Şimdi Ara

Türk olduğum için çok üzgünüm (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
286
Cevap
2
Favori
22.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
225 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Evet, duymuyorum. Keşke hiç bilmeseydim buraları, bu kültürü. Bildim de ne oldu? Koca bir hiç.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • XrebeLLiousX kullanıcısına yanıt
    Kimse seni zorla tutmuyor istemediğin yerde de durmak zorunda değilsin en azından buradan giderek bu ülkede yaşayanlara da bir iyilik yapmış olursun ki şahsi istikbali toplum menfaatinden önce gelen menfaat üzere yaşayan kan emicilerin sayısı azalmış olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tepkiler haklısınız ama bunu Türk diyerek belirtmek çok yanlış.Aşağılayıcı olmuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu forumda gördüğün en güzel şey bu olabilir ya. Ben de bir Türk'üm ama defalarca keşke Türk olmasaydım diye düşünmüşümdür. Gerçekten kanunsuz, adaletsiz, ahlaksız bir toplumun mensuplarıyız. Buna mecburuz :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Persona_Non_Grata

Lan ne buyüttünüz şu vatan olayını, sanki kendiniz sectiniz Türkiye de doğmayı. Ugandada da doğabilirdin, Norveçte de. 1 Turk dünya ya bedel gibi vatan millet sakarya gibi safsataları çocukken güzel yiyordum da şimdi insan akıl edince bomboş iş olduğunu anladım. Afganistanda doğsadın, 1 afgan dünya ya bedel deyip kendi soyunla yine övünecektiniz kesin. İnsan olun yeter. Türk kürt, yunan ,ermeni boş iş bunlar. Bunlar faşistlerin oyuncağı olmuş kavramlar.
    Afganların hatta hiç bir miletten adamın Amerikalıların bile 1 Amerikalı dünyaya bedeldir diyeceğini hiç sanmıyorum bu olsa olsa Türkiye de olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.