Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (949. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
182
Favori
763.731
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 946947948949950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 18 Temmuz 2020; 15:31:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maalesef türknetle stabil bir internet alamıyorum max 10mbps hız gördüm. 2 senedir kullanıyorum online oyunlarda ping anlık yükseliyor insanı oyundan soğutuyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • En güzel yolu cimer e başvuru yapın e devletten çökerler üstüne Telekom’un

• 75 mbit abonesiyim. Zamanında sıkıntı yaşadım düzelttik forumdaki destek den.

Şimdi kardeşimi abone ettim zonguldakta. 80+60 lira para verdi 2 ay oldu hala internet yok. Sadece para alınıyor. Bu ne Allahsızlık tır.

Arkadaş hem aydan aya para al hemde hizmet verme. Bu nasıl iş. Nasıl bir doygun. Bunların Ta Allah belasını versin.

Buraya yazıyorum 75mnit internetimde ufacık bir sorun olsun direk bende aboneliğimi sonlandıracağım.

Macera arıyorsanız Turknet e gelin. Sövmeyi bela vermeyi çok iyi öğrenirsiniz.

Bu nasıl teknik destek bu ne ilgisizlik vurdum duymazlık.

Müşteri hizmetleri 0 zaten yok. Telesekreter var ulaşmak imkansız çalışanlar tam bir .......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1ses1 -- 16 Mart 2019; 20:42:48 >
  • Masallah dedigimiz 10 gun yasamiyorlan yine gitti dunden beri yok net ,gelmeyin turknete

• Arkadaşlar bu lanet firmadan kurtulmak için ne yapacağız, iptal dilekçesini fax atıyorum ama faxları cevap vermiyor . Nasıl bir yol izliyeceğiz.
  • rt-212 adsl 2 model turknet te kullanılabilirmi? adsl 2 modem. alt yapı vdsl 35 mbit ?

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
  • MUTAF kullanıcısına yanıt
    turknet e başvuru aşamasında ADSL hizmet almak istediğinizi belirtirseniz kullanırsanız; ancak hızınız 16 mbps e kadar olur. 16 nın üstüne çıkmak için VDSL modem şart.
  • evrak gönderimi üçretlimidir
  • Richards Covers kullanıcısına yanıt
    bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 18 Temmuz 2020; 16:48:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MUTAF

rt-212 adsl 2 model turknet te kullanılabilirmi? adsl 2 modem. alt yapı vdsl 35 mbit ?

Maalesef kullanmazsınız. VDS le destekli modem almalısınız.
  • Hayırlı işler. 😄

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

• quote:

Orijinalden alıntı: gowlet

Hayırlı işler. 😄

Adamlarda suç yok ama üzdü.
  • Turk.net alternatif önerilerine açığım. Fiyatları haziran’da 75,99 olacakmış.
  • gowlet kullanıcısına yanıt
    Merhaba, son bir yılda masraflarımızda önemli artışlar oldu. Hepsini kalem kalem açıklamada bulabilirsiniz. Biz bunu sizlere yansıtmamak için neredeyse yılın yarısına kadar çaba gösterdik. Ancak, daha fazla aynı fiyatla devam etseydik hizmet kalitemizden taviz vermek zorunda kalacak ve yatırımlarımıza sürdürülebilir olarak devam edemeyecektik. Bu sebeple sevmesek de fiyatımızı artırmak durumunda kaldık.
  • Turknet'e alternatif tavsiye aranıyor bu fiyatlar çok fazla(((:
  • ulvi1976 kullanıcısına yanıt
    Sakın netspeed'e geçmeyin. Adamı kanser ederler ayın 15 günü internet hizmeti veremezler. Takılmış plak gibi ankestreden evinize giden kabloda problem var derler. Tutmadı bölgesel arıza derler
  • quote:

Orijinalden alıntı: laumexs

Turk.net alternatif önerilerine açığım. Fiyatları haziran’da 75,99 olacakmış.
    Telekoma bakmadın herhalde hiç Öp başına koy bu fiyatı.
  • Ucuz alternatifler arayannlar uzun zamandır fiyatlara bakmıyor sanrım

• 
Sayfa: önceki 946947948949950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.