Şimdi Ara

Türk Telekom 16 Mbit AKK'SİZ Yalın 68₺ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
6
Favori
10.705
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    fiber altyapısı yok kullanabilir miyim bu paketi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alemburda34

Nasil bi memleketsek ev telefonu istemiyorum diyorsun adam istemedigim birsey icinde ucret yazabiliyor

Bazi lokantalarda küver yazmaları gibi. Belki ekmek ve su tuketmeyeceksiniz ama yine de parasini alıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nizam-ı Cihan kullanıcısına yanıt
    VDSL ya da fiber olması gerekiyor, sadece adsl olmuyor
  • Arkadaşlar bu başlık üzerinden merak edip Telekomun sitesindeki fırsatlara bakayım dedim. Sonra sayfada size uygun teklifleri sunmak için arayalım diye bir form vardı, onu doldurdum. 5-10 dk sonra aradılar. Başka servis sağlayıcılardan geçecekler için cazip teklifiniz var mı diye sordum. Önce altyapınızı kontrol edelim dedi. Daire numarasına kadar adres bilgilerini verdim, bilgisayardan kontrol etti ve bulunduğunuz bölgede ilave port yok dedi. Ben de ilk defa başvurmuyorum, mevcut hattımı taşımak istiyorum desem de sistemin öyle işlemediğini, ilave boş port olmadığı için herhangi bir geçiş işleminin gerçekleşmeyeceğini söyledi. O zaman size iyi günler deyip kapattım.
    Sonuç; başka bir servis sağlayıcının cazip bir teklifini değerlendirmeye karar vermeden önce binanızdaki port durumunu kontrol ettiriniz.
  • bu paketin neresi akn siz oluyor?

bazıları akn siz paket ne demek bilmiyor.

arkadaşlar 4 gb kotalı paketler biteli yıllar oluyor. akn siz başka bir kavram sınırsız başka bir kavram.

akn siz paket dediğimiz zaman hızın kotaya girmeden düşmemesi anlamına geliyor. türk nete geçerseniz bu duyguyu tadabilirsiniz.

• Teknik servisi olmayan turk.net e alternatif olabilir. Ben geçtim.

• sesenyoung kullanıcısına yanıt
    Bundan başka 25mbit üzeri internet paketi var mı Superonline da? Taahhütüm bitiyor ama adamlar tüm kampanyaları 24mbit e çekmiş ...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MCErgun

Bundan başka 25mbit üzeri internet paketi var mı Superonline da? Taahhütüm bitiyor ama adamlar tüm kampanyaları 24mbit e çekmiş ...

Sitelerinde gözükmüyor %90 yok

• Bu nasil sicak firsat arkadas ? Turk.net varken. Turknet telekom altyapisini kullaniyor zaten kendi altyapisi olmayan yerlerde. Yani ayni hizmeti dusuk ucrete almis oluyorsunuz. Ayrica ev telefonu hediyesi de var.

Simdi 100mbps hiz + akn yok 59.99TL iken neden bu 16mbps pakete para verirsiniz?

• Çare TürkNet!
  • Türk Telekom 16 Mbit AKK'SİZ  Yalın 68₺Türk Telekom 16 Mbit AKK'SİZ  Yalın 68₺
    arkadaşlar ben resimdeki 215 liralık paketi 4 mevsim kampayası adı altında 140 liraya kullanıyorum.başlıktaki paketle aynı mı acaba?

• Turk.net diyenler servise ihtiyacı olmamış olanlar. Teknik servise ihtiyacınız olduğunda bağlantınız hiç olmadığında haftalarca, görürüm sizi.

• Sabit telefon 1000 dk heryöne 24,90

16 mbps 100 gb akk modem dahil( 3 TL ) 61 TL kullanıyorum şuan.

• Sabit telefon ihtiyacı olmayanlar, adsl'den başka hizmet alamayanlar netspeed deneyebilir. 8 mbps sınırsız 40 tl, 16 mbps sınırsız 49 tl.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: szymek61

Sabit telefon 1000 dk heryöne 24,90

16 mbps 100 gb akk modem dahil( 3 TL ) 61 TL kullanıyorum şuan.

16 mbps 100 gb akk 49 tl ödüyorum 14 tlde kullanmadıgım telefonun faturasını ödüyorum yalın ama nedense paraını ödüyoruz yine toplam 63 tl oluyor.
  • Bence turk telekom herşeye rağmen en iyisi.. Ikna kampanyası ile ben de 16 mbite kadar(13-15 mbps de geziyor) ilk iki ay ücretsiz 12 ay 59.90 dan anlaştım. 75gb akk..Ortalamasi 51tl .. Kiyaslamaniz icin yazdim.. Tabi 12 ay taahhütlü..

• areels kullanıcısına yanıt
    Gmail login yap oyle gez captcha sormaz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benim taahhütüm 26 şubatta bitiyor.

Yeniden ucuz anlaşmak için ne yapmam gerekiyor?

Digiturk gibi iptal etsem ucuz fiyst verirler mi?

Tecrübesi olanlardan fikir bekliyorum.

• Sorunlu bir bölgede oturuyorsanız trafiğin yüksek olduğu bazı yerler, sorunlu bir kişiliğe sahipseniz yani herhangi bir aksilikte ana bacı sövecek birisini arıyorsanız,ilk defa bulunduğunuz yere bir internet bağlantısı kurduruyorsanız Turknet'ten uzak durun çünkü bunların çözümünü Turknette bulamazsanız fakat ; Yıllardır hattınız kaldırdığı halde TTnetin yüksek tarife ve taahhütüyle uğraşıyorsanız hattınızda problem yoksa Turknet tam size göre..
  • 35 mbİT 100 GB AKN 250 DK sabit telefon 74 tl 3 yıl taahüt verdim
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.