Şimdi Ara

Türk.net tarafından kandırıldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21
Cevap
0
Favori
697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 9
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 6
  • Ortalama Mesaj Aralığı 54 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • KissOfH3ll (6 mesaj) Engin.K (3 mesaj) Revoir (3 mesaj) mu5tafa (2 mesaj) oktay1910 (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (14 mesaj) Mobil (7 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    224 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar cuma günü Türk.net i arayarak 35 mbps kadar vdsl hizmetini satın aldım. Hem telefonda hem internet sitesinde bulunduğum konumun vdsl desteklediğini beyan ettiler. Daha sonra bunun için gidip vdsl modem satın aldım. Şimdi internet açıldı ve kurdum hem modem arayüzünde hem türk.net sitesinden baktığımda bana sadece adsl hizmeti verdiklerini gördüm o da 16 mbps kadar ama bana satarken vdsl taahhüt etmişlerdi. Resmen kandırıyorlar.

|
    |
  • Yarbay
    2726 Mesaj
    Acele etmeyin ben de sizin gibi acele ettim benim hat dün açıldı baktım 14mbps gösteriyor vdsl e geçmiyor falan derken buraya konular açtım turknet e ulaşmaya çalıştım sinirden deli oldum ama az önce vdsl e geçtim 31mbps gördüm.

Arasıra modeme girin adsl seçeneğini vdsl geçirip kontrol edin bir süre sonra düzelecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Engin.K -- 13 Aralık 2018; 20:41:46 >
  • Teğmen
    224 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    ben airties kullanıyorum adsl vdsl vs yazmıyor modemin arayüzünde
  • Yarbay
    8593 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: KissOfH3ll

ben airties kullanıyorum adsl vdsl vs yazmıyor modemin arayüzünde
    |
    |
  • Yarbay
    8593 Mesaj
    İnternet - dsl ayarları kısmı
    |
    |
  • Teğmen
    224 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    vdsl2 ye alınca çok garip ama hız 8 mb düştü
    |
    |
  • Yarbay
    3051 Mesaj

O altyapıya bağlı değilmi ya? Benim 16 mb gösteriyor vdsl olabilir mi nerden anlarız?
    |
    |
    Engin.K kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2726 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: oktay1910

O altyapıya bağlı değilmi ya? Benim 16 mb gösteriyor vdsl olabilir mi nerden anlarız?
    vdsl destekli modem almalısınız benim de kullandığım altyapı 20 yıllık ama vdsl alıyorum
  • Yarbay
    3051 Mesaj

Peki alırsak elimizde patlarmı vdsl modem adsl de kullanılır mı? Netspeed'e adres atıyom 16 mb kadar adsl gözüküyo vdsl yok diyo resim attılar.
    |
    |
  • Yarbay
    4449 Mesaj
    quote:

Peki alırsak elimizde patlarmı vdsl modem adsl de kullanılır mı? Netspeed'e adres atıyom 16 mb kadar adsl gözüküyo vdsl yok diyo resim attılar.
    Oktay merhaba. Vdsl modem neden elinde patlasın. Bence Adsl bile kullansan modem Vdsl olmasının faydası olur zararı olmaz. Ucuz yollu 2. el bi Vdsl modem al derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratoto -- 14 Aralık 2018; 2:12:12 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    820 Mesaj
    quote:

VDSL Modemle ADSL yi kullanabilirsin. ve netspeed in her dediginede inanma. netspeede kalsa 40 mbpslik upload mümkün degil. ama bunu mümkün eden var.
    |
    |
  • Teğmen
    224 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    altyapısal olarak vdsl ve adsl arasında fark yok ikisi de bakır kabloyla. fark portlarda oluyor. benim modemim vdsl. adsl verdiklerini modem içinde modemi vdsl e geçirip bağlantı alamamamdan anlıyorum.
    |
    |
  • Firma Yetkilisi
    29081 Mesaj
    Merhaba, bahsettiğiniz konuyu inceleyelim. Belki bir tanımsal sorun yaşıyor olabilirsiniz. Rica etsem hizmetinize ulaşabileceğim bir GSM numarası veya müşteri numarasını bana PM üzerinden iletir misiniz?
    |
    |
  • Teğmen
    224 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    @TurkNetDestek özelden attım.
  • Firma Yetkilisi
    29081 Mesaj

Merhaba, sizin aktivasyon işlemleriniz dün akşam itibariyle tamamlanmış. Bize churn olarak gelmişsiniz. Şuan TT tarafında açık iş emriniz var. Açık iş emrinizin tamamlanması için iki iş gününe ihtiyacımız var. TT tarafı iş emrine onay verdikten sonra 35 Mbps ile bağlantı gerçekleştirebileceksiniz. Mevcutta zaten sistem üzerinde açık bir kaydınız var.Durumu bende kontrol ediyor olacağım. İstediğiniz zaman bana PM üzerinden ulaşabilirsiniz.
    |
    |
    KissOfH3ll kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    224 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Özelden de yazdım buradan da yazayım. Bu işlemleri son kullanıcı bilemez. Aktivasyon kısmında daha detaylı yer vermelisiniz bu bilgilere.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    298 Mesaj
    türknet pişmanlıktır aman bulaşmayın.
  • Yarbay
    2726 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Revoir

türknet pişmanlıktır aman bulaşmayın.
    İyi de her sağlayıcı da problem var Turknet en azından taahhüt istemiyor pişman olduysan ceza ödemeden çıkabilirsin
  • Yüzbaşı
    298 Mesaj

Her sağlayıcıda turknet kadar problem yok nedspet te ping değerleri daha iyi fiyatlarda ve akşamları hız sorunu olmuyor + müşteri hizmetleri var en azından karşında muhattam bulabiliyorsun.Hepsi aynı demek mantıksız olur.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
valorant points
valorant vp
takipçi satın al
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,229
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.