Şimdi Ara

Türk olduğum için çok üzgünüm (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
286
Cevap
2
Favori
22.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
225 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende uzgunum cocugum ama uzulmekle olmuyo bunu degistirmek senin elinde istedigin her ulkenin vatandasi olabilir turk vatandasligindan cikabilir ve bir daha asla turkce konusmak zorunda dahi kalmayabilirsin onemli olan bunu ne kadar istediginle alakali gercekten baska biri olmaksa dilegin durma didin ve ol

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar konuyu açan arkadaşa kızıyorsunuz fakat gerçekten adam haklı

şu an şu ülkedeyim.

sürekli bir hakaret , saygısızlık veyahut yarı yolda bırakılmayı sürekli tadıyorum.

doğru söyleyen bir insanı neden linç ediyorsunuz?

konuyu açan arkadaş ve ben haklı olarak şunu istiyoruz

iyi insanlar görmek istiyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • haraco H kullanıcısına yanıt
    Hahahaha! :D haklısın hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Doğru söyleyen dokuz köyden kovulurmuş!

Dil öğren git diyenler olmuş millet gerçekten cahil. Dolar olmuş 7 lira. Gitmenin kuralları var. Öyle dil okuluna gidip iş bul diyen cahil insanlar var burada Diğer ülkeler kendi vatandaşına verir buradakiler siyasetçilere veriyor herşeyi ama hala türkçüler aman neyse salla gitsin şu türkçüleri
  • sakın gitme.bızı terketme
    bu milletin bu devletın sana çok ihtıyacı var
  • quote:

Orijinalden alıntı: caneycaney

Türk olmaktan dolayı üzgün değilim aksine gururluyum.

Ancak Türkiye'de doğmuş olmak beni üzüyor evet.
    Mesela İsveçte doğmuş bir Türk olabilirdik
    https://www.youtube.com/watch?v=lO3P2yXZQhs
  • Zenci Forvet kullanıcısına yanıt
    iki ay önce oslodaydım daha beterdi.

ortamlara göre değişiyor.Mesela avm ler full göçmen doluyken ünlü caddeler full yerli dolu.

Attığın videoda da pazar görüyorum.
  • caneycaney kullanıcısına yanıt
    Ben de Oslo'dan üç hafta önce döndüm. Tren istasyonu civarı arkasında Grönland semtini mi kastediyorsunuz? Özellikle o civarda her türlü pisliğin olduğunu yaşayanlardan bizzat duydum. Karl Johan caddesi zaten dilenci ve evsizlerle dolu.
  • Zenci Forvet kullanıcısına yanıt
    Karl Johans Gatede roman vari tipler var baş örtülüler onun haricinde genel sarışın kızlar oralarda takılıyor.
    Grönland dediğiniz yerde daha çok öğrenciler hippiler falan var.Uyuşturucu ve alkol bol dönüyor doğrudur ama kendi hallerinde takılıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: syrialin

arkadaşlar konuyu açan arkadaşa kızıyorsunuz fakat gerçekten adam haklı

şu an şu ülkedeyim.

sürekli bir hakaret , saygısızlık veyahut yarı yolda bırakılmayı sürekli tadıyorum.

doğru söyleyen bir insanı neden linç ediyorsunuz?

konuyu açan arkadaş ve ben haklı olarak şunu istiyoruz

iyi insanlar görmek istiyoruz.
    Dogru soyleyeni 9 koyden kovarlar. Bunu hic duymadiniz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kıyamet Senfonisi

Doğru söyleyen dokuz köyden kovulurmuş!

Dil öğren git diyenler olmuş millet gerçekten cahil. Dolar olmuş 7 lira. Gitmenin kuralları var. Öyle dil okuluna gidip iş bul diyen cahil insanlar var burada Diğer ülkeler kendi vatandaşına verir buradakiler siyasetçilere veriyor herşeyi ama hala türkçüler aman neyse salla gitsin şu türkçüleri
    Irkından utanıyor isen hiç yaşama bence at kendini köprüden hem sen kurtul hem insanlık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türk olduğundan utanmak nedir ya. Bu topraklar da doğduğundan utanirsinda Türk olmaktan utanmak ne demek.

Bu ülkeyi bu hâle getiren Araplasmis zavallılar ile aramıza karışmış Ermeni Rum Yunan kirmalar.

• Evet ülkede aşırı cahil insanlar var ve maalesef geleceğimizi onlar belirliyor

Ama Türk olduğum için üzgünüm demek hiçbir türk vatandaşına yakışmaz

• Başka ülkeye git diyenlere bir sorum var: Başka ülkeye gidince insanın milliyeti mi değişiyor? Ola ki vatandaşlıktan çıktı; hayata sanki sıfırdan mı başlıyor?
  • Arkadaş için olumsuz yorumlar mevcut ama kendini anlatamamış bence. olay türkiyedeki siyaset,yaşam koşulları ve eşitlik; yoksa kimse doğduğu vatandan pişman olmaz, başka ülkeye yerleşmek istemez. kimse kimsenin derdini bilemez. bazısı hayatı zengin yaşar bazısı fakir o yüzden yorum yapıyorsanız aklınızla yapın, edebinizle yapın hakaret sizi haklı çıkarmaz sadece edepsizliğinizi gösterir.son olarak bizim hem insan hem de ülke olarak ileriyi görememe ve gelişememizin tek sebebi insanların düşüncesine yaptığımız saygısızlık,herşeyi ben bilirim havası ve düşünce özgürlüğünü kısıtlamamızdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kloveangel -- 9 Nisan 2019; 21:43:5 >
  • Legend_84 kullanıcısına yanıt
    Ne yazık ki suç sayılmadan size cevap veremiyorum. Türk tarafımdan nefret ediyorum. Size tavsiyem bir kaç yıl Amerika'da yaşayın görün insan aslında nasıl olmalı............
  • Türk olmaktan üzgünsen zaten Türk değilsindir
  • Konu sahibine atar gider yapan liseden kalma asarız keseriz türkçüleri halinden çok memnun galiba

1 ABD Doları eşittir
    5,70 Türk Lirası

Bunun üstüne çok bir şey yazmaya gerek yok bence.

5 ay sonra gidip kurtulucam, zihniyetiniz batsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lana-Del-Rey -- 9 Nisan 2019; 22:55:1 >
  • Seninle aynı fikri taşıyan 5 milyon insan vardır.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.