Şimdi Ara

Türk Polisinin Yaşadıkları (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
157
Cevap
0
Favori
3.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oha adam akp hangi iftirayı atmış diye soruyor.

Otur şimdi işin yoksa camide içki içtiler camurundan, üzerine deri ceketli bandanalı Miami motorcycle kulübü üyesi 20-30 kişilik grubun isedigi turbanlidan devam et, camiler yakıldı muhabbetini yaz, yaz babam yaz. Hayır sanki sonunda inanacakmış gibi. Al tek hamlede 3 iftira. Akp den daha yalancı daha sahtekar parti mi var? Akp yi savunan biri neyine güvenip iftiraları anlatmamızı ister. Bu nasıl bir özgüven

Onu da geçtim hangi iftirayı atmisiz sorusunun geçtiği başlıkta paylaştığın ilk mesajı iftira videosu. La zaten konunun kendisi zaten iftira bu neyin ozguvenidir. Yok vallahi bu adamlarla tartışılmaz.

Akp en namuslu parti, hepiniz dört dortluksunuz ne iftirası deyip gecicen. Bu ozguven insanı korkutuyor. La benim savundugum Parti'nin bile illa bir hatası bir iftirası vardır. Ben böyle güvenmiyorum kendime, adam iftira içerikli başlık açıp, üstüne iftira videosu paylaşıp, kime iftira atmisiz diyebiliyor.

Ya diyecem utanmaları yok, ya da hakikaten şuur kaybı.... İnanılır gibi değil. Tartışılmaz bunlarla.

Ufff akp liker süper namuslu, Allah hepimize böyle temiz kalp versin deyin geçin. Şaka bir yana Allah korusun tabi. İnsan içine çıkamam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Türk Polisinin Yaşadıkları Türk Polisinin Yaşadıkları

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• GoSSgO G kullanıcısına yanıt
    :)

• hardday kullanıcısına yanıt

O görüntüler mevcut, cuma yayınlayacağız dediniz ama kaç cuma geçti saydın mı?

Peki diğerleri?

Senin iddian Rte ve internettekiler dahil hiçbir akplin yalan söylemediği, iftira atmadığı, algı yapmadığıydı.

Bana örnek göster diye ısrar ettin ve sonra benim sendeki ekran görüntüsünü atacağını söyledin. O görüntüyü atmadığına göre senin söylediğin de iftira.

Akpliler olarak sizler kadar küçük duruma düşen yoktur. Hala lafı çevirip algı yapmaya çalışıyorsun. Seni azıcık ciddiye alsam rteden girip bakanlar, aktrollerden çıkarım ama sen utanmayacağın için hepsini yok sayacaksın.

Senin yerinde olsam foruma bir daha girmezdim ama o zaman akpli de olurdum.Türk Polisinin Yaşadıkları 

Bu fotoları zamanın fetöcüleri servis etti. Aynı kaynaktan besleniyorsunuz. Bu fotolarla bu forumda propoganda yapan bir eleman daha vardı, topuklarına vura vura kaçtı ama er gec hukukun önüne çıkacak. Seni de unutmayacağız.

https://www.evrensel.net/haber/462788/adim-adim-curuyen-yalan-camide-bira-ictiler

Nasıl iftira attığınızı örnek gösterdiğin için teşekkürler.Türk Polisinin Yaşadıkları 

Türk Polisinin Yaşadıkları
    Türk Polisinin Yaşadıklarıbirgun.net
    Metiner'i Kabataş ile ilgili 'kandırmışlar': Biz görüntü var demedik, ‘paralel’ dedi
    https://www.birgun.net/haber/metiner-i-kabatas-ile-ilgili-kandirmislar-biz-goruntu-var-demedik-paralel-dedi-76902

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captain_turkiye -- 28 Haziran 2022; 23:50:31 >

• GoSSgO G kullanıcısına yanıt

Yok yok akpliler hiç yalan söylemiyormuş, iftira atmıyormuş, algı yapmıyormuş, hakaret etmiyormuş. Sosyal medyadakiler, internettekiler, bu forumdakiler dahil.Türk Polisinin Yaşadıkları 

Israrla örnek göster dedi, gösterdim hali ortada.

Güya benim ekran görüntüm varmış, söz verdi onu koyacakmış. Bekliyorum hala. Türk Polisinin Yaşadıkları 

• captain_turkiye kullanıcısına yanıt
    Eee işte kırmızı Tuborg işte ....daha ne olsun :)) içlerinde bunu yapacak illaki insan olacaktır. Ama bu demek değildir ki hepsi saygısız camiye... birinin yaptığını herkese mal etmemenin sana doğru olduğunu anlattığım sende buna imkan verdiğin için memnunum...

Türk Polisinin Yaşadıkları Türk Polisinin Yaşadıkları

Bunu sonra oraya koyulup iftira atıldığı ortaya çıkmıştı, hatta sonra bu iftira fetönün üzerine kalmıştı.

Bence neyin arkasında durduğuna iyi bak. Akpyi saçma sapan savunacaksın diye iyice coştun.

Senin söylediğin ve benim söylediğim şey belli, yukarıda yazıyor.

Verdiğin sözde duramıyorsun, yazdığın mesajın arkasında duramıyorsun. Yazık.

Siyasetçileri, teşkilattakileri falan anlıyorum ama senin gibi düz fanatikleri anlayamıyorum.

• Sistemsistem7042 S kullanıcısına yanıt
    Yok fetoculer de orada idi zaten ortalığı karıştırmak için...yahu demokrat ulkedeyiz..fikir özgürlüğü yok mu :)))) Kime hakaret ettim.. zaten sosyal medyada olduğu videoları attım. Herkesin bildiği. Yani herkes sizin gibi düşünmeyince yargıya müdahale edip insan mı sallandiracaksiniz. Kimse ile bişi yapmadım insanca bazen hararetli bazen laf atarak yazistik. Ama seninle ilgili işlem baslattirmak şart oldu. Burada bana propaganda yaptığımı hukuk önünde ispat edemez ve tehditlerinin tehdit olmadığını ispat edene kadar seninleyim.... yok öyle külhan beyliği.

Senin işlemini yesinler. Bak sana buradan bildiriyorum burada paylaştığın fotolar fetö örgütünün servis ettiği fotolardir. Kim kulhan beyi goreceksin yakinda.

Sana net bir soru sorayım... Rejim cumhuriyet rejimi, Halk seçer Siyasi parti yönetir..

Şimdi bana hangi parti ve lideri bu ülkeyi üst refah seviyesine çıkartır ve hangi projeleri ile dünya ile yarışır hale getirir. Bilmediğimiz ne var bize anlat.

Paylaştığım fotolar yasal siteler den alınmış haber fotolarıdir. Benim çektiğim değil:) görüşeceğiz tâbi ki tanışacagiz kardeşim 🥰

Sen hatalı olduğunu söyleyip sözünde durursan bunlara geliriz.

Ama okumadığını anlamayan, devamlı aynı şeyleri yapan biriyle bunu tartışmak için zaman ayıracağımı sanmıyorsun herhalde.

Görüldüğü üzere siz akplilerin bilmediği çok şey var. Daha şu anki gerçekleri bile kabul etmek de zorlanıyorsun(sen daha bu seviyeye bile gelemedin).

Birak etiği filan bana sökmez bunlar. Sen gel vatanına ben karşılarım seni burada. Tez mez boşuna uğraşma

O zaman ne yapacaksın anlatacaksın.. Dedim ya rejim cumhuriyet ve izin verdiği kanun belli. Ben sana güven vermeyen bir muhalefet var diyorum. Sende diyeceksin ki.. yoo öyle değil... Bak şu parti şu lideri ile şunları yapacak.. vatansever birini bana anlat.. Türkiye Cumhuriyeti tarihinde yok 20 yıldır hükümette kalan Tek bir parti. Bu tesadüf ise anlat...

Birader ben sana bir şey anlatıp ikna etmek zorunda miyim. Senin kim olduğun belli. Fetö terör örgütünün servis ettiği görüntülerle propoganda yapan bir elemansin. Sana ben bir şey degil yaparsa hukuk yapar. O kafar. Kendini nimetten sanma. Senin gibi çok var.

Propagandayi ben mi yapıyorum. İlk servis edildiğinde bira tenekeleri görüldü camide..ve herkes haberini yaptı. Ben kendim mi yapıp koydum. Hâlâ haber kaynağı olarak duruyor. Propaganda yapan Türk polisin neler çektiğini mi anlatır. Orada arkadaş demiş cami yalanı diye. Bende İlk görüntüler bu yönde idi ve hala duruyor haber olarak, Cumhurbaşkanı da bu resimleri görüp demeç vermiş. Burada sıkıntı ne...

Ben ülkem için buradayım dış ticaret üzerine...iki ülkenin milyarlarca Euro ithalat ihracatını biliyor musun. Cumhuriyet tarihinin rekoru....

Ama senin şahıslara kinin vatan sevgisinin önüne geçmiş... Farkında değilsin. Sıkıntı..

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.