Şimdi Ara

Türk savunma sanayii için büyük gün: 30 Atak helikopteri satışı (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
1
Favori
5.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zero fear

Kırdıysam özür dilerim kardeşim hakkını helal et.

Alıntıları Göster
    Sorun yok helal olsun sen de et. Ben seninle aynı görüşte olmadığımızın yıllardır farkındayım ama telefon konularında rastlıyorum nickine, orada birbirimize faydamızın dokunduğu oldu. Yine olabilir. Bu yüzden bazıları gibi troll diye bloklanılacak kişilerden olmadığını normal biri düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu pakistan şaşırtmadı satın alacak demirbaş ülkedir pakistan.https://www.sozcu.com.tr/2018/gundem/8-yillik-dost-kazigi-2340713/

• carloska kullanıcısına yanıt
    piyasa ithalat ve ihracatlara hemen tepki vermez
    buradaki alışverişte tepki 2-3 ayı hatta 1 yılı bile bulabilir.
    Paranın piyasaya sürülmesi ile alakalı bir konu yani.

Dolar 5 lira olabilir. Ama iki ay sonra haberin etkileri doları 4.90 e çekebilir mesela.
  • sertokus S kullanıcısına yanıt
    triyaki433@gmail.com buradan ulasabilirsin

Özel mesajlara cevap yazamiyorum.

• İyiye iyi kötüye kötü demeyi öğrendiğimizde birçok sorunumuz çözülecek sanırım. Askeri araçlarla ilgili bir uzmanlığım yok ama muhtemelen Ataklar medyanın aberttığı gibi dünyanın en iyi taaruz helikopteri değillerdir. Ancak her zaman her şeyin en iyisini üretiyor olmakta gerekmiyor. Sizin kendi işinizi görebilecek kalitede ürünü mümkün olan en yüksek yerlilik oranı, en iyi fiyatlandırmayla üretebiliyorsanız bu benim için yeterlidir. Ayrıca yaptığınız en ufak çalışmanın bile bir sonraki projenize artı değer olarak döneceğini (know-how edineceğiniz) de unutmamak gerekiyor. Bugün Pakistana diğer gün x bir ülkeye satışının yapılabilmesi çok güzel bir gelişme. Amacımız nasıl daha iyisi olur diye uğraşmak olmalı.

Siyasetin toplumda kutuplaşmaya sebep olmaması en büyük dileğim. Bir kısmın ölümüne sevdiği diğer kısmın ölümüne nefret ettiği bir toplum olamaz, olmamalı.. Her seçim sonrası diğer partiye oy veren halka karşı zafer kazanmış ya da seçimi kazanan partiye oy veren halka savaş kaybedilmiş şekilde sonuçlanmasını artık benim bünyem kaldırmıyor...

• Ulan bi kere istisnasız şurada mutluluk göreyim. Neyin muhalefeti yapılıyor ya. Biri enflasyon demiş birisi asgari ücret demiş birisi motor amerikan tasarım italyan demiş. En büyük ihracatın altınada bu yorumlar ne kadar anlamsız ya.

• Birinizde söyleyin. Bu helikopterin fabrikası nerde arkadaş?

• hatırlıyorum bundan birkaç sene önce atak helikopterinin prototip çıkdığında nerede bu. uyduruyorlar. fabrika yok. vs vs ile çamur atanlar bakdılar helikopter canlı canlı kullanılıca aynısını yerli uçak için yapmaya çalışıyorlar. kendinizi aciz durumua düşürüyorsunuz maalesef

• Kötüleyenlerin yerinde olmak istemezdim.

• Ülke için çok güzel bir gelişme helal olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: ALBAY

Birinizde söyleyin. Bu helikopterin fabrikası nerde arkadaş?
    Müdür dalgamı geçiyorsun yoksa trollmüsün

• Bunun gibi daha nice güzel haberlere..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Synch3 -- 14 Temmuz 2018; 23:48:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haylaz__

Müdür dalgamı geçiyorsun yoksa trollmüsün

Alıntıları Göster
    Niye dalga geçeyim? Ciddi bir soru soruyorum. Cevabın yoksa cevap vermek zorunda değilsin.
  • quote:

Niye dalga geçeyim? Ciddi bir soru soruyorum. Cevabın yoksa cevap vermek zorunda değilsin.

Alıntıları Göster
    Araştır göreceksin elinin altında internet var

• Ömerayhan kullanıcısına yanıt
    Yazık asgari ücreti vasıfsız olarak tanımlamış...Yazık cidden bu ülkeden bir ... olmaz..

Sanıyor ki TR genelinde asgari ücret aynı hahhaa. Yazık la..

Bu arada asgari ücret kira ya göre belirlenir... İstanbul oturacak yer bulamazsa FAKİR o ücrete çalışacak elaman bulamazsın... Bu da asgari ücreti attırarak çözebilirsin... Yani şuanda ekonomi tutunmanın en büyük sebebi o vasıfsız değin insanlardır...

Şimdi yürü git niteliksiz insan seni...
  • quote:

Orijinalden alıntı: haylaz__

Araştır göreceksin elinin altında internet var

Alıntıları Göster
    Sen merak etme araştırdım. Bulsaydım zaten buraya sormazdım. Bilmiyorsan bir daha benden alıntı yapma. Çok biliyorsan söyle.

Evet arkadaşlar fabrikanın yerini söyleyebilecek olan var mı?

• Bu arada bu adamların bize 18 milyon dolar borcu var.Daha önce aldığı ekipmanların paralarını ödeyemediler..Nasıl oluyor da satın alıyorlar acaba. (: Bence büyük bir vurgun olacak gibi...
  • Atakları üretmek 10 yılımızı aldı.

Umarım önümüzdeki 10 yıl içerisinde çok daha güzel askeri araçlar üretip, satacağız.
  • quote:

Sen merak etme araştırdım. Bulsaydım zaten buraya sormazdım. Bilmiyorsan bir daha benden alıntı yapma. Çok biliyorsan söyle.

Evet arkadaşlar fabrikanın yerini söyleyebilecek olan var mı?

Alıntıları Göster
    https://youtu.be/crOe4UqfIC4

Üretim TUSAŞ havacılık ve uzay sanayi

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.