Şimdi Ara

TURK-NET KOTA (AKN) KALKTI ! [RESMİ KONU] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.785
Cevap
40
Favori
256.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
110 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende arandim. Kabul ettim. Harikasin turknet reis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemodinho1

Tam olarak nerede oturuyorsunuz

Sivas merkez
  • Boşuna dememişler ''TÜRKÜN TÜRKTEN BAŞKA DOSTU YOK'' diye. Arap telekom ve arap hükümet bakalım bu durumun içine nasıl edecekler.
  • Musteri hizmetlerini arayip sordum evet var boyle bir durum ama suan yeni abone olmak isteyen kisiye sizin alt yapinizda bu sistem mevcut veya degil bilgisi verilemiyor once mevcut abonelere uygulama yapilacak dedi.

• Helal olsun turknete

Superonline kullaniyorum daha taahhutum yeni sayilir bir kac ay once yapsalardi turknete gecerdim buyuk ihtimalle

• Bende kalkmamış :( bi an 70mb hızı hayal etmiştim.Ah ,ah.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ULTILIX U kullanıcısına yanıt
    Ama arandim kotasiz icin sonra mhyi aradim kabul ettiler onay verdim gecis saglandi hatta 3mb e dusmustu hizim suan tekrar 16mp

• Soranlar oluyor neden adsl kullananlarda oluyorda vdsl kullanananlarda olmuyor. Vdsl kullananların bölgesinde Telekoma ayit genellikle tip 7 dolalar bulunuyor ve bu dolabındaki cihazlar telekoma ayit. Vdsl alanlar VAE yani Veri Akış Erişimi denen sistem oluyor ve tip 7 dolaptan sonra düşenen fiber kabloda cihazlarda telekoma ayit.

Yapa da ise daha mahallelerine fiber çekilmemiş ve santralin ilçe genel müdürlüğünde olması lazım. yani size gelen kablo telekoma gitmiş oluyor. Türknet bu telekomun bulunduğu santralle kendi fiber hattını ve cihazını koyduysa bağlantınız türknet üzerinden geçiyordur. Sadece fiziksel olarak ev ile türknet arasındaki bakır kablo Telkoma ayit oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ULTILIX

sen telkomdan istesene bakalım vereceklermi . Türknet alıpta benim gibi telekomdan hizmet alıorsan türknette birşey yapamaz. 60 tl 150 akk zaten daha ne istiyorsun. Telekom altında anca bukadar oluyor demekki

tt sitesinde 300 gb paketleri çıkardı fiyatları yüksek ama yapacak bir şey yok 150 gb az demedim ama aşılacak bir kota hele evde inti tek kişi kullanmadığını baz alırsak bu cep interneti değil ki 150 yetsin belki

sen kotasız int al ben neden susayım aynı parayı vereceğiz sen hiç kotaya takılmadan kafan rahat full hd filmini izleyeceksin oyununu indireceksin ben neden buna itiraz etmeyeyim önceden herkes 3 mgbitte düşüyordu şimdi adaletsizlik aldı başını gidiyor altyapısı olan yaşadı olmayan ölsün yani sizin demenize göre

senin gibi insanlarda destek çıkacağına kullanıcının suçuymuş gibi köstek oluyor ben ne yapayım altyapım yok ise bu benim suçum mu şimdi sen akksiz adsl al benle aynı parayı ver sırf altyapın olduğu için ben 150 gb geçince 5 e düşeceğim sen ise kafan rahat takılmadan filmini indirmeni yapacaksın bunun neresi adaletli şimdi biraz insaflı olun yararlanamayan insanlara köstek olacağınıza destek olun ilerde fiyatlar artınca işte o zaman görürüm ben sizi eğer fiyatlar artarsa bakalım bu kadar hevesli olabiliyor musunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harce74 -- 17 Mart 2017; 20:27:4 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Sanat Günesi

Boşuna dememişler ''TÜRKÜN TÜRKTEN BAŞKA DOSTU YOK'' diye. Arap telekom ve arap hükümet bakalım bu durumun içine nasıl edecekler.

Bildiğim kadarıyla telekomun altyapısını kullanıyorlar.
  • quote:

benim bölgemde kendi altyapısı yokmuş ondan kalkmıyor ama en azında 75 megabit bağlantım olduğundan akk sonrası 20 megabite düşeceğim bu yinede iyi :D

Hocam müşteri hizmetlerini mi aradınız?Ben de 75 megabit hız alıyorum.Bizim için de öyle bir şey yaparlar mı?Nedir olay aydınlatır mısınız?
  • harce74 kullanıcısına yanıt
    mayısta zaten vdsl varsa 20 düşersin

• quote:

mayısta zaten vdsl varsa 20 düşersin

vdsl olsa niye laf edeyim vdsl yok ne yazık ki adsl mahkumuyum fark ettiysen 5 e düşeceğimi de söyledim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harce74 -- 17 Mart 2017; 20:28:52 >
  • V3tra kullanıcısına yanıt
    VDSL varsa telekom altyapısı demek ve buda VAE demek. bizler btk nın mayıs ayı güncellesinden yararlanacağız şimdilik. Yapacak başka bir şey yok . Ben 75 alıyorum hız mayısta akk ile 20 düşecek.

• Helal olsun. Umarım talep olur da diğer ISS'ler akıllanır.

Anladım hocam teşekkürler.
  • 3 aydır superonline kullanıyorum bendede yok akk.Kotayi doldurmama rağmen akk uygulanmıyor

• harce74 kullanıcısına yanıt
    ozaman kötü olmuş . Bölgende tüknet kullanan çok azsa yatrırım yapılmaması norlmaldir. Başka servis sağlayıcılarını deneyebilirsin .

• turknetin bu karti oynamasi Ttneti elindeki buyuk koza ragmen (abone sayisi) tetikleyecektir. Biraz ayak diretmesi muhtemel. Aboneler turknete kaymaya baslarsa cok uzun surmez kota kalkar. Simdi turknetin bu isi surdurebilmesini ummaktan baska birsey kalmiyor.

Hocam neden 20 dusuyorsunuz ki? 16 degil mi?

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.