Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
19.104
Cevap
232
Favori
711.289
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    693 Mesaj
    yaklaşık 9 aydır kullanıyorum... teorik olarak 70mb olan internet bağlanı hızım (modemin içerisinde yazan dsl hızı) ki en fazla 50mb gördüm, o da çok kısa süre... genel olarak aldığım ortalama hız en yüksek 20mb fln... hiçbir zaman stabil bir hız yok.değişik zamanlarda yaptığım hız testlerinde 15mb fln gördüğüm zaman şükrediyorum...

dün gece sözde altyapı çalışması nedeniyle internetim yoktu... bu sabah kalktığımda ilk işim hız ölçümü oldu.modemin içerisinde dsl hızımı 5mb gördüm.Hemen mh ne bağlandım.Sözde internet profilimi güncellediler,internet bağlantımı kesildi geldi hızım 4mb'e düşmüş :)

Şaka gibi bir iss bulaşıp bulaşmamak sizin kararınız,bölgemde kablotv olsa bir dakika düşünmem geçerim.75 mb diye kandırılmak yerine 10mb internet alırım ama stabil alırım.

Yeni kampanyaları da "birşey deniyorlarmış" da 3 ay 150gb olan kotamızı 250gb a çıkarmışlar... verebildiğin sürekli dalgalanan 5-10 mb hızla kotamı 250gb yapsan ne olur 1tb yapsan ne olur?

• Binbaşı
    1902 Mesaj
    7 Mayısta başvurdum. 2 hafta altyapı hatası nedeni ile abonelik başlatamadılar. 2. haftanın sonunda düzelttiler evraklar yollandı, onaylandı. Aşağı yukarı 1 hafta TurkTelekom'dan ekibin gelip hattı kontrol etmesini bekledim. Geldiler 2dk sinyali kontrol edip gittiler. İki saate telefon açılır dediler. Neredeyse 1 haftada telefon açıldı. Telefon açılınca arayıp 48 saate internet dediler. 5 gündür ondan da ses yok. Uzun lafın kısası bunu yazdığım tarih 11 Haziran. Hala internet bağlantısı sağlayamadılar.

Bağlantı sağlanınca ne olur bilemiyorum ama bu bağlanma sürecinden hiç memnun kalmadım.
    |
    |
    kimi fatura kimi de hızdan şikayetçi.
    Bende turknet e geçiş yapacaktım ki bu yorumlardan sonra vazgeçtim.
    |
    |

INTEL I7 4790K W/ H110i GTX -//- ASUS MAXIMUS VII FORMULA -//- CORSAIR VENGEANCE PRO 16GB -//- EVGA GTX 980 Ti K|NGP|N
    SAMSUNG 840 PRO 256GB SSD -//- SEAGATE 3TB BARRACUDA -//- COOLER MASTER HAF-X 942 -//- CORSAIR V2100 DOLBY 7.1 -//- SONY PS4
  • Teğmen
    173 Mesaj

2 aydır ev telefon numaram iptal ettirilmiş hergün aynı hikayeyi tekrarlıyorlar.
    Henüz Turknete geçmeyen varsa , .sakın geçmeyi düşünmesin çok dandik bir firma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hellowen334 -- 11 Haziran 2017; 14:30:16 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    961 Mesaj

Hocam biraz şans işi memnun olanda çok olmayanda ben şimdilik memnunum taahhüt olmadığı için sorun oldumu hemen iptal ettiririm bu imkanım var, bence sizde denemelisiniz beğenmediniz mi ilk ay iptallerde ilk ayın abonelik parasını vermiyorsunuz zaten
    |
    |
    fpotur kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Buradan ev telefonu olmadan türknet e başvurmayı düşünenler için yazıyorum, ilk önce Türktelekom dan taahhütsüz telefon dahil abonelik başlatın peki neden? çünkü telefon bağlantısını her halükarda Türktelekom ekipleri yapıyor yani siz Türknete abone olmak isteseniz de size telefonu bağlayacak Türktelekom o yüzden kendisine abone değilseniz işinizi aksatırlar sorun yaşama ihtimaliniz artar bu sorunu minimuma indirmek istiyorsanız Türktelekom sonra Türknet geçişi yapın. Bu dediklerim ev telefonu olmayanlar içindi zaten varsa gerek yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bize de cift fatura yapmislar. h.g hediyesi heralde .halbuki otomatik odememizde vardi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Kabloda internet yok değil mi? Olsa kesin telefon da çalışması lazım

Banada çift fatura gömdüler .
    |
    |
    demirdemirel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Binlerce kullanıcı içinden forumda yazan 30 kişiye bakıp denemeden vazgeçmek mantıksızlık. Bir kaybınız olmaz ama sıkıntı çıkmazsa kazancınız oldukça fazla olur. İyi günler.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    fpotur kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2475 Mesaj
    ilk ay bana da iki fatura çıkarmışlar da benim merak ettiğim, iptal ettiğimizde fazladan ödediğimiz parayı iade ediyorlar mı, yoksa üzerine mi yatıyorlar? mesela ben şu an hem mayıs hem haziran faturasını ödedim böylece 30 hazirana kadar olan parayı benden peşin almış oldular. peki bu durumda ben hattımı 20 haziran da iptal etsem o 10 günlük parayı geri iade edecekler mi? daha önce fatura öderken hattını iptal eden arkadaşlarda durum ne acaba?
    Bende turknet bağlattım. Üniversite dönüşü yazın kendi evimde kullanmak için başvurumu yaptım. Ev telefonu ve internet olmadığı için ben dönene kadar herşey hallolsun, dönünce internetsiz kalmayayım diye iki hafta önceden başvurumu yapıp iki gün sonra evraklarımı kargoladım. Evraklarımı yolladığım gün telekom yetkilileri gelip kablomu çıkarttıklarını ve daireme hattı kendimin çekmesi gerektiğini söylediler tamam dedim. Aboneliğim açıldı memlekete döndüm ve hemen kabloyu çektim. Modem bağlantısını yaptım ve 3 gündür internetsizim. Dsl ve internet ışığı yanmıyor. Kabloyu telefona taktım telefondan sinyal gelmedi. Arıza kaydı bıraktım hala beklemedeyim.

|
    |

Kalan günlerin iadesi yapılıyormuş. Bu tarzda bilgilendirme yapılmıştı. Ancak nereye ödeme yapıyorlar ne şekil yapılıyor onu iptal ederken söylerler.

|
    |
    Fire.Sword kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not

Adsl ışığı sürekli (sabit şekilde) yanıyorsa sinyal var demektir. Modem ayarlarınızı doğru yaparak deneyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThesadisT -- 11 Haziran 2017; 21:37:8 >
    |
    |
    fat1h_arslan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not

Turknet ön ödemeli bir internet sağlayıcıdır. İçerisinde bulunduğunuz dönemi size fatura edip o şekilde kullandırıyor. Aboneliğinizi iptal etmeniz durumda peşin olarak ödediğiniz faturadan kullandığınız günler çıkarılarak kalan mebla size iade ediliyor.

|
    |
    ARTHUR. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2475 Mesaj

o zaman iyiymiş, cevap için teşekkürler.
    |
    |
    ThesadisT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Lastik Fiyatları
son dakika
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.