Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: webnettr Daha Az
1 Kayıtlı Üye
19.104
Cevap
232
Favori
711.308
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    1898 Mesaj
    50 mbit turknet kullananlar anlık kaç mb ile indirme ediyor?

INTEL I7 4790K W/ H110i GTX -//- ASUS MAXIMUS VII FORMULA -//- CORSAIR VENGEANCE PRO 16GB -//- EVGA GTX 980 Ti K|NGP|N
    SAMSUNG 840 PRO 256GB SSD -//- SEAGATE 3TB BARRACUDA -//- COOLER MASTER HAF-X 942 -//- CORSAIR V2100 DOLBY 7.1 -//- SONY PS4
  • Yüzbaşı
    700 Mesaj
    İlk resim internet bağlantısının ilk açıldığı zamana ait. Her ölçüşümde daha düşük çıktı. Sonuçlarda da görülüyor zaten. Bu gidişle sabaha sıfırlanacak heralde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: karaniler

Hocam 135mbit değer gelen değer mi yoksa ulaşılabilir hız mı? eğer ulaşılabilir hız ise o hızın tamamını alamazsınız devreye bir sürü faktör giriyor snr değeri mesela

Ulaşılabilir maksimum hızım 135. Tip7 Saha dolabı evimin önünde hemen değerlerim o yüzden baya iyi. Cat6 kabloda mevcut bina içerisinde. Fakat sorun burada bana 135 alamazsınız demiyorlar sizin maksimum ulaşılabilir hızınız 87 gözüküyor diyorlar.
    Thermaltake Element V Black Edition // Thermaltake Toughpower Grand 1050W // MSI Z97 GAMING 7 // Intel i7 4790K 4.0Ghz 8MB Haswell Refresh // MSI GTX 1070 8 GB // Kingston HyperX 16GB 1600Mhz // Samsung Evo 250GB SSD // WD Black 500GB x2 RAID. // WD Black 1TB - 4TB
  • Yüzbaşı
    961 Mesaj

online işlemlerden filan söyleyin böyle olmaması lazım destek kaydı açtırın
    |
    |
    blackrebel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Turknette musteri hizmetleri diye birsey yok malesef.

Musterileri sinir etme hizmetleri kapsaminda belirli kaliplasmis cumleleri musterilere soylemeleri icin ucret alan robotlar var.

Evraklar ellerine ulastiktan sonra 2.gunden itibaren yaklasik her 3 gunde bir 48 saat icerisinde gecisiniz tamamlanacak demelerine ragmen 10.günü tamamlamis bulunmaktalar.

Kendilerini bu azim ve gayretlerinden dolayi tebrik ederim.

|
    |
    karaniler kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaslar aktivasyon tamamlanmistir evraklar bekleniyor diyor evraklar ulasir ulasmaz hemen iletisim kurarlar mi kullananilir miyim nasil oluyor bilgisi olan varsa cevaplarsa sevinirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Belgeler ulaşınca aktivasyonunuzu yapacaklar ve kurulum bilgilerinin yer aldığı sms ve email gelecek. Birkaç gün içinde de bağlanmış olursunuz. Bir aksilik olmazsa tabi.

|
    |
    mfpektas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: demirdemirel

İnternet tamam zorlu bir surecten sonra telefonu denemeye calistim ses seda yok telefonu nasil actiriyoruz.

Aynı sorun bende de mevcut, internet geldi ama telefon hala yok. Son mesajlara biraz göz gezindirdim de birçok kişi şikayetçi bu durumdan. Müşteri hizmetlerini arayıp telefon için arıza kaydı oluşturmuştum, sorun çözüldü diye güncellemişler destek talebini ama hiçbir şeyin çözüldüğü yok.

|
    |
    vallaha benimde turknet işi yalan dolan oldu,15 gündür her gün mesaj geliyor "altyapı sorunu nedeniyle aktivasyon işleminiz tamamlanamamıştır". en son,bugün aradım sordum "benim internetim bağlanacak mı bağlanmayacak mı " diye,adsl sinyali sorunu varmış saha görevlileri uğraşıyormuş size gün içerisinde dönüş yapılacak diye ne arayan oldu ne soran.Allahtan acele edip belge vs. yollamadım birde fatura çıkarırlardı

|
    |

Orijinalden alıntı: demirdemirel

İnternet tamam zorlu bir surecten sonra telefonu denemeye calistim ses seda yok telefonu nasil actiriyoruz.

Benim de internet 10 günde acildi telefon hala bağlanmadı... Bugün mesaj geldi "bulunduğunuz bölgede teknik altyapı sorunu nedeniyle telefon aktivasyonunuz sağlanamamıştır" diye... İnternet var telefon nasıl bağlanmıyor anlamış değilim...

|
    |

Max. 5,9 mb/sn ile indirebiliyorum.
    |
    |
    2PÁC kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Şevket Süreyya Aydemir
  • Binbaşı
    1898 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: suspectum

Max. 5,9 mb/sn ile indirebiliyorum.

Gündüz/Akşam fark varmı peki?

INTEL I7 4790K W/ H110i GTX -//- ASUS MAXIMUS VII FORMULA -//- CORSAIR VENGEANCE PRO 16GB -//- EVGA GTX 980 Ti K|NGP|N
    SAMSUNG 840 PRO 256GB SSD -//- SEAGATE 3TB BARRACUDA -//- COOLER MASTER HAF-X 942 -//- CORSAIR V2100 DOLBY 7.1 -//- SONY PS4
  • Yarbay
    3237 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Beocan

Turknette musteri hizmetleri diye birsey yok malesef.

Musterileri sinir etme hizmetleri kapsaminda belirli kaliplasmis cumleleri musterilere soylemeleri icin ucret alan robotlar var.

Evraklar ellerine ulastiktan sonra 2.gunden itibaren yaklasik her 3 gunde bir 48 saat icerisinde gecisiniz tamamlanacak demelerine ragmen 10.günü tamamlamis bulunmaktalar.

Kendilerini bu azim ve gayretlerinden dolayi tebrik ederim.

Bugün çok kolay bağlandım ve sorunumu anlattım ve gayette çok yardımcı oldular ilginç. Ama ileri süreçte ne yaşayacağız bilemeyiz. Bakalım
    |
    |
    Bir fark olmuyor. Bu aralar evdeyim. Sabah, öğle, akşam, gece vs. her zaman aralığında deneme fırsatım oluyor. Hiç birinde de diğerine göre daha yavaş olduğu olmadı.
    |
    |

Şevket Süreyya Aydemir
  • Yarbay
    2267 Mesaj

4,8 mb/s üzerini görmedim ben hiç, bazen 3 ile bazen 4 civarı indiriyor. Büyük bir ihtimalle santralin yoğunluğuna göre değişiyor.
    |
    |
    2PÁC kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: FasTBoY

4,8 mb/s üzerini görmedim ben hiç, bazen 3 ile bazen 4 civarı indiriyor. Büyük bir ihtimalle santralin yoğunluğuna göre değişiyor.

Gündüz çok kötü bende 1-3 mb dalgalı oynuyor. Akşam ise felaket 900kb gördüm.. Gece 1den sonra 6.25 mb görüyorum. Bu nasıl iş anlamadım :)
    |
    |

• Binbaşı
    1322 Mesaj
    Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var 2 yıllık ttnet aboneliğimiz bulunmakta 14.aydayız abim aramış 550 lira ceza ödemeniz gerekiyor demişler.Yapılabilecek birşey var mı yoksa bu miktarı gerçekten ödemek zorunda mıyız?
    Başvuru yapmıştım bağlantılar yapılınca dün akşam Sürat Kargo evrakları Türknet gönderdim. Bu sabah Türknet'e teslim edilmiş. Hattı ne zaman açarlar, telefonda Türknet evrak anonsu var bu süreç uzun sürüyor mu ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

tüketici kanununa göre 12 aydan fazla taahhütler hükümsüzdür. siz 12 ayı geçmiş olduğunuz için cayma bedeli ödemezsiniz.

tabii ttnet bunu bildiği halde tahsilat için elinden geleni yapacaktır.

yapmanız gereken şey tüketici hakem heyetine başvurmak.
    |
    |
    GGChocolate kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Blogio
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,437
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.