Şimdi Ara

Türk olduğum için çok üzgünüm (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
286
Cevap
2
Favori
22.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
225 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ya Somali 'de doğsaydın?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tersosmos kullanıcısına yanıt
    Türkçe yanında Arapça ve giriş seviyesinde italyanca biliyorum ama kendimi bilmez, cahil olarak görüyorum. Çok isterdim, yollasınlar...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • XrebeLLiousX kullanıcısına yanıt
    Hocam o zaman arabistana ya da italyanın girişine kadar gidebiliyorsunuz

Hiç yurt dışına çıktınız mı?

• Lana-Del-Rey kullanıcısına yanıt
    Giderseniz gidin hocam anlamadığım neden Türk olduğun için utandığını söylersin ki? Irkını seçme olasılığın yok. Kaldı ki eskisi gibi safkan Türkler de yok.

Bu arada Avrupa'daki Türkleri görünce ben de utanıyorum açıkçası. Çalışmazlar devletten işsizlik maaşı alırlar. Hollanda'da millet çalışmıyormuş çok yüzsüz insan dolu ben onlara Türk demiyorum kendim de gurbetçiyim bize çocukken Atatürk'ün kim olduğunu söylemediler hepsi siyasal İslamcı geçen güne kadar hepsi Erbakancı(milli görüş) idi şimdi akpartili oldular

Türkiye çok iyi diyorlar. -oradan Ahaber izliyorlar ne beklersin-Adamlar Türkiye'ye geliyor ceza meza dinlemiyor yüksek sürat kırmızı ışık yok. Euro ile geliyorlar her şey ucuz. En basitinden yakıt olayını düşünün. Eeee Türkiye'nin yararını düşünecek değiller. Yok arkadaş ülke acayip çıkar felsefesi üzerine odaklanan insanlarla dolmuş. Bunun suçlusu ise siyasal İslam. Atatürk'ün kurduğu ülke ile hiç alakası yok. Onun düşünce ideolojileri hepsini çöpe atıp şuan büyük güçlerin elindeyiz. Nerede o meydan okuyan Atatürk. Şimdi kınama bildirisi yayınlayan yeni Türk hükümeti var. Seçim bile yapamıyoruz. Lanet olsun böyle ülkeye. Biz bozduk biz düzeltelim diyoruz terörist ilan ediliyoruz.

Bende nefret ettim şimdi bende gidiyorum .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Return to Monke -- 9 Nisan 2019; 23:48:50 >

• furkanta_resmi kullanıcısına yanıt
    Komşu ülkelerin tümünü gezdim fakat Avrupa'ya açılamadım. İtalyancayı çat pat biliyorum ama karşılıklı birkaç çift sözü bir araya getirip getiremeyeceğimden de emin değilim. Burada gazetecilik ve yunan dili ve edebiyatı bölümlerinden mezun oldum ama bana ekmek kazandırmadı.

İlk fırsat elime geçtiğinde bu cehennemden çok uzağa gideceğim.

• ne andaval adamlar var ya adamın ülkeye vatana bağlılığı menfaat Türkiye şuanda dünyanın en büyük 12 ekonomisi arasında 82 milyonluk nüfusuylu dünyada önemli bir güç. (çin amerika gücünde değil)

misal diyelim amerikada yüzbinlerce evsiz insan var adam benim evim barkım yok amerika dünyanın ekonomik olarak en kötü ülkesi dese ne dersiniz?
  • caneycaney kullanıcısına yanıt
    Grünerlökka tarafları biraz daha hippi mekanı diye biliyorum açıkçası ama Grönland civarı da öyle mi tam bilmiyorum. Gittiğimde daha çok arap, zenci, pakistanlı vs. görmüştüm. Norveçli görmek zor gibiydi. Gece tehlikeli olabileceğinden hostelimi değiştirmek zorunda kalmıştım Karl Johan bizim Taksim gibi her şehrin kalbi ama Majorstuen sarışın kız konusunda favori semtim
  • quote:

Orijinalden alıntı: syrialin

Türkiye de benim gibi sizin gibi iyi insanlar da var bunu neden dusunmuyosunuz

Alıntıları Göster
    eczanede 1000 tl.ye köle gibi çalıştırmak mı iyi insanlık ?
    çalışanlarına asgari ücret dahi vermek istemediğini söyleyen sen değil miydin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: C.CEMİL

eczanede 1000 tl.ye köle gibi çalıştırmak mı iyi insanlık ?
    çalışanlarına asgari ücret dahi vermek istemediğini söyleyen sen değil miydin ?

Alıntıları Göster
    Aman hocam sakin Şimdi dava açar size uğraşmayın boşuna.
  • Sallama ziya hala 16-17 bandinda Türkiye bu enflasyonla bu dolarla mi 4 basamak atladık. Ne çekiyosan torbacinin numarasini ver istiyorum kafadan

• Gavur Padisah kullanıcısına yanıt
    kendisi zararlı çıkar :)
    asgari ücretin altında ,çok uzun süreli çalışma ve işçi haklarını tanımadığını söylediği bir sürü mesajı var

aslında ciddiye alsam ben onu şikayet ederdim ,babasının tükanını bile mühürlerler ve çok büyük cezalar kesilir :)
  • Türk olduğum için çok üzgünüm

Yüzünüz var mı gözlerine bakmaya?

• Bu dediğin ülkeler başka ülkelerin haklarını gasp ederek yakıp yıkarak bu güce refaha erişmiş ülkelerdir. Hak yiyen günden güne küçük ülkeleri sömüren bu devletler de yaşayarak harama ortak olacağıma yaşamam daha iyi..

Seni yetiştiren, bastığın toprağı sana armağan eden bu ülkeyi hak etmemişsin. Cahillikten bile korkutan bir durumdur.

Cahili eğitirsin ama buna çare yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi woodgate -- 10 Nisan 2019; 6:52:37 >
  • Kardeşim bu senin suçun değil sana bu lafı söyletecek duruma getirenler utansın

• C.CEMİL kullanıcısına yanıt
    Para kazanmak kolay değil ki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • En büyük 12 nereden çıktı? Yok öyle şey.
    Hatta yirminciliğe düşüyoruz haberiniz yok.

• Kırılgan ve ezik insanları dillerinden düşürmediği bir söylem hayatın sana verdikleri ile yaşamayı öğrenmen gerek zavallı bu tarz ağlamalarla sadece kötü durumunu daha kötü hale getirirsin.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.