Şimdi Ara

Türk Telekom 100 Mbps üstü hızlar ne zaman gelecek ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Turkcell Superonline 200/500/1000 Mbps hızları kullanıma açmış 1000 Mbps 250TL gibi bir fiyata kullanılabiliyor.

Türk Telekom'un böyle bir planı var mı ?

• Amerikan başkanı dahil herkesi devreye sokun, bu sorunun cevabını DH forumda bulmalıyız beyler :DDD

Takılıyorum hocam alınmayın. Valla hocam günlerdir konuşuluyor ama TT'den bir hamle gelmedi henüz. Onun altyapısından hizmet veren firmalardan bazıları 100 üzeri paketler satmaya başladı ama TT'nin kendisinde bir gelişme yok. Siz ne kadar biliyorsanız biz de o kadar biliyoruz.

Zaten burada TT CEO'su veya üst düzey yöneticilerinden biri yok. Dolayısıyla TT'nin böyle bir planı olup olmadığını varsa ne zaman gerçekleştireceğini inanın buradan hiç kimse bilemez.

• Dejuf D kullanıcısına yanıt
    Evet gördüm benden önce bayağı büyük bir başlık açmışlar genel müdürlükten biriyle konuştuğunu iddaa eden biri Kasım için planları var yazdı ancak doğru mudur bilemem.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • jinxwashere J kullanıcısına yanıt

Biri dediğin kişi benim forumdaş...

• mrtgfb M kullanıcısına yanıt
    Hocam peki Wifi 6 modemler sunulduğunda su an taahhüt ile 100 mbps almış kişilere ücretsiz yükseltme seçeneği sunulur mu ? Bilginiz var mıdır.

• mrtgfb M kullanıcısına yanıt
    Vestel 100 Mbps modemler kullanımda galiba şu an

• Vestel modem depoda duruyor kullanmıyorum arayüz çok vasat

İnanın bilgim yok sözlü olarak öğrendiğim kadarıyla TT planlaması kasım ayında wifi6 modem çıkacak çıktığı gün itibariyle üst paketler sunulacağı yönde planlamaları mevcutmuş Ancak bu planlama önede alınabilir kasım ayı sonrasında ' da belkide hiç açmayabilirler tamamen TT yönetimin kararı.

• Yakın zamanda yok gibi fiber altyapının 10 katlaması lazım bu hızla giderse 2027 anca

• Telekomun sitesinde wifi 6 modemler var satista

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ipv6 da gelecek mi duyumu olan var mı

• BurakLEE kullanıcısına yanıt
    Suan sadece turknette var oda cok yavasliyor siteler girince

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.