Şimdi Ara

Türk.net YAPA olan yerleri yazalım (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
415
Cevap
3
Favori
58.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İstanbul / Bağcılar da yapa santrali olduğunu biliyorum. Bağcıların neresinde evime olan uzaklığını nasıl öğrenebilirim?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • senin dediğin işlem saye ama daha btk onaylaması Türk Telekom da uzatıp duruyor, link bırakıyorum. detaylar için

https://haydarsahin.com/turkiyede-internet-ve-saye-modelinin-getirecegi-yenilikler/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, santralin konum bilgisini paylaşamıyoruz.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Merhaba, Ben TT ' Den Türknete Bügün Geçtim Ve ADSL Olarak Hizmet Geldi Aradım Sordum Paket Değişikligi Yapılcaktır Dedi 24 Saat Bekleyiniz Dedi Bende Başka Forumlar'dan Araştırdım Port Yok , Santral Uzaklığı VB / Telefondan Fiziksel Durum VAE Açık Yazıyor Yani Altyapınızdayım demek bende sorguladım. > ve adsl den vdsl geçmek istiyorum kısacası ve modem ayarlarını yaptım ama vdsl yapınca internet gelmiyor kullandıgım modem asus dsl-ac51 ve ortada kaldım bende size yazayım dedim.

ve ayrıca PM'nize Bakkabilirmisiniz. Türknet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TH3KENx1 -- 3 Kasım 2020; 10:9:31 >
  • TH3KENx1 T kullanıcısına yanıt
    Merhaba, VAE üzerinden hizmet alıyorsunuz ve VDSL geçişi için destek kaydı oluşturmuşsunuz. Eğer boş VDSL portu varsa geçişinizi yaparak bilgi vereceğiz.
  • Merhaba @TurkNetDestek ,

sitenizde bağlı bulunduğum santralde yapa olduğu yazıyor ancak altyapı sorgularken 14 mb alabileceğimi gösteriyor.

Alabileceğim azami hızı (upload/download) hızı nasıl öğrenebilirim?

• Nor N kullanıcısına yanıt
    Merhaba, YAPA' da altyapınız destekliyorsa download ve upload hızını 100 Mbpa' te kadar veriyoruz. Altyapı sorgusunda 14 Mbps bilgisi geliyorsa 100 Mbps' te kadar olan paket tanımlanır ancak 14 Mbps' te kadar hız alırsınız.
  • kocaeli/kuruçeşme fakat boş portları yok :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yapa nasıl iyi mi? vae de berbat hizmet veriyorlarsa yapada düşünemiyorum rezilliği

• anemoia kullanıcısına yanıt
    Merhaba, eğer adresinizde aktif altyapımız varsa ve YAPA' da port sorunu varsa boş port tanımlaması yapıldıktan sonra ilgili ekibimiz geçişinizi yaparak size bilgi verir. Ancak boş port sorununda süre bilgisi veremiyoruz.
  • Halkali tarafinda Yapa kullanan varmi ?

Yakin zamanda tasinacagim ev secerken kriterlerimden biri olacak gigabit internet destekleyen yerler.

• Senelerdir millete bulaşmayın dedikten sonra bugün abonelik işlemlerimi başlattım. Türk telekomun teoride 14, gerçekte ise max. 10-11mb verebildiği yere 35mb verebileceklerini söylediler. İnşallah çok acı çekmeyiz :)

35 mbps vermiyecekler!!! 35 "e kadar" verecekler. Senin altyapın kötü olduğu için yine 10 11 mbps alacaksın. Ondan sonra gelip türknet şöyle böyle diyeceksin. Şu "e kadar" ifadesini öğrenin artık.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Biz de biliyoruz 35 veremeyeceklerini ve "-e kadar" ifadesinin anlamını.

Ben araştırmamı yaptım, santralle evim arasındaki mesafeye VDSL'in verilebildiğini ve pratikte verilen hızın bahsedilen üst sınıra yaklaşabildiğini okudum farklı kaynaklarda.

Ayrıca 10mb'te 35'e kadar, 25mb'te 35'e kadar. Türk Telekom'dan farklı bir sinyal gönderirse neden daha yüksek hız almayayım?

İstersem Türknet şöyle böyle derim. Forumda her hafta onlarca insan diyor, demek ki bir gerçeklik payı var.

Merhaba, hız değerlerinizde düşüklük olması durumunda PM üzerinden benimle iletişime geçmeniz durumunda yardımcı olacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10kdays

Kaynarca / Pendik - Cuma günü YAPA hizmetine geçti.

güllübağlar pendike hala gelmedi ne yazıkki :/

• pendik güllübağlara ne zaman gelir bilgisi olan var mı?

• merhabalar,

kağıthane sultan selim de yapa altyapısı var mı türknet in?

• Ali ekinc1 A kullanıcısına yanıt
    Merhaba, yapa altyapısı ile ilgili yatırımlarımız devam ediyor. Bölgenize gelmesi durumunda direkt geçiş süreci başlatılacaktır.
  • kickboxer_18 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, adresinizde yapa altyapısı olup olmadığını https://turk.net/internet-hiz-altyapi-sorgulama/ sayfamızdan sorgulama yaparak öğrenebilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.