Şimdi Ara

Türk olduğum için çok üzgünüm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
286
Cevap
2
Favori
22.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
225 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Keşke bir avrupa ülkesinde doğsaydım, yahut amerika birleşik devletlerinde... vatan millet sakarya hikayesini hiç duymasaydım örneğin. Hortumlamaları ve genele yayılmış sefaleti, bunun yanında devlet yöneticilerinin zenginleştiğini. Bu ülkeye dair hiçbir şeyi duymasaydım. Ve asla öğrenmeseydim ortadoğuda bir türkiye olduğunu ve türkü.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Linç is coming.

• Yallah ermenistana

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• imkanım olsa şu ülkede 1sn durmam. keşke göç edecek bir beynim olsaydı ahaber izleye izleye göç edecek bir beynimizde kalmadı.
  • loaders kullanıcısına yanıt
    Hocam dil bilmeden oralarda yaşamak çok zor. Burada ise bunca yoğun iş temposundan kafaya bir çift söz yediremiyorsun, içinde yer kalmıyor.

• Bir grup siyasinin kötü olması, bu milleti kötü yapmaz. Beğenmiyorsan gidersin, seni tutan yok. Sanki elin ecnebileri seni dört gözle bekliyordu da...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DrakeMcCain

Bir grup siyasinin kötü olması, bu milleti kötü yapmaz. Beğenmiyorsan gidersin, seni tutan yok. Sanki elin ecnebileri seni dört gözle bekliyordu da...
    Zaten elin ecnebileri onu dört gözle beklemediği için gidemiyor

• +1

Ahlaksız hadsiz cahil cühela insanlardan bıktım usandım bunlar yüzünden normal bir yaşam suremiyorum her yer manyak kaynıyor

• Erdoğan'a iki sallayin sosyal medyada HDP yi savunun CHP saflarında durun Almanya sizi alır beyler. Rahat olun.

• Ermenistan'a gidebilirsiniz arkadaş üyelerinizle. Sizin gibi vasıfsız insanlar çok zaten...

• quote:

Orijinalden alıntı: Return to Monke

Ermenistan'a gidebilirsiniz arkadaş üyelerinizle. Sizin gibi vasıfsız insanlar çok zaten...
    Nasıl ERMEİSTİNAEK MEİSTER AAAA gii ssielebielr

• Türk olduğum için çok üzgünüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Konuya dahil olmayan adam

Yallah ermenistana
    Hocam Ermenistan da insanlar kötü degil

• quote:

Orijinalden alıntı: hamza5806

+1

Ahlaksız hadsiz cahil cühela insanlardan bıktım usandım bunlar yüzünden normal bir yaşam suremiyorum her yer manyak kaynıyor
    Türkiye de benim gibi sizin gibi iyi insanlar da var bunu neden dusunmuyosunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: syrialin

Türkiye de benim gibi sizin gibi iyi insanlar da var bunu neden dusunmuyosunuz

Alıntıları Göster
    Reyiz ben bu insanlarin istisna olduğu ulkede degil

Bu insanların genel oldugu ulkede yasamak istiyorum

Yav normal insanla karsilasinca sasiriyorum bu ülkede

Dedem ve amcalarim almanyaya giderken babam kalmis simdi gidelim diyorum yok diyor kendi hayatini da bizimkini de b.k etti farkinda bile degil

Cahil cühela olsa bir sey demeyeceğim üniversite mezunu basili kitaplari olan bir adam ama ille de Türkiye ille de Türkiye ne var abi bu ülkede

7 8 ay evvel 20 yil yasadigim sehri terkettim insanlar sasirdi bana nasil yapabiliyorsun diye

VAllahi ve de BİLLAHİ yerim hazir olsun yarin ailemle avustralya amerika yeni zelanda gibi ulkelere derhal giderim hatta suan saat erken bak suan hazırım SU AN fransa ve italyaya da 4 5 ayda hazirlanirim dil ogrenirim

Tiksindim artik bu insanlardan

Ama foruma girmeye devam ederim burda 10 kisiden 3 4ü gayet iyi insan senin gibi mesela

• hamza5806 kullanıcısına yanıt

• Sen niye herşeye videdolu fotoğraflı yorum yapıyosun

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.