Şimdi Ara

Türk Telekom 1.39 milyar lira zarar açıkladı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
264
Cevap
1
Favori
12.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnternet tahaatütün bitmesine 10 ay var Keşke batsada gitseler :) Her ay fatura ödemek zoruma gidiyor ya ! hele hele şu 24 ay Varya öde öde bitmiyor..Yeminlen...

• Bı araplar bedavadan aldılar Türk Telekom'u. Dönemin ulaştırma bakanı Binali Yıldırım'ın özelleştirme töreninde ki yüz ifadesini unutmuyorum, sinsi sinsi gülüyordu. Dönemin maliye bakanıda, babalar gibi satarız kimse karışamaz diyordu.

Vay be, nerden nereye

Bedavaya verdikleri telekom, bu milletin kanını eme eme bitiremedi ve yinede zarar etti öylemi. Bence kardan zarardır o yada vergi vermemek için kılıfına uydurup zarar gösteriyordur.

Bu ülkenin tekel kurumu Telekom zarar ediyorsa, tekel olmayan diğer şirketler batsın o zaman.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türk Telekom'a "Nobel Ekonomi Ödülü" verilmesi gerekir. Hem tekel olup hem de neredeyse hiç yatırım yapmadan benzerlerine göre fahiş fiyatlı ürün satarak zarar etmeyi başarabilmek bir ekonomi mucizesidir sonuçta.

• Halka bu kadar kazık fiyatlarla internet satıp halkı resmen sömüren hatta ve hatta verdigi hizmet bile gelismemis ulkelerdeki internet hizmetleri gibi olan ( bu durumda masraflarida cok olmuyor akk felan filan zaten en dusuk hizda internet sunuyor ) daha sonra zarar ettim diyen bir şirketten kesinlikle şüphe duyarim bunun başka açıklaması olamaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: fth

quote:

Orijinalden alıntı: Tugrul_512bit

Türk Telekom kâr yapıyorken özelleştirildi satıldı şimdi zarar yapıyor. Peki zararı kim ödeyecek? Evet diyenler mi?

Turk telekom satilmdan once internet cafe isleriyordum.

2004 yilinda eski para ile 450 milyon fatura ödüyordum.

Birak da kar etsin.

Şimdi ne kadar ödüyorsun? Sakın kafeyi sattım battım deme.
  • İnşallah batarlarda şu ülkeden def olup giderler araplar, 6 aydır internet bekliyoruz hep bir bahaneyle erteliyorlar 10 metre yakındaki binada internet var bizimkine halen bağlanacak

• İlahi adalet bu olsa gerek

• Zarar kur farkından geliyorsa, fiktif zarardır. Yarın döviz çıksa, bu kadar kar açıklar. Çok takılmayın. Böyle kalitesiz firmanın batmasını istiyorum, o ayrı.
  • Türk Telekom 1.39 milyar lira zarar açıkladı

• Banada ilk 6 ay 2 gb vereceklerdi bilerek tanimlamadilar

2 ay sonra hattımı taşıyorum bir odunda ben atacağım

• En nefret ettiğim kurum. Battığı günleride görürüz umarım.
    Yıllardır tüketiciyi yan yatırıp *sevdiler. Vermedikleri hizmetin parasını fazlasıyla talep ettiler.
    Diğer firmaların altyapı çalışmlarına köstek oldular. Santrallerini yenilemek yerine ronaldolara milyonlar verdiler.

En kötü dileklerim seninle lanet ttnet
  • Beter olsun adiler

• alma mazlumu ahını..
  • quote:

Orijinalden alıntı: assasin34

35.000 çalışanı, o çalışanların aileleri ile birlikte yaklaşık 150.000 insana ekmek yediren bir şirket için batsın da kurtulalım diyen kancıklarla dolmuş bu site. Allah sizi bildiği gibi yapsın.

Haksız yere para alıyorsa bu para haram olmaz mı?

Çalışanların haram para yemesine engel olmanın neresi kötü?

• Beter olsunlar inşallah kısa zamanda batarlar...

• batması dileğiyle
  • BETER OLSUNLAR İNŞALLAH OOOHHHH. TEZ ZAMANDA BATASIN ZAMANINDA OKADAR İNSANIN AHINI ALDIN

• Bu firma araplarami satılmışti?

• ronaldoya 2 milyon Euro vermeseydiniz batarsınız inşallah.
    her ay 60tl almasını biliyorlar ama bir kere CSGO da 40-50 ping görmedik. yabancılar 10-20 pingle giriyor. adam ta koreden bizim servera 30-40 ping arası bağlanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erco35coast -- 9 Şubat 2017; 22:38:36 >
  • Dualarım kabul olacak galiba, inşallah batar. Ödediğim her kuruş haram zıkkım olsun.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.