Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: webnettr Daha Az
1 Kayıtlı Üye
19.104
Cevap
232
Favori
711.161
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    881 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: isseyy

quote:

Orijinalden alıntı: whitelated

quote:

geçen çarşamba baglantı yapılmıştı. şehir dışındaydım pazartesi geldim. turktelekom dış kapıya kadar getirmiş interneti sonra elektrikçi çagırdık eve baglantıyı o yaptı. dün itibariyle ilk baglantıyı yaptık.
    VDSL : 41 mb download 2 mb upload gozukuyor. süper bişi.
    44,90 engelli tarifesinden yararlandık.

İnternet ve telefon hizmetiniz için aktivasyon işlemleri başarılı bir şekilde tamamlandı. Diyor şimdi bağlandı mı? Vdsl bilgileri gelmedi

Telefona na mesaj geldiği gibi teşekom bağlamış oluyor mu

evrakları yolladıysan tamamdır. şifrenin falan da gelmesi lazım

Şimdi ankastreye 2 ince kablo bırakıp tel no adım turknet yazmışlar bağlanmamış sanırsam ne olacak? Bundan sonra

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yüzbaşı
    881 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: batmanzek

Arkadaşım kullanıcı adı ve şifren varsa modemine tanımla. Yoksa İnternet sağlayıcın dan iste sonra modemine tanımla. Güle güle kullan.

Altta ankastre ye 2 kablo cekilmiş ama bağlı değil bu 2 ufak kablo bana vdsl sağlar umarım bunu nasıl bağlarım?

|
    |
    Merhaba bugün bende geçiş işlemlerini yaptım sabah onay aldılar öğleden sonra mesaj geldi. Önce vodafone mesaj atti aboneliğiniz iptal edildi diye sonra türknet mesaj geldi mullanıcı adı ve şifreyi modeme girin diye. Bende yalın internet vardı daha telefon bağlanmadı demekki telefon olmadan da internet hizmeti verebiliyorlar. Telefonu kaç güne bağlarlar bilmiyorum. Hadi hayırlısı bakalım. İnşallah pişman olmayız.

Orijinalden alıntı: fyilmaz

Merhaba bugün bende geçiş işlemlerini yaptım sabah onay aldılar öğleden sonra mesaj geldi. Önce vodafone mesaj atti aboneliğiniz iptal edildi diye sonra türknet mesaj geldi mullanıcı adı ve şifreyi modeme girin diye. Bende yalın internet vardı daha telefon bağlanmadı demekki telefon olmadan da internet hizmeti verebiliyorlar. Telefonu kaç güne bağlarlar bilmiyorum. Hadi hayırlısı bakalım. İnşallah pişman olmayız.

yalın internet var zaten hatta çoğu kişi araştırmadan çekinceli oluyor malum herkeste cep kullanıyor bazıları ev telefonu bile kullanmıyor
    |
    |
    ben şu an tt kullanıyorum bölge itibarıyla da max. 8mbit hızda internet alıyorum. buraya geçsem yine aynı hızda mı kullanırım yoksa farklı bir altyapısı vavr mıdır turknetin.

|
    |

https://www.youtube.com/watch?v=J67w1ozffy4

İsterseniz yine de bir sorgulayın. Ama değişiklik olacağını sanmıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    lokks kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

geçen çarşamba baglantı yapılmıştı. şehir dışındaydım pazartesi geldim. turktelekom dış kapıya kadar getirmiş interneti sonra elektrikçi çagırdık eve baglantıyı o yaptı. dün itibariyle ilk baglantıyı yaptık.

Merak ettim, elektrikçiye ne kadar ödediniz? ve nasıl çekiyor eve bildiğimiz dışarıdan kablo ile eve kadar mı getiriyor?

Orijinalden alıntı: teote

Piyasadan 2. El vdsl modem al derim.. 180 çok para. Ttnet modemi dolu her yer

hocam bu zxv10 300w modemleri var letgoda 20 liradan 50 liraya kadar var. bunları alsak kurup çalıştırabilir miyiz? şifre mifre sıkıntı cıkar mı

bir de turkcell superonlinenin ''Huawei HG255s'' var.

bunu alsak kullanabilir miyiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akif2780 -- 30 Mart 2017; 14:30:23 >

Orijinalden alıntı: akif2780

quote:

Merak ettim, elektrikçiye ne kadar ödediniz? ve nasıl çekiyor eve bildiğimiz dışarıdan kablo ile eve kadar mı getiriyor?

hayır kablo döşeme falan yok. sadece altta turk telekomun kutusu var. orda binadaki dairelerinde kablosu var. türk telekom gelip bu kablo senin diyor. elektrikçide hangi kablo sizinse onu bulup turk telekomun hattını baglıyor. bu işlem için 50 tl ödedim.

başka bir elektrikçi çagırmıştım o bulamadı. kablo çekmemiz lazım aşagıya kadar falan filan 250 tl ye mal olur dedi.yaptırmadım tabi
    |
    |

• Çavuş
    98 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: akif2780

quote:

Orijinalden alıntı: teote

Piyasadan 2. El vdsl modem al derim.. 180 çok para. Ttnet modemi dolu her yer

hocam bu zxv10 300w modemleri var letgoda 20 liradan 50 liraya kadar var. bunları alsak kurup çalıştırabilir miyiz? şifre mifre sıkıntı cıkar mı

bir de turkcell superonlinenin ''Huawei HG255s'' var.

bunu alsak kullanabilir miyiz?

Hayrınıza dostlar 2. el vdsl modem tavsiye edin alalım

Türk net te sorunsuz çalışacak

|
    |
    Böyle bi lanet firma görmedim

insana salak muamelesi yapıyolar

imzalayıp doldurup evrakları gönderdim

imza adres tarih yok diyolar açmıyolar netimi

|
    |
    Evraklarınız bize ulaştı adımından ne kadar sonra aktivasyon mesajı geldi.Dün evraklarınız bize ulaştı adımı geçildi aktivasyon aşamasında bakalım burada kaç gün bekleyeceğiz.Umarım yarın akşama kadar tamamlanır her şey.
    |
    |

zxv10 300w adsl modemdir. 16mbps den fazla alamazsın.

Huawei HG255s vdsl varsa yorumları iyi bir modem. Hiç kullanmadım.

|
    |
    akif2780 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    || AMD ryzen 1700x ||Sunbeam Contact Freezer Ultra || gigabyte x470 ultra gaming || ASUS 7970 directcu II 3GB || Corsair vanege 16 GB DDR4 3000 MHZ || 1TB WD B80+ || CoolerMaster HAF 912 Plus || OCZ Fatality 750 W Full Moduler PSU || TP-LINK W9970v3 || Logitech G710 + || Razer tiamat elite 7.1
  • Binbaşı
    1681 Mesaj
    http://www.memurlar.net/haber/657195/yeni-adil-kullanim-kotasi-karari-1-mayis-ta-devreye-girecek.html

bunlar mayıs ayında yamuk yapacaklar görürsünüz.

kullanılan hızın yarısı verilecekti şuan yapılan açıklamalara bak. yanlış falan mı yazıldı acaba?

1 mbps internet mi kaldı anlam veremedim.
    |
    |

Bulunduğum bölgede en fazla 16 mbit desteği olduğu için evimde 12ile 10 mbit arası test sonucları alıyorum

Modemi ttnetten kalma tplink tdw8101g kullandım ama epey uğraştırdı turk net e uyarlamak için...

Apartman girişine çektikleri kabloyu 20₺ ye yaptırdım

20₺ kargo veridm. İlk ay bedava diye kargo ve elektrikçiye gitti ama bakacağız. Taahutsüz olmasının avantaj olduğunu düşünüyorum. Şimdilik olumlu gidiyor...

|
    |

Bu interneti burada sağlasalar apartmana tek üyelik alırlar ve oradan paylaşır 15 daire

|
    |
    muaz1984 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Diğer konuya 25 Mart'ta aşağıdaki mesajı atmıştım, tekrar herhangi bir talepte bulunmadığım halde bugün VDSL geçişi tamalandı diye mesaj geldi. Biraz önce kontrol ettim ve hız 55mb civarlarında. Adamlara helal olsun demekten başka bir şey kalmıyor.

Bağlantı Durumu Bağlı
    Bağlantı Tipi DSL
    Hat Modu VDSL2

quote:

Çarşamba günü başvuru yapıp evrakları kargoladım, biraz önce tüm işlemler tamamlandı ve bağlantıyı tamamlandı.

TT kapsama haritasında Fibernet gözüktüğü ve Turk.net başvurusu sırasında ''bağlanabilir'' yazdığı için bu şekilde başvuru yaptım

İnternet Paketi: 75 Mb e Kadar Kotasız 150GB AKN - Heryöne 1000 Dakika - 1 Ay Bedava - Taahhütsüz - Tam İletişim - 59,99 TL/Ay

Ama sonuç ;

Bağlantı Durumu Bağlı
    Bağlantı Tipi DSL
    Hat Modu ADSL2+
    |
    |
    Bahsedilenler: Jrsmurfs

• Çavuş
    57 Mesaj
    turknete yeni abone oldum. internet bağlandı tplink w9970 modem aldım. kurulumu yaptım. modem arayüzünde

Upstream Downstream

Mevcut Hız (Kbps) 4089 76772

Maks. Hız (Kbps) 42955 85265

SNR Margin (dB) 25.8 10.3

Hat Zayıflaması (dB) 13.1

bunlar yazıyo ama hız testi yapıyorum 4,5-5 mbit download 0,9 upload alıyorum.

sebebi ne olabilir bilgisi olan varsa yardım bekliyorum

e-ticaret
son dakika
haberler
Paykasa
Lastik Fiyatları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,465
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.