Şimdi Ara

Turk.net Yapa sorgulama (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
5.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sorgulama sayfası https://turk.net/kotasiz-vdsl-hizinda-internet/ bu fakat çalışmıyor şu anda
  • Güzel Bir Sistem yapmışlar fakat değerler yanlış bana maksimum 4 mb hız geliyor.

Turk.net Yapa sorgulama
  • Şuan sıkıntısız çalışıyor.
  • Request has been terminated Possible causes: the network is offline, Origin is not allowed by Access-Control-Allow-Origin, the page is being unloaded, etc.
  • Turk.net Yapa sorgulama

Max 10 alabiliyorum ama herkesi minimum 16 diye mi gösteriyorlar anlamadım. Hem neden AKN li paket almak zorundayım ? Aylık minimum 220 GB kullanıyoruz zaten ailecek.

edit: Altyapılarında değilmişim Vay arkadaş. Samsunun nerelerinde var acaba .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NvdiaAmd -- 20 Nisan 2017; 21:29:19 >

• Son olarak suan 77 deyim 1 mayisdan sonra 16 mbpsye düsürmesinler bizide? bendede max 16 yaziyor..
  • Bu şu anda kullandığım 50mbps türk telekom değerleri:

Turk.net Yapa sorgulama

Bu da turknet yapa sorgulaması sonucu:

Turk.net Yapa sorgulama

Hangisi doğru? Turknete başvursam ne verecek?

• Beyler sistem bağlı olduğunuz santralin hizmet verebilecek max değerini görüyor. Bazı arkadaşlar bu taramayı telefon makinanızın ucundaki kablodan yapıyor sanıyor gibi yazmışlar. Santral 16mbit hizmet verebilir, sen 14km uzakta oturuyorsan 1mbit alırsın tabiki :)
    İsterseniz oraya numara yazın, kapınızın zili çalınsın , gelen görevli hattınızı test etsin, öyle daha iyi olur değil mi :)
  • Turk.net Yapa sorgulama

Önceden 100 gösteriyordu ama artık tt gibi 50 gösteriyor daha üstünü tt de vermiyor zaten sistem düzgün çalışıyor gibi geldi bana hem adres hemde telefon numarasında aynı sonucu veriyor ama ben olduğum yerde yapa var sanıyordum demekki yokmuş ama 2017 planları içinde falan diyor gelir heralde yakında :)
  • ALABİLECEĞİNİZ HIZ
    75 Mbps

çıktı. forumda bu hız ilk bana cıkıyor herhalde. ama yapa kapsamında değilmiş hattım, "Henüz aktif altyapımız kapsamında değilsiniz. Ama bulunduğunuz yer 2017 yatırım planımızın içinde. Bugün TurkNet’li olursanız bölgenizde altyapımız devreye girdiğinde AKN’siz hizmetinizi hemen başlatacağız." diyor.
  • İstanbul'un göbeğinde Yapa yok helal olsun bayağı aktifler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende var sanıyordum yokmuş ist/alibeyköy santralde 50 mbps max hız çıktı fazlasında gözümüz yok tamamda 150 bin kişinin yaşadığı yerde neden yoklar ve 1 mayıs güncellemesi denmişti galiba onu göremedim 😧

• caerium C kullanıcısına yanıt
    hattının çıkabilieceği maksimum hız her zaman işe yaramaz. Arabandaki ibrenin hep sonunda mı kullanıyorsun :) hattında desteklediği bir nokta var
  • Zeytinburnu'nda SOL ve TTNet Fiber altyapısı yok, KabloNet yok. Fakat bulunduğum konumda YAPA var. Sevinsem mi bilemedim.
  • Bana da 35 mbit destekli yapasız. geçerim büyük ihtimalle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vdsl sinyal alıyorum modem arayüzünden bakında 90 mbps gibi Max hız gözüküyor ama buradan bakınca 16 diyor Max. Ben mi yanlış yorumluyorum yoksa başka bişi var yapa var mı yok mu diye mi bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lxde -- 20 Nisan 2017; 23:50:53 >
  • modem arayüzünde 81,hız testinde aldığım 35 sitede gösterilen 16
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lxde

Vdsl sinyal alıyorum modem arayüzünden bakında 90 mbps gibi Max hız gözüküyor ama buradan bakınca 16 diyor Max. Ben mi yanlış yorumluyorum yoksa başka bişi var yapa var mı yok mu diye mi bu.

siteye aldanma banada ilk 50 mbit öngördüler modem arayüzüne bak max değerler yazıyor şu an 75 mbit kullanıyorum.
  • TürkNet ya mevcut müşterilerine yada potansiyel müşterilerine yalan söylüyor. Alt yapı sorgulamasını anonim olarak yaptığım zaman AKN'siz paket var çıkıyor ama müşteri hizmetleri inatla yok diyor. Buyurun ekran görüntülerini.
    Turk.net Yapa sorgulama
    Turk.net Yapa sorgulama

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.