Şimdi Ara

Türk Takımları 5 yıl avrupaya gitmesin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Vardar kim ya östgsdglsgls kim bu takımlara yeniliyoruz

Beşiktaşlılar da hiç böbürlenmesin geçen sene kievden 6 yediler , liverpoldan 8 yediler

her sene bir rezillik her sene bir rezillik

bizimkileri dursun nasıl uyuttuysa

azizde kredileri çeker borç yapar bir iki transfere tavlar sizi

sonra çekip gittiğinde ateşten gömleği bırakır

arkadaşlar bu kulupler satılmalı bakın konuda detayları var
    https://forum.donanimhaber.com/tum-kulupler-satilmali--128437917

eğer satılırsa külüpler iyi yönetilir

• fb ve gsnin avrupaya gitmesine müdahale edilmeli..ülke puanının içine ediyorlar bu ne ya vardar ne, nerenin takımı österdunt ne nerenin takımı bırakın arkadaş dönün köyünüze ya ayıp bi de milli takıma gitmesi diye vatan haini dediler sen kendi haline bak bu kadar parayı git yoksul fakir doyur hem sevaba girersin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gs ile Fb gitmesin
  • Acilen konu açmayı bırakmalısın
  • Vatan haini bence bu iki takim , ulkenin imajini nasıl zedelediler anadolu kulupleri yenerdi bunlarin rakiplerini

• Kusura bakmayın ama Liverpool'un makarasına hiçbirşey söylemem haklısınız ama hala Kiev'in makarasını yapanlarla Braga'da ki Fenerbahçe faciasına makara yapanlar aynı oranda art niyetlidir. İkiside türk takımlarının doğranmasıdır.
  • Beşiktaş hiç yoktan avrupada biryelere geliyor ulan biz nabıyoruz koskoca fenerbahçe ve galatasaray rezil oluyor avrupada allah kahretsin.
  • Hala kaç seneki liverpool maçından bahsediyorsun, hakem faciası kiev maçından bahsediyorsun. Liverpool mu kaldı, eledik adamları Avrupa'da, o hakem olayına kadar biz namağlup ilerliyorduk. Bence siz kendiniz katılmayın, bizi karıştırmayın
  • İstesekte gidemiyoruz ki zaten

• Galatasaray'ın avrupa performansına laf eden Beşiktaşlılar

• Niye türk takımlarıı gitmesin?

Sizin basiretsizliğinizin başarısızlığınızın diyetini niye türk futbolu ödesin bu nasıl bir kafa yapısı üstünde düşünmeye gerek yok gerçi.

Geçen sene osmanlı gruplara kadar hatta gruplarda dahi çıktı çatır çatır topunu oynadı bana göre başarılıydılar.Bu sene başakşehir elerse harika olur elenirse de canları sağolsun

Abuk sabuk takımlara el türk futbolu gelişmiyor.

Kendinizi değiştirin başkanlarınızı yönetiminizi değiştirin

• quote:

Orijinalden alıntı: Noel Gallagher

Galatasaray'ın avrupa performansına laf eden Beşiktaşlılar

Ostersunds'a elenen takımı ne yapalım alkışlayalım mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BJK

quote:

Olabilir biz Avrupa'da Beşiktaş'ın hiç göremediği başarıları ve yerleri de gördük en dibi de gördük. İyi olduğumuz zamanlar Real Madrid'i eleyecektik neredeyse...
  • BEŞİKTAŞın son 3-4 yılda verdiği bütün emekleri iyan ediyorlar .

Bizim aldığımız puanlar olmasa ŞLde 1 ALde 3 takım gidecekti ama
    okadar uğraşa rağmen hala aynı tas aynı hamam .
  • TÜrk takımları derken Gs-Fb yi çıkartın. İşinize geldiği gibi yazmayın.
  • quote:

quote:

Eee? CL'de gruptan çıkmışlığın yok, kazandığımız kupada oynadığın çeyrek finali reklamda büyük bir başarıymış gibi dillendirdin.

Östersunds maçları Galatasaray tarihinin en rezil maçlarıdır. Ama bununla dalga geçecek, bu maçlara bakıp "Galatasaray Avrupaya gitmesin, Galatasaray vatan haini (biri yazmış yukarıda)" demek sizin haddinize değil. Bu ülkede kimsenin haddine değil.

• quote:

quote:

quote:

Eee? CL'de gruptan çıkmışlığın yok, kazandığımız kupada oynadığın çeyrek finali reklamda büyük bir başarıymış gibi dillendirdin.

Östersunds maçları Galatasaray tarihinin en rezil maçlarıdır. Ama bununla dalga geçecek, bu maçlara bakıp "Galatasaray Avrupaya gitmesin, Galatasaray vatan haini (biri yazmış yukarıda)" demek sizin haddinize değil. Bu ülkede kimsenin haddine değil.

Ben gs gitmesin diye bir şey söylemedim, sizin taraftarınız açmış konuyu görmüyor musun?

• quote:

Çok keyif alıyorlar, ellemeyin. Zengin, ama çok zengin bir adam birgün iflas etmiş. Silahı kafasına dayamış, yokluk nedir bilmediği için bu hayatı kabullenemeyip intihar etmek istemiş. İşte bazı Beşiktaş' lı kardeşlerim bu yoldan ilerliyor. Çok ses etmeyin. Sadece izleyin...

• osmanlıspor dediğiniz 40 milyon euro bütçesi olan bir kulüp neler yaptı, ne rakipleri geçti,
    başakşehir sevilla ile mücadele ediyor,
    galatasaray östersund'u geçemiyor, fenerbahçe vardar'a patlıyor,
    vardar kim 11 milyon euroluk, teknik direktörü daha geçen gün istifa etmiş amatör bir kulüp, cophenag 4 atıp evine yollamış,
    aziz yıldırım kafası atsa tek çek ile şu kulübü satın alır, alt yapı niyetine, iyice komediye döndürdüler işi,
    başakşehir on gömlek üsüt iş çeviriyor,
    fenerbahçe'nin karşısına bu turda 11 milyonluk vardar değilde, sevilla çıksaydı karşısına ne olurdu acaba ve ya galatasaray östersund ile değilde milan ile karşılaşsaydı ne olurdu?
    bu vardar gruplara kalsın avaraj takımı olur 6 maçta 30 gol yer.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Ben gs gitmesin diye bir şey söylemedim, sizin taraftarınız açmış konuyu görmüyor musun?

Siz söylememiş olabilirsiniz, ben de direkt olarak sizi hedefleyerek yazmadım mesajı. Ki ben sizi alıntılamamıştım başta. Konudaki Beşiktaşlıların yorumları "GS avrupada bizi rezil ediyor, gitmesinler" kafasında yazıldığı için rahatsız oldum, konu içeriğiyle alakalı değildi mesajım.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.