Şimdi Ara

Türk olduğum için çok üzgünüm (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
286
Cevap
2
Favori
22.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
225 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Amerika'da doğan Amerika bayrağı altında millî marş ve zafer türküleri söylüyor.

İtalya'da doğan da öyle, ve Alman über alles diyor Almanya için...

Bizim gariban da doğduğu yeri sevmek zorunda bırakılıyor sanki bir tabuymuş gibi, ülke mahvolmuş, şartlar ağır, intiharı düşünmek bir huzur verirken... Ben ülkemi, kültürümü, tarihimi severim ve hizmet de edeceğim bu garibanlar için ama sevmeyene de saygım var; iyi bir insan, insan gibi insan olduğu sürece.

Vatan millet Sakarya güzeldir ama 1000 yıl sonra Mars'da doğanlara anlat o vatan milleti bakalım... Herkesin duyguları kendine, ahan da bu kadar işte.Bu açıkgörüşlülüğü ancak fikren olgun olanlar kabûl eder, bizim forum bu kadar ileriyi düşünecek kafada değil.
  • Türk olmak zordur. Her baş her beden bunu kaldıramaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ülkeni yöneten insanlarla sahip olduğun kimlik ne alaka ? Boş yapıyorsun şuan , yapma.
  • SPHAR3X kullanıcısına yanıt
    Ülkeyi yöneten değil de belki yönetilenlerin bu kadar tepki vermemesinden nefret etmiştir belki hocam arkadaş.Çünkü halkı geçtim yerdeki kedi gökteki kuşları böyle yönet onlar bile dile gelir tepkilerini ortaya koyarlardı.Ama bizim halkımız koymuyor ne yazık.
  • ışıl_1905 I kullanıcısına yanıt
    Erkek forumu değil zaten bir sürü kız bu forumu biliyor. Ama burda bazen cahil ve keko erkekler oluyor üstünlük taslamaya çalışıyor neden geldiniz diye kendilerince :D sanal ortama güvenerek diyorlar :D Gerçek hayatta kız görseler bırak sorgulamayı konuşamazlar bile.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • edirneli86 E kullanıcısına yanıt
    Ne var ki hocam Türk olmakta?

• Bogazicili_zekiye kullanıcısına yanıt
    Biliyor ama ben hiç denk gelmedim oyuzden böyle düşünmüştüm ve haklısın

• Bogazicili_zekiye kullanıcısına yanıt
    evet egonuz yüzünden konuşamadığımız doğru.Hatta Elle dergisinin yaptığı 190 ülkeden kadın egosu sıralamasında Türk kadınları 1.sıradaymış.Yani böyle bir durumda nasıl akıcı konuşmamızı bekliyorsun bizden?Tabiki yaklaşmaya çekineceğiz bundan normal ne var.Ama avrupalı rus kızlar varken sizlere şahsen yaklaşmam bile
  • Hocam sizin olay türk olmakla değil türkiyede yaşamakla alakalı.

• darkwingduckwithblaster kullanıcısına yanıt
    Adamsin be iste benim kafa bu arada şarkıyı iyi buldun ha XD

• Biri size vatan millet sakarya hikayesi anlatıyorsa kesinlikle sizi kullanmak istiyordur. Arkanızı dönün ve bütün imkanlarınızla kaçın.

(Neden böyle yazıyorum, bugüne kadar böyle gördüm de ondan. Kimsenin vatanseverliği lafla sınanamaz. Zamanı geldiğinde kim vatansever, kim değil anlarsınız.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi troley111 -- 9 Nisan 2019; 17:54:34 >
  • fsdister kullanıcısına yanıt
    +1

• Bu hayıflanacak bir koni degil ki gerekli mercilere başvur önce vatandaşlıktan çık sonra ülkeyi terkedip tanınmadığınız bir ülkeye gidip kendinizi başka bir soy , millet , etnik.köken artik adina ne derseniz deyin o şekilde kendinizi tanıtın veya ifade edin . Şahsi görüşüm burada marjinal fikirlerinizi ifade edip toplumun ortak değerlerini geyik muhabbeti yapılmasına imkan vermeyin.

• Değerli kardeşim sorun sende değil maalesef ülkeyi yöneten zihniyette bu yüzden hiç kendinde hata arama ancak şöyle bir şey var Türk diyorsun ama şurada kaç kişiyiz coğrafyada, senin Türk sandığın millet aslında arap rum bozması emin ol, Türklük ten utanma gurur duy ve iş konusunda Avrupa da şansını denemelisin ancak geçmişinden ve mensup olduğun milletten utanmak dünyanın en aşağı duygusudur bu hataya düşme sakın.

• dobrasam kullanıcısına yanıt
    Sen nereden biliyorsan kırma olmadığını e devletten bakarak mı bak kesin yörüksündür sen dna analiz testi yapıp yollasana bana

• Öncelikle ben Türk üm demedim zira yahudi ermeni rus her ırka saygılıyım ikinci olarak yörük olsam ne çingene olsam ne önemli olan insan olabilmektir.

• nerden biliyon türk olduğunu...
  • dobrasam kullanıcısına yanıt
    Hem türklükle gurur duyup hem tüm ırklara insanlara saygılı olamazsın bir numaralı milliyetçi yalanıdır bu üstünlük hissetmediğin bir şeyden gurur duyamazsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2BA6261ED -- 9 Nisan 2019; 18:47:5 >
  • NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE 👑👍

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.