Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
19.104
Cevap
231
Favori
712.502
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    2446 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: blue_brownie

Son noktayı koyuyoruz arkadaşlar zam eski kullanıcılarda olsa YAPA olmadığı sürece 85,99 TL olmuştur. Eski YAPA kullanıcıları destekledikleri hız kadar 75,99 ödemeye devam edecektir.

Eski kullanıcılardan kaç kişi doğru düzgün YAPA kullanıyor ki çoğu kullanıcı VAE olduğu için 85,99 zam 21 lira olmuştur.

Destek hizmetlerinden gelen cevabı ekliyorum.

Şu an oturduğum mahalleye fiber altyapı gelecek diye duymuştum. 100 mbps'e kadar 75 TL olduğu için Türknet'te kalalım dedim. Fiber gelince bile aynı fiyattan devam ederiz diye. Millenicom gibi diğer firmalar bi tık daha ucuz ama genelde 35 mbps'e kadar destekliyor. Ama Türknet'te 100 mbps için 85 TL istiyorlarsa durmanın pek bi mantığı kalmadı. Zaten 6 aydır çözülemeyen kopma problemim de var.

Kendinize iyi bakın o zaman @TurkNetDestek

• Yüzbaşı
    777 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Vrataski

Şu an oturduğum mahalleye fiber altyapı gelecek diye duymuştum. 100 mbps'e kadar 75 TL olduğu için Türknet'te kalalım dedim. Fiber gelince bile aynı fiyattan devam ederiz diye. Millenicom gibi diğer firmalar bi tık daha ucuz ama genelde 35 mbps'e kadar destekliyor. Ama Türknet'te 100 mbps için 85 TL istiyorlarsa durmanın pek bi mantığı kalmadı. Zaten 6 aydır çözülemeyen kopma problemim de var.

Kendinize iyi bakın o zaman @TurkNetDestek

Alıntıları Göster
    Aynı durum bende de var. Netspeed, millenicom gibi alternatifleri bakıyorum. Bu şekilde fatura gelirse bende dahil bir çok kişi Turknet terk edecektir. Bizim için avantajı kalmıyor. Bazı arkadaşlar Turk telekom ile karşılaştırma yanılgısını düşüyor. Türk net TTNET zihniyetinden bir farkı kalmadı.
    |
    |

• Binbaşı
    1091 Mesaj
    2 yıldır turknet kullanıyorum. Herkese tavsiye ediyorum. Ancak son zamanlardaki dalgalanma ve hız problemleri canımı sıkmaya başladı. Kullandığım paket 100mbps indirme hızı 54 veriliyor. Hız testinde ise 35 mbps çıkıyor. Önceden bu değerler 75-80 civarıydı. Bu değerlere göre normal mi sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    931 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: K4PTAN

2 yıldır turknet kullanıyorum. Herkese tavsiye ediyorum. Ancak son zamanlardaki dalgalanma ve hız problemleri canımı sıkmaya başladı. Kullandığım paket 100mbps indirme hızı 54 veriliyor. Hız testinde ise 35 mbps çıkıyor. Önceden bu değerler 75-80 civarıydı. Bu değerlere göre normal mi sizce?

95 mbit geliyor modeme fakat şöyle bir durum var, snr margin değeri genel olarak 15 üstü olması öneriliyor problemleri minimuma indirmek adına(Kopma vs), ordaki değerlere göre evet 70 80 90 alırsın fakat aslında hattının gerçek kalitesi şu an gelen 55mbit. 35 mbit hız almanın nedeni bir takım yoğunluklar ya da başka bir şeyin sebebiyle olabilir.45+ görmen gerekir testlerde.Nadiren yaşıyorsan normaldir ama son zamanlarda sıkça yaşıyorsan turknet kaynaklı bir problemdir, ha belki de geçicidir.
    |
    |

• Çavuş
    62 Mesaj

Turknet artık maalesef kedini bozdu, iki yıldır sorusuz olan internet hattım da bayram öncesi başlaya hız düşüşleri devam ediyor, destek kaydı açıyorum düzelttik diyorlar, hattınızda bir şey yok diyorlar modem bilgisayar ve telefon kaynaklı olabilir bunlara bakın diyerek geçiştiriyorlar, sabit ve stabil şekilde internet hizmeti veremiyorlar

Hattıma 75 mbps hız tanımlı turknetin verdiği hız bu

|
    |
    Bahsedilenler: TurkNetDestek
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
haberler
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
3,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.