Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: webnettr Daha Az
1 Kayıtlı Üye
19.104
Cevap
232
Favori
711.183
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    336 Mesaj
    Arkadaslar ADSL den VDSL e tasima islemi nekadar suruyor acaba iki gun oldu islem devam ediyor. ADSL den VDSL YAPA ya gecis yapicaklar. Bekliyorum.
    |
    |
    Turknet %20 hız kesinti olayına belli ki el atmış.Birçok kişi dile getirmişti bu durumu ben de dahil olmak üzere.Konuda gördüm diğer arkadaşların yazdıklarını.Modemi kapadım,tekrar açtım,hız yükseldi.Normalde 59-60 Hız geliyordu hep.şimdi ise sonuç bu.Tarifem 75mbps.
    |
    |
    Phanteks Eclipse P400S | GIGABYTE Z370 AORUS Ultra Gaming | MSI NVIDIA GeForce GTX 1080 GAMING X 8G | Intel Core i7-8700K | Corsair Hydro Series H100i v2 | Corsair 2x8 16GB 3000MHz DDR4 RAM | EVGA SuperNOVA 650 G3 80 Plus Gold | Sandisk 480GB SSD Plus | Crucial BX300 240GB SSD | Seagate Barracuda 1TB 3.5" 7200RPM | Corsair Gaming Strafe RGB Mekanik Klavye | HyperX Cloud II Gaming Headset Red | Corsair Gaming Void Pro RGB Gaming Headset | 3x Corsair HD120 RGB Fan | 2x Corsair LL120 RGB Fan | Corsair Lighting Node PRO
    Samsung LC27HG70 27" Curved HDR QLED Gaming Monitor 2K 144HZ
  • Teğmen
    107 Mesaj
    2 Aydır Türk.Net kullanıcısıyım Bursa'da Yapa var bana yok denildi sonra var denildi başvurduk fln Yapa için bekleyin dediler :D 2 Komşum 5 dk da istek de bulundu ve geçti. :D Bu kadar düzenbaz bir Müşteri Hizmetleri var. Niyetleri, fiyat ve kampanyaları güzel fakat Müşteri Hizmetlerinin çoğu cahil kişiler verdikleri cevaplar mantıksız sistemleri boş :D Biraz uğraştırıyorlar. Santralden eve gelen kablolar zaten TTnet'in onlar kiralıyorlar o kablolarda sorun yoksa sizde de sorun çıkmaz. Sadece Hizmeti aldıktan sonraki Müşteri Hizmetlerinin yardımcı olma olayı çok düşük ve çok yalan atıyorlar sistem aynı diyorlar :D Biri adsl destekliyor diyor biri aknsiz vdsl destekliyor diyor. Diğer firmalara oranla iyiler tek kötü yanları MÜŞTERİ HİZMETLERİ.
    |
    |

Orijinalden alıntı: yasin613

quote:

Orijinalden alıntı: 19cgty03

Ttnet ile 2-3 ay önce taahhüt yenilemiştim, geçen hafta cayma bedelim için aradım 470 tl tutar çıkardılar ve türknetten vazgeçmiştim :) sonra kontrol ettim ve benimle taahhüt yenilerken 50gb olan paketimi 35gb'a düşürmüşler. Şikayet oluşturdum ve cayma bedeli olmadan kampanyayı kapatabileceğimi söylediler.

Geçen hafta çarşamba günü telefonla başvuru yaptım ve belgeleri aras kargoyla 15 liraya gönderdim. Cuma akşamı teslim ettiler. P.tesi akşama doğru beni arayıp onay istediler verdim ve an itibariyle kullanıcı adım ve şifrem sms olarak geldi. Şu an işteyim akşam gidip deneyeceğim, inşallah sorunsuz şekilde kullanmaya başlarım.
    Ttnetten geçiş işlemleri bir hafta sürüyo yani başvuracak arkadaşların haberi olsun.

edit: Bu arada yukarıda soran arkadaş olmuş, geçiş süresince ttneti kullanmaya devam ettim.

Hocam 2 3 ay da nasıl 470 tl cayma bedeli oluşmuş? Modem falan mi almıştın?

Valla zaten 470 net tutar değil, aradığımda net tutarı öğrenmek için iptal başvuru girişini yapmamız gerekiyo ama şartlara bakınca 470 lira civarında tutar dedi müşteri hizmetleri.

Bu arada ttnet ile taahhütüm bitince iptal başvurusu yapmıştım, arayıp normalden daha ucuz fiyat verdiler ben de kabul ettim. Ama 50gb akn yerine 35gb akn yapmışlar, onu fark etmesek ya 20 küsür ay daha katlanacağız ya da 400 küsür lira para vereceğiz. İşin enteresan tarafı bunu ben fark etmesem muhtemelen kendileri hiçbir zaman düzenlemeye gitmeyecekti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 19cgty03 -- 10 Mayıs 2017; 19:7:6 >
    |
    |

• Binbaşı
    1392 Mesaj
    Cayma bedelini halen karşılıyor mu Turknet ?
    |
    |

PING
    6 ms
    DOWNLOAD
    69.78 Mbps
    UPLOAD
    2.00 Mbps
    SHARE THIS RESULT
    |
    |
    Hız sorunu ve hız kısıtlaması devam ediyor arkadaşlar, turknet genel müdürü böyle bir şey yok varsa düzeltilmeli demesine rağmen turknet teknik ekibi hız kısıtlamasını düzeltmedikleri gibi hız düşüklüğü de devam ediyor, modemi aç kap aç kapa sarhoş oldu modem
    |
    |

yardımcı olursanız çok sevinirim...
    |
    |
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: constantine05

Turknet %20 hız kesinti olayına belli ki el atmış.Birçok kişi dile getirmişti bu durumu ben de dahil olmak üzere.Konuda gördüm diğer arkadaşların yazdıklarını.Modemi kapadım,tekrar açtım,hız yükseldi.Normalde 59-60 Hız geliyordu hep.şimdi ise sonuç bu.Tarifem 75mbps.

neden upload 2 mbit
    |
    |
    hızım 24 e düştü galiba 22 civarı kullanabiliiyorum speed testte 21,8 çıktı herhalde %20 olan kesinti %10 a düşmüş bi arkadaş 69mbit resmi atmış bugün uyuycam da yarın gece bi test edeyim acaba 69u görebiliyomuyuz artık :D

Akn ye girdik fakat turknet online işlemlerde kotayı göstermiyor bozuldu herhalde :D birde ödenmemiş fatura var dedi ödedim bakalım öteki karttan da çekmesin şimdi tedirgin oldum :S
    |
    |
    |
    |
    Phanteks Eclipse P400S | GIGABYTE Z370 AORUS Ultra Gaming | MSI NVIDIA GeForce GTX 1080 GAMING X 8G | Intel Core i7-8700K | Corsair Hydro Series H100i v2 | Corsair 2x8 16GB 3000MHz DDR4 RAM | EVGA SuperNOVA 650 G3 80 Plus Gold | Sandisk 480GB SSD Plus | Crucial BX300 240GB SSD | Seagate Barracuda 1TB 3.5" 7200RPM | Corsair Gaming Strafe RGB Mekanik Klavye | HyperX Cloud II Gaming Headset Red | Corsair Gaming Void Pro RGB Gaming Headset | 3x Corsair HD120 RGB Fan | 2x Corsair LL120 RGB Fan | Corsair Lighting Node PRO
    Samsung LC27HG70 27" Curved HDR QLED Gaming Monitor 2K 144HZ
  • Teğmen
    243 Mesaj
    Bende süpernet anlaşmam bitince türknete başvuru yaptım.Yarın belgeleri yollayacağım.Şanslı üyelerden olduğumu ve akn uygulanmayacağını söylediler.
    |
    |
    |
    Evet eve geldim ve modem ayarını yapıp ilk iş olarak hız testi yaptım :D 35 mbps destekliyo hattım ama speedtestte 30-33 arası gidip geliyor. Bir de sanki bi problem varmış gibi geldi bana, hız normal surf yaparken ve canlı yayın izlerken sıkıntısız ama youtube'da video izlerken sanki hız düşükmüş gibi otomatik çözünürlüğü 480p yapıyor ve o şekilde bile videodan sadece 1-2 sn önce doluyo bar. 720p yada 1080p yapınca sık sık donma yapıyor.
    |
    |
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: mehmet572

Arkadaslar 60 70 mbps hiz nedir ya ben 12 olsa raziyim 2 gun 12mbps geri kalan 5 gün 0.7 mbps biktim arıza kaydi olusturmaktan. Bugun baslattim iptal islemlerini

şahsen ben memnunum 50mbps paketim 47mbps hız alıyorum. Müşteri hizmetlerinde çok eksik var ama zamanla hallolur.
    |
    |
    Intel İ7 8700K - NZXT Kraken X62 - MSI 1080Tİ TRİO - ASUS Z370-F - SAMSUNG 960 EVO 500GB - Corsair Vengeance 3200 16GB - Corsair RM750X - Phanteks P400S - Rocketek GamKoo - Hp Omen 2K Z4D33AA 27''
  • Çavuş
    47 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: larenuf

merhabalar 3 aylik internet baglatmayi düşünüyorum yaz tatili icin telefon hatti yok bu bana. ekstra ucrete sebep olur mu 60 tl ye turknet herşeyi hallediyor mu?

yardımcı olursanız çok sevinirim...

Telefona gerek yok. Kabloyu direk modeme tak çalıştır.
    |
    |
sohbet
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
üniversite
haberler
Blogio
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.