Şimdi Ara

Turk serverınde tek benmıyım bunları yasayan ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
1.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Her oyun bir sıkıntı, bir arıza arkadaş bıktım artık. Tam terfi edicem hoop sıfırlanıyorum. Biri gelir istediği olmadı diye feedler, birtanesi cıkar Sona'ya ad kasar becerıksızlık dız boyu zaten takımdakı cocuk cocuk kavgalardan bahsetmıyorum bile. Acaba böyle salaklar birtek beni mi buluyor cok merak ediyorum cidden.

• Bana üst üste 7-8 maç geldi, ilk oyunu bıraktım sinirlenip 2 hafta sonra sıkılıp geri geldim o gun bugundur ranked girmiyorum sinir hastası olur insan Trde ranked atarken.
  • Yalnız değilsin kardeş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet aramızda anlaşıp seni kurban seçtik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nickin konuya cok uygun

• Forumda her gün ağlama konusu açılıyor tonla.
  • Her gelen ağlıyor cidden. Oyunda çoluk çocuktan geçilmiyor. 1 kere ölsen küfür etmeye başlıyorlar. O yüzden kendimi trollüğe verdim kimseyi takmıyorum. İnanın 10 kere adres isteyen oldu. Hepsine de verdim ve yol paranızı ben karşılıyorum dedim daha gelen yok En son 3 kişi birden aynı anda adres ver lan yazdı, verdim yol paranız benden dedim. Yanınıza 3-5 kişi daha alın dedim boy kilo yazıp boksör olduğumu da söyledim ondan sonra 25 dakika bir küfür bile etmediler.

Fazla uğraşmayın onla bunla keyfinize göre oynayın. Bazen iyi takım gelir alırsınız, kötü takım gelirse de kaderinize razı olun eğlenin derim.

• tek değilsin bide iddalı konuşurlar pick ekranında yazıp dururlar adam bot duo yuz diyo veriyoz merak etmeyin oyunu kazandık bilmemneli konuştu feedlediler.. + küfür geçen hafta elise vardı jungler yapcam diye iyi oynuyom bana bırak falan filan meğer ilk oyunuymuş ranked.... koca maçta 1 tane stun tutmadı 1 tane

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Response- -- 22 Mart 2013; 3:52:32 >
  • En vahimi de jungle pick yapıp gang nedir nasıl yapılır bilmeyen insanların olması. Leaverleri AFK'ları söylemiyorum bile.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle yanlız degilsin bu yolda hep beraber yuruyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hachi-kyu-san

En vahimi de jungle pick yapıp gang nedir nasıl yapılır bilmeyen insanların olması. Leaverleri AFK'ları söylemiyorum bile.

en fenası lanede her feedleyenin jungler'a saldırması. "gang nerde gang, madem bilmiyon niye jungle seçiyon" falan filan. bi kere kardeşim gang değil o gank. ikincisi bu kelimeyi kullananları gözünden tanırım, bu dediğim tipler genelde bunlardır.
  • sorun hep başkalarında kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: asterisk*
    en fenası lanede her feedleyenin jungler'a saldırması. "gang nerde gang, madem bilmiyon niye jungle seçiyon" falan filan. bi kere kardeşim gang değil o gank. ikincisi bu kelimeyi kullananları gözünden tanırım, bu dediğim tipler genelde bunlardır.

Katılıyorum bunlar en fenası da, champ pick ekranında "cant play jungle" falan diye zırlayıp, "top top top" diye yalvarıp, sen başka kimse seçmiyor takım düzgün olsun diye jungle aldığında mutlaka oyun içinde ve sonunda jungler'a sallamasıdır. İstisnasız olur bu. Sen jungle fail etsen bile late game'de faydam dokunur diye rammus, malphite, amumu falan alırsın jungle'a. Takımı düşünürsün. O kendini düşünür.

Sanki ben dedim sana pro jungle oynarım bana bırakın diye, kimse almıyor diye aldık, kötü de oynamıyoruz ayrıca ama neymiş yeterli gank atmamışız. Atmadım ne yaptım ormanda blue buff'ın yanına oturdum piknik mi yaptım, baron genelev işletiyorda karı kıza mı gittim? sana gelmiyorsam diğer tarafa yardım ettiğimdendir. Hayır genelde bu tipler bir de öküz gibi feedlerler. Karşı taraf 2 level fark koyar top'ta. Yarı canda duruyordur gank at gank at diye ağlar. Lan adam item'da levelde ikimizden de önde, dalsak ikimiz alıp çıkacak bizi, kuleye yaslan farm yap işte, beni de çağırıp niye double kill verdirtiyon adama, kafan hiç mi basmıyor?

Bir diğer modeli de dana gibi pushlar lane'i, pushlarken last hit de yapmaz, pushladığı halde farmda geri kalır, bir de gank yer ölür, sonra başlar zırlamaya "adamların jungle'ı 3 kere geldi sen gelmedin" diye. La Allahın malı öküz gibi pushlarsan tabi karşı jungle 3 defa gelir. Bırak o pushlasın da ben geleyim sana 3 defa MAL! Az ye kendine bir ward al pushlayacaksan fakir. sonra o ward'ı da gider ben alırım adama ölmesin daha fazla diye, bir teşekkür bile etmez ayı. Sanki benim görevim bu mal gank yemesin diye lane'ini wardlamak.

Neyse konusu açıldı nefretimi kusayım dedim :) Sözlerim ilk mesajı atan arkadaşa değil kesinlikle, genel olarak oyunda tiksindiğim adamları hedef aldım yanlış anlama olmasın.

• Ranked girdim dün.Adam yanlis pick yapti sonrada salla bisi olmaz dedi sonuc yenildik.Adamın umrunda deilki.

• quote:

quote:

En vahimi de jungle pick yapıp gang nedir nasıl yapılır bilmeyen insanların olması. Leaverleri AFK'ları söylemiyorum bile.

hayır onun adı gang. Gank nedir :D katletmeyelim İngilizceyi. Zaten Türkçeyi yeteri kadar katlediyoruz

Bu arada yanlız değilsin kardeşim. West serverında üyeliğimi kasmaya başladım.
    Ranked orda girmeye başlıcam yakında en azından keyif alırım diye düşünüyorum.
    TR de kanser olmaktan iyidir.
    Daha dereceli girip ooo bu ne garipmiş seçim ekranı falan diyenler var.
    Lee sin jungle alıp W atan akaliyi E basıp görünür yapmayı bilmeyen gold 5 te kişiler var.
    Rezillik TR serverı başka bir şey değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IBlackRose -- 22 Mart 2013; 15:46:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: foergun276

quote:

Katılıyorum bunlar en fenası da, champ pick ekranında "cant play jungle" falan diye zırlayıp, "top top top" diye yalvarıp, sen başka kimse seçmiyor takım düzgün olsun diye jungle aldığında mutlaka oyun içinde ve sonunda jungler'a sallamasıdır. İstisnasız olur bu. Sen jungle fail etsen bile late game'de faydam dokunur diye rammus, malphite, amumu falan alırsın jungle'a. Takımı düşünürsün. O kendini düşünür.

Sanki ben dedim sana pro jungle oynarım bana bırakın diye, kimse almıyor diye aldık, kötü de oynamıyoruz ayrıca ama neymiş yeterli gank atmamışız. Atmadım ne yaptım ormanda blue buff'ın yanına oturdum piknik mi yaptım, baron genelev işletiyorda karı kıza mı gittim? sana gelmiyorsam diğer tarafa yardım ettiğimdendir. Hayır genelde bu tipler bir de öküz gibi feedlerler. Karşı taraf 2 level fark koyar top'ta. Yarı canda duruyordur gank at gank at diye ağlar. Lan adam item'da levelde ikimizden de önde, dalsak ikimiz alıp çıkacak bizi, kuleye yaslan farm yap işte, beni de çağırıp niye double kill verdirtiyon adama, kafan hiç mi basmıyor?

Bir diğer modeli de dana gibi pushlar lane'i, pushlarken last hit de yapmaz, pushladığı halde farmda geri kalır, bir de gank yer ölür, sonra başlar zırlamaya "adamların jungle'ı 3 kere geldi sen gelmedin" diye. La Allahın malı öküz gibi pushlarsan tabi karşı jungle 3 defa gelir. Bırak o pushlasın da ben geleyim sana 3 defa MAL! Az ye kendine bir ward al pushlayacaksan fakir. sonra o ward'ı da gider ben alırım adama ölmesin daha fazla diye, bir teşekkür bile etmez ayı. Sanki benim görevim bu mal gank yemesin diye lane'ini wardlamak.

Neyse konusu açıldı nefretimi kusayım dedim :) Sözlerim ilk mesajı atan arkadaşa değil kesinlikle, genel olarak oyunda tiksindiğim adamları hedef aldım yanlış anlama olmasın.

Günah keçişi resmen jungler ve support. Top mid veya adc feedlerse suçlu ama diğer roller her halükarda suçlu. Bunlarla oynamak için en az 3 tane jungler olması lazım babysit için. Toptaki adam ward almıyor gank yiyor ward al diyorum support muyum ben diyor. Westte çok rastlıyorum bunlara w/l +20 gibi bişey. W/l daha düşükken daha mantıklı rakipler takım arkadaşları geliyordu resmen. hatta bir keresinde aşırı derece pushluyor bizim toplaner. Pushlama dedim gank atamıyorum dedim noob oldum. Karşı jungle gank geldi ona öldü ward al dedim gene ben noob oldum gank gelmiyorum diye. Baktım bizimki almıyor ward, karşıdaki wardlıyor. Gittim pink aldım temizledim daha rahat gank atmak için counter-gank yememek için adam bana support musun işini yap dedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: IBlackRose

quote:

quote:

hayır onun adı gang. Gank nedir :D katletmeyelim İngilizceyi. Zaten Türkçeyi yeteri kadar katlediyoruz

Lee sin jungle alıp W atan akaliyi E basıp görünür yapmayı bilmeyen gold 5 te kişiler var.

http://www.urbandictionary.com/define.php?term=ganking
    http://www.urbandictionary.com/define.php?term=gank

• quote:

Orijinalden alıntı: khanjui

Yalnız değilsin kardeş.

Mustafa Erdut Nerede ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: IBlackRose

quote:

quote:

Gang mafyadır gank ise baskın basma anlamına gelir !

• quote:

Orijinalden alıntı: FernOnty

Her oyun bir sıkıntı, bir arıza arkadaş bıktım artık. Tam terfi edicem hoop sıfırlanıyorum. Biri gelir istediği olmadı diye feedler, birtanesi cıkar Sona'ya ad kasar becerıksızlık dız boyu zaten takımdakı cocuk cocuk kavgalardan bahsetmıyorum bile. Acaba böyle salaklar birtek beni mi buluyor cok merak ediyorum cidden.

Çözüm Basit - Server Transfer Scroll yada Kendi Takımın.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.