Şimdi Ara

Turk.Net Türkçe okuma ve anlama sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çalışanlarının Türkçe ile ilgili sorunları olduğunu düşünüyorum eğer sorun bu değilse baştan savmaya çalışıyorlar. Telefon desteği olmadığı için yapacak bir şey yok. Aslında memnunum ama bilgi almak istedim sadece.
    Attığım mesaj ss:

Gelen cevap ss:

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• galiba herkese aynı cevabı otomatik olarak gönderiyorlar. bana da tıpa tıp aynı cevabı göndermişlerdi.
  • sol menülerde size özel de internet paketini yükselt seçeneği altında (böyle bir sekmede işte adını tam hatırlayamadım) size daha yüksek hız verilebiliyorsa orada görünüyor
  • yazdık almayın dedik başvuramayın mağdur olursunuz dedik aldınız da aldınız

şimdi muhatap yok
  • Robot otomatik cevap iptal ettir

• Adamlar sistemi bot makinaya bırakmış

• Merhaba, öncelikle size geç geri dönüş yaptığımız için özür dileriz. Sanırım sistem hatalı bir geri dönüş işlemi gerçekleştirmiş. İsterseniz talebinizi bana PM üzerinden tekrar iletin. Kontrollerini yapıp size detaylı bilgi vereyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, öncelikle size geç geri dönüş yaptığımız için özür dileriz. Sanırım sistem hatalı bir geri dönüş işlemi gerçekleştirmiş. İsterseniz talebinizi bana PM üzerinden tekrar iletin. Kontrollerini yapıp size detaylı bilgi vereyim.

sayın Turknetyetkilisi özel mesajlara neden cevap vermiyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, öncelikle size geç geri dönüş yaptığımız için özür dileriz. Sanırım sistem hatalı bir geri dönüş işlemi gerçekleştirmiş. İsterseniz talebinizi bana PM üzerinden tekrar iletin. Kontrollerini yapıp size detaylı bilgi vereyim.

Aman efendim sistem de yanlışlık yoktur müşteri sorunludur nasıl böyle dersiniz , Biz sizden özür dileriz affınıza sığınıyoruz

2 ay önce 1 kb kullanmadığım internet için 2 fatura çıkarttınız sistem o zaman hata yapmaz tabiki, ben gerizekalıyım kullanıp kullanmadığımı anlamıyorum

Sizden çok çok özür diliyoruz bizi affedin sisminizde hata nasıl olur, affınıza sığınıyoruz

İNternet vermesenizde fatura çıkartın lütfen bize birsürü faturamız olsun avukat arasın bizi lütfen efendim

• Otoya bırakmışlar galiba arayınca insan çıkmıyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.