Şimdi Ara

Türk olduğum için çok üzgünüm (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
286
Cevap
2
Favori
22.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
225 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tutan mi var? git dil okuluna 1 aylik egitim paketi al 3-5 kelime ogren sonra yurtdisi icin 6 aylik dil egitimi al. egitim aldigin surece is bul ve calis. sonrada tutunurusun zaten

anlayacagin cokta gec kalmadin. al ve git...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizler gibi evinde tuvalet sicak su vs olan 3 ogun yemegini yiyip rahat yasayabilen insanlarin hayatini ruyasinda goremeyecek Bangladesh vatandasi fln ol istersen beterin beteri var.

Arkadasim, bende yurt disinda yasiyorum bi insanin daha iyi ulkede sartlarda yasamak istemesini anlarim ama bi insan keske turk olmasaydim diyorsa bu asagilik birseydir. Asla Turk oldugumu saklamam dunyayi dolastim gezdim 4 farkli ulkede yasayip calistim. Ulan ben niye turklugumden utanayim o ozendigin ulkelerdeki irkci dunyayi mahveden insanlar utansin biri utanacaksa milletinden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legend_84

İnsanlar nefreti Türkiye'ye değil.
    Kim sevmez bu cennet vatanı???
    Milletvekili ve siyasetçiler yüzünden bütün bir ülke özellikle yeni nesil dinden, ve bu ülkenin siyasetinden midesi bulanıyor artık!!!
  • ışıl_1905 I kullanıcısına yanıt
    bunu sizinle bir akşam yemeğinde tartışmalıyız hanımefendi.
  • Legend_84 kullanıcısına yanıt
    Bu kafa ile olmadı , olmaz da bundan sonra..
  • Evet çok şanssız olabiliriz ama afrikada doğmuş olabilirdik yada iran suriye, o yüzden hala yeteneğin zekan azmin var ise yüksek tahsil sahibi olup bir şekilde gelişmiş ülkelerde iş bulabilirsin, ben beceremedim fırsatım da oldu cahildim vs ama gençsen başarabilirsin

• 5237 S.lı Türk Ceza Kanunu MADDE 301
    Türk Milletini, Türkiye Cumhuriyeti Devletini, Devletin kurum ve organlarını aşağılama
    (Değişik: 30/4/2008-5759/1 md.)

(1) Türk Milletini, Türkiye Cumhuriyeti Devletini, Türkiye Büyük Millet Meclisini, Türkiye Cumhuriyeti Hükümetini ve Devletin yargı organlarını alenen aşağılayan kişi, altı aydan iki yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

• gkkt kullanıcısına yanıt
    MADDE 25- Herkes, düşünce ve kanaat hürriyetine sahiptir.
    Her ne sebep ve amaçla olursa olsun kimse, düşünce ve kanaatlerini açıklamaya zorlanamaz; düşünce ve
    kanaatleri sebebiyle kınanamaz ve suçlanamaz.
    VIII. Düşünceyi açıklama ve yayma hürriyeti
    MADDE 26- Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu
    olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmî makamların müdahalesi olmaksızın haber veya
    fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri
    yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
    (Değişik: 3/10/2001-4709/9 md.) Bu hürriyetlerin kullanılması, millî güvenlik, kamu düzeni, kamu
    güvenliği, Cumhuriyetin temel nitelikleri ve Devletin ülkesi ve milleti ile bölünmez bütünlüğünün korunması,
    suçların önlenmesi, suçluların cezalandırılması, Devlet sırrı olarak usulünce belirtilmiş bilgilerin açıklanmaması,
    başkalarının şöhret veya haklarının, özel ve aile hayatlarının yahut kanunun öngördüğü meslek sırlarının
    korunması veya yargılama görevinin gereğine uygun olarak yerine getirilmesi amaçlarıyla sınırlanabilir.
    (Mülga: 3/10/2001-4709/9 md.)
    Haber ve düşünceleri yayma araçlarının kullanılmasına ilişkin düzenleyici hükümler, bunların yayımını
    engellememek kaydıyla, düşünceyi açıklama ve yayma hürriyetinin sınırlanması sayılmaz.
    (Ek fıkra: 3/10/2001-4709/9 md.) Düşünceyi açıklama ve yayma hürriyetinin kullanılmasında uygulanacak
    şekil, şart ve usuller kanunla düzenlenir.

• < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İnsanların nefreti ülkesi değil, ak parti.

Bu yüzden konuyu farklı yerlere vatan sevgisine vs. çekmeyelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Archangel -- 9 Nisan 2019; 15:1:14 >
  • Türkiyeyi beğenmiyor şükür et iyiki afrikada doğmadın ozaman da bu lafı yazacağin o telefonun yada bilgisayarın bile olmucakti. Almanyaya git dil öğrenirsin ama ben ülkemi seviyom kötü insanlar yüzünden ülkemimi sevmicem kahrolsun kötüler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Durduğun kabahat

• _egeMen_06 kullanıcısına yanıt
    Fotoğraf i görünce artiladim yoruma git deyip yazıyı okuyunca geri aldım .

• Ben gurur duyuyorum Türk olduğum için . Sana gelince eğitim ve mesleki yönden yeterli biri olsaydın zaten gidebilirdin istediğin yere bu durumda bu ülkeyede yüksün .Önce sen bi kendini geliştirde sonra Türkliğe b*k atarsın.

• Teşekkür ederim gerek yok

• Ulkeyi Turkler yonetmiyor.Turkler yonetseydi ne konumda olurduk hayal bile edemiyorum.Sadece Ataturk doneminde yapilanlara baksan yeterli...

• Daha yabancı dil öğrenecek kapasiten yok Türk olamaktan utanıyormuş. Peh peh.

Biri şunu Amerika sokaklarına göndersin

• git afrikaya ,israile, ermenistana "politik sığınmacı" olarak direk alırlar seni
    ülkede rahat eder

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.