Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (615. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
181
Favori
764.017
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 613614615616617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdi moruk şöyle anlatayım ev daha 6 yıllık ve bu forumda kaç kişiye hattı değiştirttiklerini modem alırdıklarını gördüm bi vdsl modem 200 lira bi tesisat yenileme 200 lira desen 400 lira oldu totalde. 400%6 desen nerdeyse 7ay parası çıkıyor bu işten çaktın mı? Benim hattımda sorun yok mesela durduk yere 200 lira verip hat yeniliyorum modem sıkıntısız modem alıyorum niye bilgisiz teknik ekip yüzünden bir halta yarıyor mu yok boşa para. Emin ol 2 gündür foruma girip okuyup bunları anlatmıyorm 5 ay kullandım sürekli bilgi alışverişi yaptım olumlu yanlarını da gördüm olumsuz da benim de derdim Tt sol gibi kanemcilere para kazandırmak değil ama yapacak bir şey yok ne yazık ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nirvana08 -- 25 Haziran 2017; 17:35:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nirvana08 kullanıcısına yanıt
    Hocam sorun çıksın kaybınız yok. Diğerlerinde de sorun çıkıyor. Elimiz kolumuz bağlı bekliyoruz. Üstelik sizde veya bir başkasında sorun çıktı diye başkasında da çıkacak anlamına gelmez. Binlerce memnun kullanıcı var. Şimdi üst komşum 12mbps 50gb a 60 lira öderken ben 75mbps 150gb a aynı fiyata alıyorum. Telefon kullanımlarını da saymıyorum. Benim demek istediğim kesinlikle deneyin. Ha yok ben heyacan istemiyorum sorun çıkarsa sıkıntı yaşarım pahalı olsun ama olsun diyen adam zaten bu konuya bakmaz. 15 yıldan fazla süredir internet abonesiyim ben böyle bir hizmet almadım. Bu hızları bu paraya görmek hayaldi. Altyapısı iyi olan kesinlikle denesin. Pişman olmaz.

Edit : Bilinçli bir internet kullanıcısı sırf Turknet modemin bozuk kabloların kötü dedi diye gidip ne modem alır ne kablo yeniler. Çünkü bütün internet sağlayıcıları aynı yalanın arkasına sığınır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThesadisT -- 25 Haziran 2017; 17:46:56 >
  • Arkadaşlar merhaba. Bir sorum vardı.

Bu Turknet için ev telefonu şart mı acaba? Ben yazlık ev için 3 aylık bağlatmayı düşünüyorum. Mümkün mü acaba?

• AKK 250 GB olmuş bende.Türknet Forever!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quidditch06

Arkadaşlar merhaba. Bir sorum vardı.

Bu Turknet için ev telefonu şart mı acaba? Ben yazlık ev için 3 aylık bağlatmayı düşünüyorum. Mümkün mü acaba?

Ev teefonunu ucretsiz bi sekilde veriyo kendileri 3 ay icin baglatabilirsin

• Quidditch06 Q kullanıcısına yanıt
    Telefon için ekstra bir ücret yok hocam. Internet ve telefon için 60TL ödeyeceksiniz. Telefonu ister kullanır isterseniz de kullanmazsınız. 1000 dk her yöne araması da içinde 60 liranın.

• Bende geçtim bakalım evrakları yolladım bayramsan sonra kullanmaya başlarız.

Sizde nasıl oldu modemin arkasına gelen telefon kablosunu evin içindenmi buldular yoksa apartmanın içindenmi yukarı uzattılar?

birde ups kargodan bana kargo geliyormuş turknet modem olabilirmi o gelen? modemi siteden abone olurken 180liraya peşin aldım odur belki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenan_0

Bende geçtim bakalım evrakları yolladım bayramsan sonra kullanmaya başlarız.

Sizde nasıl oldu modemin arkasına gelen telefon kablosunu evin içindenmi buldular yoksa apartmanın içindenmi yukarı uzattılar?

birde ups kargodan bana kargo geliyormuş turknet modem olabilirmi o gelen? modemi siteden abone olurken 180liraya peşin aldım odur belki?

Yeni abonemisiniz yoksa başka bir operatörden nakil işlemi mi yaptırdınız? Yeni abonelik ise evinizin dışında apartman içerisinde turk telekoma ait telefon kutusuna sizin için kablo bırakırlar siz bunu modeme kadar çekmelisiniz. Nakil ise kablo ile uğraşmazsınız. Kargoda büyük ihtimal modemdir. Sorgulama yapabilirsiniz kargoya.

• Türk telekom'dan aradılar kutuyu bağlanmak için Türk net adına benim o kutudan kabloyu eve çekmem mi gerekiyor ben direk evdeki telefon kablosunu kısa kabloyla modeme bağladım yapmam gereken başka bir işlem var mı
    Ekleme: tabi beni arayalı 2-3 gün falan oldu evde değildim zaten evde olmam gerekmiyormuş üstteki mesajı görünce kafam karıştı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haklısın toprAAm -- 25 Haziran 2017; 18:29:16 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • haklısın toprAAm kullanıcısına yanıt
    Sıfırdan abone mi oldun?

• Yazlığa bağlattırıp 3 ay sonra iptal etmenin bir sakıncası olur mu? Seneye zorluk çıkarırlar mı tekrar bağlatmak istediğimizde ?

• Evet yeni aboneyim hocam

Ama bana evde olmam gerekli değil dediler kutudan eve kablo mı çekeceklerdi burası onuncu kat

• Neden olsun taahhüt olmamasın nedeni dilediğinde kapattirmak değil mi zaten.

Apartmanın telefon kutusuna kablo bıraktılar git bak. Beyaz turunxu olur genelde. Sizin daireye giden kabloyu bul boşta ki beyaz turuncu ile değiştir. Yani kendi kablonu beyazın olduğu porta tak. Ben beceremem dersen elektrikçi çağır. Ama.önce kutuya bak kablo bırakmışlar mı.

• quote:

Orijinalden alıntı: spookytr

Yazlığa bağlattırıp 3 ay sonra iptal etmenin bir sakıncası olur mu? Seneye zorluk çıkarırlar mı tekrar bağlatmak istediğimizde ?

İptal ettirmek istemiyorsanız her sene tekrar başvuru tekrar bağlantıyla uğraşmak istemiyorsanız ücretsiz dondurma işlemi de yaptırabilirsiniz.

İnternetimi bir süreliğine kullanmayacağım ne yapmalıyım?

İnternet hizmetinizi kullanmadığınız süre boyunca aboneliğiniz kapanmadan dilerseniz ücretsiz dondurma servisimizi kullanabilirsiniz.

Dilediğiniz zaman 0850 288 80 80 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak size özel müşteri temsilcinizden internet hizmetinizin dondurulmasını isteyebilirsiniz.

İnternet hizmetini dondurma sınırı varmı?

Bir yılda en fazla 180 gün ve yılda en fazla 2 kez internet hizmetinizi dondurma hakkınız bulunmaktadır.

• Bırakmışlar hocam kablonun üstünde ismim yazıyor ama boşta yani panoya takmamışlar aslında takarım ama bilirsiniz panonun yapısı değişik panoda hangi kablonun bizim eve gittiği belli değil yani ben anlamıyorum o kadar gelmişler neden takmamışlar ki anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haklısın toprAAm -- 25 Haziran 2017; 19:33:34 >
    Anlaşmaları o şekil iç tesisata bakmıyorlar. Kutuda harita tarzı daire numaraları yoksa bulamazsın zaten. Daire numaraları varsa daire numaranın ordaki kabloyu sök. Turuncunun olduğu yere tak.

• Sabit hat kullanılmayan bir daireye ( altyapı 75mbps yazıyor turknet sitesinde ) herşeyin tamamlanıp internetin bağlanması kaç gün sürüyor arkadaşlar. Var mı böyle başvuru yapanlar ?
  • xSwindLer X kullanıcısına yanıt
    O sizin telefon kullanıp kullanmadığınıza bakmıyor. Apartmanınız da veya eviniz de bulunan telekom kutusuna gelen hat değerine bakıyor. Altyapısal problem olmaz ise başvurunuzdan sonra 2 gün içinde kablonuz kutunuza bırakılır. Evraklarınız sisteme girildikten 24 saat sonrada aktif hale gelir.

• ThesadisT kullanıcısına yanıt
    Taşınacak bir sabit hat yok yani hocam. Yeni hat açılacak. Onu belirtmek istemiştim ama yanlış belirttim sanırım
  • 
Sayfa: önceki 613614615616617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.