Bu şekilde aranan var mı? Yada böyle birşey mümkün mü taahhüt devam etmesine rağmen tarifeyi değiştirebilirler mi?

• ayesil A kullanıcısına yanıt
    Aranmadım, haberim yok. Taahhüt devam ederken tarife değiştiremezler diye biliyorum. Kandırabildiklerini kandıracaklar sanırım.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.