Şimdi Ara

Turk.net sorun yokken iyi firma. Ama ya sorun çıkarsa........

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 aydır internet upload 0.1 bunu bildirdiğim butun ariza kayıtlarına hattınız sorunsuz cevabı aldım en sonunda hattı kapatmak için kayıt açınca bir kişi tarafından arandim. İki ayın sonunda sorunu anlata bildim. düzelteceklerini söyledi ve bir hafta sure istedi bugün itibariyle artık hiç internetim yok ve ben bunu duzeltecek bir kişiyle konuşmak için yapabiliceğim hiç bir şey yok. 4 yıldır turk net kullaniyorum 4 yıllık tecrubelerimdir. ( Bir kere bütün binanın kablosunu değiştir demişlerdi ikikez modem aldırdılar ve bu olaylardan sonra her zaman onların yada ttnet alt yapısı sorunu olduğu belli oldu) yani lafın kısası sorun yokken turk.net kullanila bilir ama ya sorun çıkarsa işte o zaman allah kolaylık versin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Benimde internet gitti neredeyse 4 saattir yok. Kayıt oluşturdum cevap yok. Farketmeleri 3 4 gün sürecek heralde. Dediğiniz gibi en ufak bir sıkıntıda muhattap bulamıyorsunuz.
  • turknetın sorun cozdugunu gormedım pek.
  • Dun öğlen saatlerinden beri internet yok. Yazdığım mesajlara cevap verende yok. Ben bu firmadan kurtulmaya karar verdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim ki şansa düzeldi. Allah kurtarsın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.