Şimdi Ara

Turk Telekom 12gb,1000dk,1000sms: 72TL (4.23TL vergi hariç)(Cumhurbaşkanlığı Personel Tarifesi) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
11
Favori
26.419
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Taksiciler ile berberler 4 yıllık fakulte bitirip kpss ve alan sınavları ve mülakat ve atamaları yapılıp devlet memuru olmaya hak kazanıcaksa neden olmasın?Boş yapıyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salvery -- 8 Mayıs 2022; 1:49:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kerros kullanıcısına yanıt

İmamları camide yaşıyor zannediyorsun rahibe mi bunlar be!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salvery -- 8 Mayıs 2022; 1:38:14 >
  • salvery kullanıcısına yanıt
    İmam alındı mı? Diyanete saran kim? Yazdığımı okumuyorsun bir de KOSKOCA fakülte bitirmiş imamsın.

Devlet memurunun ne özelliği var diyoruz? Ben Doktora yaptım, bitirdim. Eee senin fark olarak gösterdiğin durumu da katıyla geçtim. Buyur şimdi anlat.

Bütün gün yan gel yat, lojmandı, servisti her türlü imkanı sömür. Mesai saatinde doğru düzgün çalışma. Bir de her yerden indirim kovala. Gün içinde sahibinden bilmemne sitesinden araba araştır, al, sat. Ne güzel memleket…

Yediniz bu ülkeyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Geçen rıza amirimle kaçak sigara operasyonundan dönüyorum 3 5 paket zigara cebe atamadık diye kafam bozuk.Böyle herkesin sigarayı tüttürdüğü bi köşe gördüm 19 yaşlarında bi ergen baktım çıkarmış sigarayı tüttürüyor.Dedim şundan 2 dal sigara alimde beynim rahatlasın.Neyse indim dedim öğrencimisin.Evet dedi.Ulan dedim şimdi öğrenciden sigara almak uygun kaçmaz.Tuttum zigarayı çıkardım ağzından utanmıyomusun la sigara içmeye köşe başlarında he toto lalesi dedim buna.Bu baktım atarlı atarlı laflar falan ediyor yok sen karışamazsın yok benim ailemin haberi var tuttum yakasından götürdüm okul müdürünün önüne baktım bu titremeye başladı neyse ben çıktım gittim.Şuan ağzından çıkardığım beleş zigarayı tüttürüyorken savcı bey aradı veletin teki beni şikayetmi ne etmiş tebrik etti beni senin gibi yiğitler lazım bu kuruma dedi çocuğu kale bile almamış.Ulan keşke üniformayı giyseydim öyle daha etkili oluyor...

Senin atanmış halin buysa, kimin boş yaptığı, kimin ne olduğu ortada…

Senin zihniyetin bu hala burada laf geveliyorsun.

Forumda bu tipler yoktu, kafamız rahattı. Babadan oğula nesil gibi çoğaldılar.

Hakaretini silmezsen o yazında bahsettiğin savcılık tarafından gerçekten aranacağından emin ol Musa. Terbiyesizliğin lüzumu yok. Uza şimdi.

• Ben sustum ya birisi şu kerros nicki Ahmet Çoban isimli şahsa konu dışındaki konuların neden olduğunu saçma sapan birbiri ardı devam eden uydurulmuş latifelerle dolu olduğunu saçmalamanın zirvesinin yapıldığını anlatsın.Hala Rıza amirin arka sokaklardaki rıza baba olduğuna öyle bi olay olmadığını ne savcının nede öğrencinin olmadığını birisi anlatsın inanmak istemiyor hala
    Niye bunlar devlet memurlarını çekemiyor kötülüyor anlayamadım gitti.

• cowboy48 C kullanıcısına yanıt

hocam merhaba, kusura bakmayın lütfen yeni görüyorum yorumunuzu. Müşteri hizmetleri ile görüştüm, 15 TL ekstra üyelik ücreti gibi bir şey yansımış falan dedi, düzeltiyorum normal faturanızı ödemeye devam edeceksiniz dedi. Hala 72.23 TL gözüküyor güncel faturam, 21 Mayıs kesim tarihi bakalım kaç TL olacak, ödediğim tutarı güncelleme ile buraya yazarım tekrar.

• absolutelyy A kullanıcısına yanıt

Ne demek hocam ben o çakallarla uğraşamam öyle bişey yansıdıysa güncel fiyat tablosu diye bi liste atmazlardı. Direkt olarak değiştirdim operatörü tt nin sağlık çalışanları tarifesine geçtim selamlar.

• TT Taahüdüm bitmek üzere.Şu an vergiler dahil 35 liraya 750 dk 7 gb 100 sms kullanıyorum var mı güzel teklif alan bu ya da diğer oparatörlerde?

• 40 TL altı faturalı-faturasız telekom tarifesi arıyorum

Vodafone taahütüm bu ay bitiyor. öneri varmı?

• Müşteri hizmetleri ni aradım.

Tarife devam ediyor.

Şu anda 12gb ı 39.78 TL'ye yok diye biliyorum.

Şu anda Bimcell 3gb bile 45Tl oldu. 

Fırsatı kaçırmayın   

• ne yapmak lazım?

şu an bimcell faturasız olan hattımı TT bayiye gidip Türk Telekom Mobil faturalı ya mı taşımak lazım

hemen bayide anında oluyor mu Bimcellden faturalı TT mobile geçiş? ve bu tarifeye?

tabi referans kodu da verecek olan verirse bana bu 40 tl.lik tarifeye 12 aylık tahhüt verip geçicem?!

ayrıntılarda yazıyordu; bir kereye mahsus 30,60 TL kayıt ücreti veya geçiş ücreti ne oluyor anlamış değilim

bimcell tarifesinden TT cumhurbaşkanlığı personel tarifesine geçerkene alıyorlarmı bu 30,60 tl.yi?

hemen bayide anında oluyor mu Bimcellden faturalı TT mobile geçiş? ve bu tarifeye?

• Adam bütün memurlar beni bloklasın, kesinlikle benle muhatap olmasın, ben de hepsini bloklayacağım demiş. 80 küsur kişi bunu beğenmiş.

Vay be nefrete bakar mısınız.

Sebep?

İnsanlar yaşadıklarının sorumluluğunu yanlış yerde arıyor. Veya milletin maçası birbirine yetiyor diyelim..

Toplum nasıl kendi içinde birbirine sırf memur/işçi/esnaf diye şu takımlı bu takımlı diye, şu partili bu partili diye düşmanlaşabiliyor?

Hiç mi yok ailenizde doktor, polis, öğretmen, asker v.s

Birine sırf mesleğinden dolayı nefretle bakılabilir mi?

Veya bunlar 15 yaşlarında, hayatı daha anlayamamış adamlar da boşuna mı üzerine düşünüyoruz?

• Cordarone kullanıcısına yanıt

Cumhurbaşkanı personeli diyince herkesin aklına meclisde 3tl ye kebab+pilav! +ayran+sütlaç yiyen kişiler geliyor.

Asker polisle kimsenin derdi yok abartma. Ki zaten bu tarifenin askerlere falan geçerli olduğu da bir muallak.

• 07kubi07 kullanıcısına yanıt

Geçerli değil zaten. Cumhurbaşkanlığı personeli, tüm kamu personeli içinde %1'lik bir kısmı bile teşkil etmiyor.

Meclis lokantası da milletvekilleri için. Tabi TBMM çalışanları, diğer ziyaretçiler v.s de yiyor. Asıl amaç vekiller, bu herkesin malumu.

Alıntı

metni:
    Kamu çalışanları benimle tartışmayın, bloklayın geçin çünkü ben de sizi bloklayacağım. Bloklamadan önce pm atın

Abartan sence ben miyim?

Vekilin yiyip içtiğini de gariban memura yüklemenin manası yok diye düşünüyorum.

• Tarife devam ediyor..

Meraklısına  

• Konu devamlı güncel fakat nasıl geçecez ki ? Zaten bu yerlerden tanıdığım olsa bu tarifeyi kullanacağımı sanmıyorum..

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.