Şimdi Ara

Türk Sağ bek ve Sol bek Bulalım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
19.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar gelin bu konuda Galatasarayımıza Türk futbolculardan adam gibi sağ bek ve sol bek bulalım..
    Takımımız sağ bek ve sol bek sıkıntısı çekiyor..Eboue gitti diyelim..Başka alternatifler arıyalım..Mesala kimleri transfer edebiliriz..Yada altyapıda bu açığımızı kapatacak oyuncular var mıdır ?

• Solbek olarak Atila Turan var diyorlar Fransada. Tabi izlemedim ama duymuştum.
  • Sol bek için kesinlikle Atila Turan derim, çok güçlü bir genç
  • Atilla Turan sene basinda Porto ya gitti diyebiliyorum

Hasan Ali Kaldirim su an Hakan baltadan iyi

sag bek olarak ise Eboue gayet uygun.

keske altyapidan bir bek cikartabilsek.
  • Sol bek Hasan Aliyi almalıyız, gökhan gönülün sol ayaklısı daha da herhalde 22 yaşında.
  • bulsak ne olacak? yönetimden birine "aa bakın şu futbolcu süper sol bek, sağ bek bilmem ne için" dendiğinde dinleyecekler mi bizi?
  • hasan aliyi unutun sözleşmesi bitmediği sürece vermez hurma
  • Kamil Ahmet Çörekçi diyorum, geçen yaz olan u19 turnuvasının en iyi 11ine seçildi bu çocuk, daha 92 doğumlu, sağ bek sağ açık.
  • Balta, Volkan, Caglar sen bu adamlarin hepsini milli takim seviyesinde aldin sonrada verim istedigin gibi alamiyorsun o isimlerin kendi takimlarinda iyi olmasi demek Gsda iyi olucaklari demek degil.
    En basit örnek Necati ve Yigit arasindaki farki kaliteli adam farkini gösterir bir tanesi tek macta digeri 3 4 macta tik yok daha.
    Ayrica Gsyin asil sorunu beklerden önce sag ve sol acikta hadi Emre colak eski yerine sola alirsa bir nebze düzelir ama sag taraf asil bomba orada bekten ziyade o tarafa oyuncu bakin.
    Anadolu takimlarinda farkli olabilecek oyuncu 3 5 tane bütün mevkiler dahil onlardan kacan isimde Olcan oldu zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mancukya

Balta, Volkan, Caglar sen bu adamlarin hepsini milli takim seviyesinde aldin sonrada verim istedigin gibi alamiyorsun o isimlerin kendi takimlarinda iyi olmasi demek Gsda iyi olucaklari demek degil.
    En basit örnek Necati ve Yigit arasindaki farki kaliteli adam farkini gösterir bir tanesi tek macta digeri 3 4 macta tik yok daha.
    Ayrica Gsyin asil sorunu beklerden önce sag ve sol acikta hadi Emre colak eski yerine sola alirsa bir nebze düzelir ama sag taraf asil bomba orada bekten ziyade o tarafa oyuncu bakin.
    Anadolu takimlarinda farkli olabilecek oyuncu 3 5 tane bütün mevkiler dahil onlardan kacan isimde Olcan oldu zaten.

Yiğit de ilk maçında iyi oynadı ve gol attı alakasız bir örnek olmuş. Üstelik Yiğit, Necati gibi gol atsın diye alınmadı. Adam kanat oyuncusu ve yaşı çok genç olduğundan ilerisi için düşünüldü. Sezon sonuna kadar kendini gösteremezse Sercan gibi o da yedek kulübesine mahkum olur. O senin beğenmediğin Kewell da ilk maçında top daha ayağına değer değmez gol atmıştı ve çok iyi oynayarak kalite farkını ortaya koymuştu. (gerçi senin başka bir sıkıntın var o adamla ilgili) İlk maç hiç bir zaman ölçü değildir. Bu Necati'nin kalitesiz olduğunu göstermez tabi ki çok iyi bir oyuncu, zaten alternatif mevkisi oyun kurucu olması. Bu sebepten isabetli pasları ve asistleri mevcut. İleride yatıp top ayağına gelsin diye beklemez, sürekli adam kovalar.

Türkiye'de Hakan Balta, İsmail Köybaşı, H.Ali Kaldırım ve Çağlar dan daha iyi yerli sol bek varsa çıksın birisi söylesin. Zaten adam gibi sol bek olsa milli takımda görürdünüz. Hakan ve Çağlar zaten bizde, İsmail'i zaten Beşiktaşın futbolcusu alamazsın, Hasan Ali de malum Kayseri'nin futbolcusu, konuşmaya bile gerek yok. Yabancı kontenjanı farklı bölgelerde kullanılacağı için o yüzden sol bek için boşuna hayal kurmayın derim. Sağ bek zaten Eboue var. Önemli olan Eboue'ye alternatif bulabilmek. Bu durumda Sabri'den başka yedek aklıma gelmiyor.

• Edit: Kewell ilk maçında topla buluştuğu an kafayla gol atmıştı, ayakla yazmışım. Üstelik aynı maç 1 de asisti vardı ve Süper Kupa'yı kazanmıştık.
  • sabri ve H.Balta yerine sadece takım içinden sağ beke YEKTA solbek çağlar oynasa bile yeter .
  • hakan balta ofansif olarak zaten yok , bir maçta 3 orta açmıyor..Gel gelelim defanstata hatalar yapıyor..
    Caner erkin vardı en azından defansif olarak birşey yapamasada ileride çok destek veriyordu..
    Demek istediğim koskoca futbol camiasında hakan balta , sabri , çağlar gibi adamlardan başka adam gibi alabileceğimiz Türk sağ bek - sol bek yok mu ?

Not:Yukarıdaki bir arkadaş yönetime söylesek alacaklarmı sanki demiş..İstemesini bildikten sonra aldırırsın..Bakın bjk taraftarı quaresmayı nasıl aldırdı
  • quote:

Orijinalden alıntı: tony hawk

Kamil Ahmet Çörekçi diyorum, geçen yaz olan u19 turnuvasının en iyi 11ine seçildi bu çocuk, daha 92 doğumlu, sağ bek sağ açık.

Kayseri kapmis malesef :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tony hawk

Kamil Ahmet Çörekçi diyorum, geçen yaz olan u19 turnuvasının en iyi 11ine seçildi bu çocuk, daha 92 doğumlu, sağ bek sağ açık.

Kayseri bedavaya kapmis malesef..
  • quote:

Orijinalden alıntı: d4ng3r

Sol bek Hasan Aliyi almalıyız, gökhan gönülün sol ayaklısı daha da herhalde 22 yaşında.

Hasan ali sözleşmesi bitme tarihi yakınsa alınabilir fena değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: «WhiSKy»

quote:

Orijinalden alıntı: mancukya

Balta, Volkan, Caglar sen bu adamlarin hepsini milli takim seviyesinde aldin sonrada verim istedigin gibi alamiyorsun o isimlerin kendi takimlarinda iyi olmasi demek Gsda iyi olucaklari demek degil.

Yiğit de ilk maçında iyi oynadı ve gol attı alakasız bir örnek olmuş. Üstelik Yiğit, Necati gibi gol atsın diye alınmadı. Adam kanat oyuncusu ve yaşı çok genç olduğundan ilerisi için düşünüldü. Sezon sonuna kadar kendini gösteremezse Sercan gibi o da yedek kulübesine mahkum olur. O senin beğenmediğin Kewell da ilk maçında top daha ayağına değer değmez gol atmıştı ve çok iyi oynayarak kalite farkını ortaya koymuştu. (gerçi senin başka bir sıkıntın var o adamla ilgili) İlk maç hiç bir zaman ölçü değildir. Bu Necati'nin kalitesiz olduğunu göstermez tabi ki çok iyi bir oyuncu, zaten alternatif mevkisi oyun kurucu olması. Bu sebepten isabetli pasları ve asistleri mevcut. İleride yatıp top ayağına gelsin diye beklemez, sürekli adam kovalar.

Türkiye'de Hakan Balta, İsmail Köybaşı, H.Ali Kaldırım ve Çağlar dan daha iyi yerli sol bek varsa çıksın birisi söylesin. Zaten adam gibi sol bek olsa milli takımda görürdünüz. Hakan ve Çağlar zaten bizde, İsmail'i zaten Beşiktaşın futbolcusu alamazsın, Hasan Ali de malum Kayseri'nin futbolcusu, konuşmaya bile gerek yok. Yabancı kontenjanı farklı bölgelerde kullanılacağı için o yüzden sol bek için boşuna hayal kurmayın derim. Sağ bek zaten Eboue var. Önemli olan Eboue'ye alternatif bulabilmek. Bu durumda Sabri'den başka yedek aklıma gelmiyor.

Elamanin ilk oynadigi mactaki rakip kimdi ayrica ne zamandir bir oyuncu gol atti diye iyi oluyor. Gol atma olayi senin yorumun ben kanatlardan asagi inmesine ve yaptigi ortaya bakarim sen Yigitin bunu yapabildigini görmedim hayir 1 kere bile yapamadi zaten oyuncu icin baya bir para ödenmis umarim ilerleyen haftalarda düzelir ama su anki durumuyla Kazimin 10 da 1 bile degil düzelirmi düzelebilir neticede Terim izlemis alinmasini istemis.
    Ama bir oyuncu konusurken su andaki ve oynamis oldugu maclara bakiyoruz. Sol bekler konusunda ayni fikirdeyiz zaten biz 3 tane milli takim seviyesinde oyuncu aldik bunun yaninda orada Insuada oynadi ama bir bekin iyi oyunu önündeki sol acigin perfomansi ilede alakalidir arkadasi ne kadar yardim ediyorsa ne kadar hatasini kaybetmeye calisiyorsa okadar iyi gözükür önceki sezonlardada Gsda oynayan aciklar tek yönü oynuyordu.
    Benim sıkıntım falan yok ama sizin söyleme sebeblerinizi biliyorum. Ayrica bu tarz sacmaliklara girme 2 mac oynayan 5 mac yatan adami konusup durmayin sürekli demekki Terimden bu isten anlamiyormusda bunlari postalamis laf cambazligi isine girme. Benim o oyunculara bakis acimin sebebi yetersiz olmalari sizin bakis aciniz ise Fan klubundeki olaylara bakarsan Fathih üreklik durumuna kadar gidiyor bunlari yazanlarida ortaya cikartirim neler yazdiklarinizi.
    Ben futboldan anliyorum sizin gibi bos degilim birde onu anla alakasiz seyler konusuyorsun gereksiz yere yaziyi istedigin gibi alip yorumlayama kalkiyorsun zaten iyice batmisin ben Necatinin kaliteli oldugu icin ilk macta farki gösterdigini ama Yigitin su ana kadar bos oldugunu yazmisim. Biraz düsünerek konus

• Türkiye kupasında fener-konya torku şeker maçında genç bir sol bek vardı, fenerin sağ kanadını hallaç pamuğuna çevirmişti, o çocukta iş var sanki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iARDAs

Atilla Turan sene basinda Porto ya gitti diyebiliyorum

Atilla Sporting'te olmalı...

Ayrıca şuan sen bile Hakan Balta'dan daha iyisindir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10lincoln10

quote:

Orijinalden alıntı: iARDAs

Atilla Turan sene basinda Porto ya gitti diyebiliyorum

Atilla Sporting'te olmalı...

Ayrıca şuan sen bile Hakan Balta'dan daha iyisindir.

hmmm dogru

Sportingde oalbilir haklisin.

Portekize gittigi bir gercek. Malum Portekiz takimlarida sever genc yetenek alip pahaliya satmayi.

Hafif gobek yaptim evlendikten sonra. 2 ay spor yapayim herhalde daha iyi oynarim :)

ama benim asil mevki kalecilik napcaz :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.