Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM 2019 - (KOTALI PAKETLER) EK PAKET HIZLI TARİFELER ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
1
Favori
29.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • allahtan yılbaşı öncesi taahhütü uzatmışım ikna kampanyası ile.. yoksa halimiz dumanmış..
  • Akn kalkmasaydi o zaman. Hem benim 16ya inecekdi hemde gece indirme hakkim vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SYLAS -- 3 Ocak 2019; 15:13:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence şuan nabız yokluyorlar. Umarım kotalı paketler kalıcı olmaz, olursa şayet bu devirde 100 gb kime yetsin kardeşim. Resmen dalga geçiyorlar. Temennim tamamen kotalı paketlerin kalkması ve sınırsız tarifeli fiyatların düşmesinden yana. Ama kota kalmayacaksa da en az 250 ve 500 gb kotalı paketlerin gelmesi lazım. Ya da kota sonrası hızın arttırılması lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: SYLAS

Akn kalkmasaydi o zaman. Hem benim 16ya inecekdi hemde gece indirme hakkim vardı.
    O ara geçiş dönemiydi ama. AKN kalkma muhabbeti olmasa gece 2-8 olan şeyde olmuycaktı sanırım.
  • DjProgressive D kullanıcısına yanıt
    Gecis dönemiydi de noldu hala akn uygulamasi var gibi bir sey.

• Gene hiza gore düşüşler artmali. 50paket eskisinden devam etse 16 olsa raziyim. Ama hiz dususleri ay iyken kimse 50 100almaz 24 alir bende oyle yaparim zaten.

• Şuan en mantıklı paketler, fiyatları biraz tuzlu olsa da 16 mbps ve 24 mbps gerçek sınırsız paketler. Herkesi 16 mbps ve 24 mbps gerçek sınırsız paketlere hapsedecekler gibi.

• 50 GB AKK'lı 8 mbps TAAHÜTSÜZ Netlimitsiz abonesiyim. Kaç lira oldu şimdi benim paket? Şu an 94 lira ödüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Taahhütsüz fiyatlar konusunda bir bilgim yok. En sağlıklı sonuç arayarak öğrenmek ya da bir sonraki fatura dönemini beklemek. Online işlemlerden bir bakın derim. Belki yansımıştır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anomalife

Taahhütsüz fiyatlar konusunda bir bilgim yok. En sağlıklı sonuç arayarak öğrenmek ya da bir sonraki fatura dönemini beklemek. Online işlemlerden bir bakın derim. Belki yansımıştır.
    Az önce baktım aynı tutar görünüyor hocam. 94 lira. Linkteki tablo çok yanıltıcı ve hatalı.

https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/internet/Sayfalar/internet-paketleri.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 3 Ocak 2019; 16:44:23 >

• Rezaletin kaçıncı halkası oldu bu sayamadım. ISS'Ler kendi aralarında AKN'nin adını değiştirmece oynuyorlar. Nerede mevzuat, nrerede bunun denetimi? Her gün, her saat saçma sapan tarifeler, uygulamalar türüyor.
  • Torpille işe alınan liyakatsız kişilerin hazırladığı site.

31 Aralık 2019 diyor?

TÜRK TELEKOM 2019 - (KOTALI PAKETLER) EK PAKET HIZLI TARİFELER !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 3 Ocak 2019; 16:54:44 >
    Alakası bile yok. Mevcut tablo şuan için geçerli taahhütlü yeni abone kampanyasıdır.
    O tarih 1 hafta önce 31 Aralık 2018 idi. Bir yanlışlık var çünkü bir alttaki yazıda 1 Ocak 2019 diyor. Yukarıdaki internet paketleri sekmesine bakmanız lazım orası şuan için geçerli taahhütsüz fiyatlar ve dolan kota sonrası 'Ek Paket Hızı' başlığı altında düşecek hızları görmekteyiz.
  • quote:

O tarih 1 hafta önce 31 Aralık 2018 idi. Bir yanlışlık var çünkü bir alttaki yazıda 1 Ocak 2019 diyor. Yukarıdaki internet paketleri sekmesine bakmanız lazım orası şuan için geçerli taahhütsüz fiyatlar ve dolan kota sonrası 'Ek Paket Hızı' başlığı altında düşecek hızları görmekteyiz.
    Hocam bu duruma göre benim gibi mevcut taahütsüz 50 gb Akn'lı 8 mbps abonesi ne ödeyecek Şubat'ta? En son 94 ödedim. Güncel fatura da 94 görünüyor. Bizde değişiklik yok mu yani ve üzerine limitsiz mi olduk?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 3 Ocak 2019; 17:1:38 >
    Valla hocam bence beklemede kalın belki bir ihtimal aynı fiyatla devam edersiniz. Ama şu ifadeden hiçbir şey anlayamadım.

" *1 Ocak 2019 itibarıyla AKN'li paketler ek bir ücret olmaksızın limitsiz internet paketlerine dönüştürülmüştür. "

Bu taahhüt yapanlar için geçerli bunu herkes gördü ama taahhüt yapmayanlar için de geçerli mi? Bilemiyoruz.

Bir de yukarıdaki mesajınızda linkteki tablo yanıltıcı derken konudaki linkten bahsediyorsunuz sandım. Sanırım kendi paylaştığınız linkten bahsediyorsunuz. Bence o linkteki tek hatalı yer 31 Aralık 2019 ifadesi.
  • quote:

Valla hocam bence beklemede kalın belki bir ihtimal aynı fiyatla devam edersiniz. Ama şu ifadeden hiçbir şey anlayamadım.

" *1 Ocak 2019 itibarıyla AKN'li paketler ek bir ücret olmaksızın limitsiz internet paketlerine dönüştürülmüştür. "

Bu taahhüt yapanlar için geçerli bunu herkes gördü ama taahhüt yapmayanlar için de geçerli mi? Bilemiyoruz.

Bir de yukarıdaki mesajınızda linkteki tablo yanıltıcı derken konudaki linkten bahsediyorsunuz sandım. Sanırım kendi paylaştığınız linkten bahsediyorsunuz. Bence o linkteki tek hatalı yer 31 Aralık 2019 ifadesi.
    Evet hocam Telekom'un kendi sitesindeki linkten bahsediyorum. Yoksa yazıştığımız bu başlık oldukça faydalı. Sorun Telekom linki:

https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/internet/Sayfalar/internet-paketleri.aspx?

İyice rezilliğe bağladılar. Daha 4 haneli bir tarih yılını doğru düzgün yazamayan liyakatsız boş ve amatör bir kurumdan ne beklenir ki. İlginize teşekkür ederim

• Bu tarifeler fiyatlar Uganda,Zimbambe,Cibuti nin falan mı rkadaşlar anlamadım ben ?
    https://forum.donanimhaber.com/taahhutsuz-35mb-yalin-internet-fiyatimi-137den-300tl-ye-cikarmislar-ne-yapayim--136559064

Hocam bu yukarıdaki konuyu açan arkadaşın paketi de taahhütsüz imiş. Taahhütsüz yalın 35 mbit 137 TL gibi bir fiyattan bahsediyor ve satışa kapatılan tablodaki paketlere baktığımda 35 mbit 100 gb akn'li Yalın paket 137 TL. Bu arkadaşa fiyat güncellemesi yapıldıysa size de yapılması kaçınılmaz.
  • Bakicagiz gibi hocam tahhut bitisine neler cikacak. Olmadi ben 24luk alirim 100gb tabii kullanim bende yuksek 8le gene full hd takilmadan twitch youtube acar gibi.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.