Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM 2019 - (KOTALI PAKETLER) EK PAKET HIZLI TARİFELER ! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
1
Favori
29.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biri ast getirir biri ek paket devlet yüksek miktarda para cezası kesmezse bunlar devam edicek

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • "AKN'yi niye kaldırttınız", "AKN geri gelsin" vs. forumda, sosyal medyada bağırıp duran insanlar için kaçırılmayacak fırsat. Üstelik önceden 3Mbps'e düşen hızı 8Mbps yapmışlar. Süper!..
  • Bunlar sadece kotalı paket kullananlar için değil mi?

Benimki Limitsiz paket. Korkmama gerek var mı?
  • Adını ister "Mahmut paketi" yapsınlar, ister "Eklemedir Koca Konak" yapsınlar fark etmez, bu uygulama AKK'dir ve yapılamaz.

İsmini değiştirince farklı bir şey olmuyor. Türk Telekom yine zekice olduğunu düşündüğü birtakım işler peşinde fakat bu tarifeler hukuk dışıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kontratak -- 4 Ocak 2019; 0:27:40 >
  • Anlamadığım nokta 16 Mbit internete nasıl 2 mbit upload veriyorlar. Teknik olarak mümkün değil.

TÜRK TELEKOM 2019 - (KOTALI PAKETLER) EK PAKET HIZLI TARİFELER !
  • Biri ast koyar biri abuzer koyar vay arkadaş ya
  • kilecerme kullanıcısına yanıt
    VDSL üzerinden verilirse gayet mümkün.

Konudaki resimleri dikkatli inceleyiniz. 16 mbps hızlarla fibernet ve hipernet satılmakta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anomalife -- 3 Ocak 2019; 20:20:54 >
  • phorever kullanıcısına yanıt
    1 ocak 2019'dan önce akn'li paketlere taahhüt verenlerin akn'leri kalktı ve paketleri sınırsız oldu. 1 ocak 2019'dan sonra taahhüt yaptıracaklar için büyük sıkıntı söz konusu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anomalife

VDSL üzerinden verilirse gayet mümkün.

Konudaki resimleri dikkatli inceleyiniz. 16 mbps hızlarla fibernet ve hipernet satılmakta.
    Görebileceğiniz üzere 16 mbit ultranet paketleri var. Yani ADSL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kilecerme -- 3 Ocak 2019; 20:28:28 >
  • kilecerme kullanıcısına yanıt
    Türk Telekom'un işgüzarlığı söz konusu aslında orada belirtmesi lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anomalife

1 ocak 2019'dan önce akn'li paketlere taahhüt verenlerin akn'leri kalktı ve paketleri sınırsız oldu. 1 ocak 2019'dan sonra taahhüt yaptıracaklar için büyük sıkıntı söz konusu.
    Ne olur ne olmaz diye 18 Aralıkta taahhütümü 2 yıl uzatmıştım. Şanslıyım
  • 24 Mbps 100 Gb paketine bugün abone olduk.Pazartesi gelip modemi falan takacak servis.100 Gb'den sonra ek bir ücret olmadan 8 Mbps ile devam edicem Yılbaşından önce almayı kaçırdığım için bu yine idare eder bana göre aknsiz paketler baya pahalı çünkü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne kadar ilginç akn kaldırma ve geçiş sürecini yöneten ömer fatih sayan şu anda bakan yardımcısı oldu hatta artık Türk telekom yönetiminde yani eskiye göre daha yetkili ama tam tersi yönettiği sürecin manuple edildiğinin farkında değil ya da başka işler kovalıyor. Shiftdelete.net ten hakkı reyiz artık rahat olun Fatih sayan işinin başında o varsa sorun çıkmaz çözer gibi laflar ediyordu ne oldu.

• 24 mbps100 lira mı oha

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 35 mbps 126 lira dediler ya la.

• Hayırlı olsun diyeceğim ama diyemiyorum. Yeni aboneler resmen 100 GB'a mahkum ediliyorlar.
  • 16MBPS LİMİTSİZ 76.90 TL Mİ ? Biri yazsın deliricem ben 10 yıldır aboneyim ttnet, 16mbps 200 akn vardı şimdi 10 tb kota koymuşlar sınırsız diyelim biz...tahattüt 2020'mart ayında bitiyor şu an 71 tl ödüyorum biri aydınlatsın kafam çorba oldu hadi bir el atın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERNEPTAH -- 4 Ocak 2019; 16:30:44 >
  • Sistem bu hocam bunla yetinicem artık.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kilecerme

Görebileceğiniz üzere 16 mbit ultranet paketleri var. Yani ADSL

Alıntıları Göster
    Bugün sıfırdan açsak ULTRANET LİMİTSİZ 16MBPS 76,90 TL'mi 24 ay tahattütlü ?

ben 10 sene oldu ttnetliyim mart 2020 bitiyor ve 71 tl ödüyorum paketimde buydu akn kalkmadan önce 16mbps +200g gb akn

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.